https://plstatyba.lt/

Privatumo politika

Slapukai:

LTkatalogas.lt – nerenka, netvarko ir nesaugo tinklalapio vartotojų asmens duomenų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami Google Analytics programos slapukai (angl. cookies), renkantys statistinę informaciją apie naudotoją, kurie yra reikalingi tinklapio naudojimo duomenų analizei.

Naudodamiesi LTkatalogas.lt internetiniu puslapiu, Jūs SUTINKATE su šiomis slapukų naudojimo taisyklėmis.

Jeigu NESUTINKATE, kad į Jūsų įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti slapukus. Arba nesinaudoti LTkatalogas.lt puslapio informacija.

Šioje interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ar paslaugas, kurių mes nekontroliuojame ir neatsakome už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą.

Daugiau apie trečiųjų šalių naudojamus slapukus skaitykite Google Analytics puslapyje.

_______________________________________________________

Taisyklės ir autorinių teisių privatumo politika:

 1. Visos autorinės teisės į LTkatalogas.lt duomenų bazę, svetainės dizainą ir turinio valdymo sistemą priklauso LTkatalogas.lt teisėtam valdytojui.
 2. Draudžiama kopijuoti, platinti, dauginti LTkatalogas.lt portale paskelbtą informaciją ir vaizdinę medžiagą: straipsnius, reklaminius skydelius, nuotraukas ir pan., bet kokiais (išskyrus asmeniniam naudojimui bei dalinimuisi FB puslapyje) tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas bei kitas internetines svetaines, nebent tik gavus administratoriaus sutikimą rašytiniu ar kitu susitarimu.
 3. LTkatalogas.lt internetiniame puslapyje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai, nuotraukos ir pan. priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų teisėtiems savininkams.
 4. LTkatalogas.lt valdytojai gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jo interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.), nurodydami autoriaus vardą taip, kaip yra susitarta su informacijos teikėju.
 5. LTkatalogas.lt turi teisę, savo nuožiūra ir be atskiro įspėjimo, bet kada keisti svetainės dizainą, duomenų bazės turinį ir joje esančią medžiagą ir informaciją.
 6. LTkatalogas.lt pasilieka teisę nepriimti, pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo LTkatalogas.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka, perduoti informaciją apie tai, atitinkamoms institucijoms.
 7. LTkatalogas.lt internetinio puslapio valdytojai negarantuoja, kad informacijos pateikimo funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad informacija bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią jūs skaitote, žiūrite, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi LTkatalogas.lt internetiniu puslapiu, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, įrangai, kompiuterinei sistemai ir pan. Jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.
 8. Vartotojai siųsdami ar skelbdami bet kokią informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.) LTkatalogas.lt portalo puslapiuose, suteikia šio portalo valdytojui teises į šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) skelbimą LTkatalogas.lt puslapiuose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. LTkatalogas.lt kūrėjai neprivalo atlyginti šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) pateikėjui.
 9. Vartotojas turi teisę užsiregistruoti, išsiregistruoti iš LTkatalogas.lt internetinio puslapio duomenų bazės. Pateikti kontaktinę informaciją užregistravimui, ją taisyti, jei duomenys yra neteisingi.
 10. LTkatalogas.lt nėra atsakingas už trečiųjų šalių internetinių puslapių, bei socialinių tinklų į kurias aktyvuotos nuorodos mūsų svetainėje, turinį.
 11. LTkatalogas.lt nėra atsakingas už vartotojų kometarus/atsiliepimus apie įmones, esančias puslapio duomenų bazėje.

Iškilus klausimams prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/