https://plstatyba.lt/

RK Medicus, UAB

Adresas: Taikos pr. 112, Kaunas, LT-51160

Vadovas: Jonas Marengolcas Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 132833122
 • PVM kodas:
Kontaktai:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Modernioje reabilitacijos klinikoje „Medicus“ konsultuojame ir gydome ligonius, sergančius atramos-judamojo aparato, nervų ligomis. Pravedame stacionarinį ir ambulatorinį reabilitacinį gydymą pacientams po ilgųjų, dubens kaulų lūžių ir susirgimų, po sąnarių operacijų (artroplastikos, osteotomijos, artrodezės ir kt.), sąnarių keitimo operacijų, neurologiškai nekomplikuotų kompresinių stuburo slankstelių lūžių, tarpslankstelinių diskų operacijų, galūnių amputacijų ir kt.

  • Ligonių gydymas ir reabilitacija sergant stuburo, sąnarių ligomis, tarpslankstelinių diskų išvaržomis, periferinių nervų ir ligomis. Gydymas, konsultacijos.
  • Stacionarus ir ambulatorinis reabilitacinis gydymas po įvairių operacijų. Stuburo, kelio sąnarių, klubo protezavimo, po įvairių traumų ir lūžių.
  • Traumatologinių ligonių reabilitacija, gydymas, atstatymas. Teikiama pooperacinė stuburo išvaržos ir potrauminė reabilitacija.

  Ambulatorinė reabilitacija po krūties operacijų, ginekologinių ligų, odos ligų. Sergantiems odos ligomis: atopinis dermatitas, žvynelinė.

  Stacionarinė reabilitacija po nervų sistemos ligų ir operacijų! Teikiame stacionarinės reabilitacijos paslaugas pacientams po neurologinių susirgimų ir operacijų: tarpslansktelinių diskų išvaržų, stuburo stenozių operacijų, nugaros smegenų pažeidimų, polineuropatijų ir kt.

  Atliekamos įvairios procedūros: sausi stuburo tempimai, stuburo tempimas vandenyje, lazerio terapija, terapinės procedūros, vertikalios vonios, mineralinės ir vaistažolių vonios, smūginė terapija, fizioterapija, magnetoterapija, ultragarso terapija, elektrostimuliacija, kineziterapija ir masažas, povandeninis masažas, sūkurinės vonios galūnėms, stuburo juosmens ir kaklo dalių tempimas, vakuuminis masažas, anticeliulitinis kūno masažas, procedūros su Negyvosios jūros druska, parafino aplikacijos galūnėms, kineziterapija individuali ir grupinė.

  Filialai/Padaliniai:
  Galerija:
  Leaflet | © OpenStreetMap contributors
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/