https://plstatyba.lt/

SPA Amber Palace

Adresas: Kuršių g.1, Šventoji, Palanga,, LT-00317

Vadovas: Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 152513731
 • PVM kodas:
Kontaktai:
Įmonės straipsniai / Naujienos:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Vos 50 metrų nuo Baltijos jūros kranto nutolusi gintaro teikiamų malonumų oazė SPA„Amber palace“ maloniai kviečia savo svečius pasimėgauti stebuklingomis gintaro procedūromis unikaliame eko SPA komplekse.

  Čia gintaras ne tik gydo, bet ir padeda puoselėti grožį. Patikėkite savo odą mūsų specialistams ir leiskite jiems gintaro pagalba nuraminti ir išvalyti Jūsų odą, grąžinti jaunatviškumą, išgydyti uždegimus, sureguliuoti medžiagų apykaitą, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą kraujyje – lai Jūsų oda ilgiau išlieka skaisti, švelni ir lygi.

  Mūsų svečių patogumui viešbutyje įrengtame SPA komplekse esantis baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai- tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jūsų, apsilankius SPA kabinete.

  Garantuojame, jog subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą bei gaivinantys SPA malonumai atitiks kiekvieno „Amber palace“ viešbučio svečio poreikius ir skonį. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkiantys viešbučio kambariai, prabanga alsuojantis apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ - visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu. Tačiau prie viso to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai.

  Vienas iš išskirtinių mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia Jums atsivers nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus restorane, esančiame viešbučio viduje.

  Filialai/Padaliniai:
  Galerija:
  Leaflet | © OpenStreetMap contributors
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/