https://plstatyba.lt/

Temos: Medicina, sveikata, farmacija.

Jadvygos Balvočiūtės vaistažolių arbatos – lašelis šilumos jūsų sveikatos link

Jadvyga Balvočiūtė sudaro žolelių arbatas pagal gydytojo nurodytą receptą arba gydytojo nustatytą diagnozę. Pacientai priimami pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais  užsiregistravus iš anksto.

Jadvygos žolelių arbatos – tai nuostabi galimybė praktiškai susipažinti su turtingu Lietuvos augalų pasauliu, pajusti jų poveikį kūnui ir sielai, pasigėrėti gamtos kvapais ir arbatų spalvų gama.

Ekologiškos žolelių arbatos ruošiamos iš daugiau kaip 120 augalų rūšių. Visos žolelės yra ekologiškos: išaugintos šiame ūkyje arba surinktos iš sertifikuotų ekologiškų natūralių plotų. Visas paruošimo procesas nuo džiovinimo iki pakavimo vyksta mūsų ūkyje. Jas ruošia patyrę darbuotojai.

Žolių mišinių ir žolelių arbatų galite įsigyti vaistinėse:  www.jadvyga.lt/kur-dar-galima-nusipirkti/

Arba mūsų elektroninėje parduotuvėje:  www.jadvyga.lt/herbal-teas-2/kasdienines

 

Arbatos pagal individualius receptus

Jadvyga Balvočiūtė sudaro žolelių arbatas pagal gydytojo nurodytą receptą arba gydytojo nustatytą diagnozę. Pacientai priimami pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais užsiregistravus iš anksto.

Jei norite atvykti, būtina išankstinė registracija (telefonu 8-443-37118; 8-670-26810 ar el.paštu info@jadvyga.lt; pardavimai@jadvyga.lt ).

Jadvygos Balvočiūtės ekologinis vaistažolių ūkis
Ūk. kodas: 5317863
PVM kodas: LT100000515911

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/