https://plstatyba.lt/

Temos: Žemės ūkis, agrotechnika.

Gyvulių supirkimas, skerdimas, išpjaustymas

Gyvulių supirkimas, skerdimas, išpjaustymas ir pardavimas. Atvažiuojame sutartu laiku, gyvulius pasveriame, sutvarkome dokumentus. Gyvulius superkame pagal skerdenos masę ir kokybę arba pagal gyvąjį svorį.

UAB „Agaras“ – viena didžiausių šviežios mėsos gamintoja ir pardavėja Lietuvoje.  Įmonė  įkurta 1991 m. Lyderiaujančias pozicijas pasiekė išlaikydama įmonės tradicines vertybes ir garantuodama lankstų gamybos procesą. Sukurta kompanijos struktūra yra orientuota į klientų poreikių tenkinimą bei efektyvų visos įmonės valdymą. Šie faktoriai leidžia sėkmingai konkuruoti Europos Sąjungos, Rusijos ir kitų šalių rinkose.

Kontaktai:

Gyvulių supirkimas – nemokama linija tel.: 8 800 08801

Skerdykla, tel. 8 450 43114; Eksportas, tel. 8 686 71201;

Gyvulių supirkimas: karvės, jaučiai, telyčios, kiaulės. Gyvulius superkame pagal skerdenos masę ir kokybę arba pagal gyvąjį svorį. Gyvulių, supirkėjai sutartu laiku,  atvažiuoja pas gyvulių augintojus, gyvulius pasveria, sutvarko pirkimo dokumentus.

Skerdykla.  Įmonė teikia tik šviežią mėsą – be priedų, jokių skonio stipriklių arinjektavimo. Įmonėje veikia 2 skerdimo linijos, galvijų ir kiaulių, kurių pajėgumai atitinkamai 40 vnt/h ir 120vnt/h. Išpjaustymo cecho pajėgumas ~50t per pamainą.

Prekyba skerdiena ir išpjaustyta mėsa, mėsos gaminiais.

Mėsos produktai:  www.feelthebeef.lt

Šiandien „Agaras“ – ne tik mėsos gamybos įmonė su visa infrastruktūra, bet ir biojėgainė, panaudojanti gamybos atliekas elektrai ir šilumai išgauti. Įmonėje sėkmingai dirba ir Vainorų vaikai su šeimomis.

Pardavimai – tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkų klientai ir partneriai yra žinomi, kaip reiklūs ir pretenzingi, bet UAB „Agaras“ gali drąsiai teigti, jog užtikrina visų klientų lūkesčius. Naujas rinkas UAB „Agaras“ atveria beveik kasmet. Dabar 81% įmonėje pagamintos produkcijos yra eksportuojama.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti interneto svetainėje www.agaras.lt

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/