https://plstatyba.lt/

Prienų globos namai, BĮ

Adresas: Panemunės g. 28, Prienai, LT-59116

Vadovas: Inga Barkauskiene Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 190795318
 • PVM kodas:
Kontaktai:
Įmonės straipsniai / Naujienos:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Prienų globos namai yra įsikūrę ant Nemuno kranto širdžiai mielame gamtos kampelyje, kur ošia Žvėrinčiaus miškas, teikiantis palaimą ir dvasinę ramybę.

  Jeigu šiandien Jūs esate brandaus amžiaus, jaučiatės vienišas, sunkiai gyvenate dėl negalios, norite stiprinti sveikatą ir gyvenimo patirtimi pasidalinti su kitais, artimieji negali šiuo metu skirti reikiamo dėmesio, MŪSŲ NAMAI LAUKIA JŪSŲ.

  Mūsų namuose Jus maloniai sutiks kvalifikuoti ir geranoriškai nusiteikę darbuotojai. Apsigyvensite vienviečiuose ir dviviečiuose, slaugos skyriuje - dideliuose, erdviuose, jaukiuose kambariuose.
  Jeigu Jūs pasirinksite mūsų namus, būsite suprastas, reikalingas, turėsite puikią galimybę būti tarp bendraamžių, bendraminčių, dalyvausite bendruomenės gyvenime. Gerbsime Jūsų privatumą, orumą, sudarysime sąlygas kurti ir tobulėti.
  Globos namuose didelis dėmesys skiriamas gyventojų adaptacijai ir reabilitacijai. Nuolat tobulinamos šios reabilitacijos kryptys: taikomoji kineziterapija, ergoterapija, vandens procedūros, netradiciniai gydymo metodai, įvairių veiklų terapija ir kt.


  Jeigu Jūs namuose prižiūrite sunkiai sergantį, neįgalų ar senyvo amžiaus žmogų ir neturite galimybių jį prižiūrėti, maloniai kviečiame pasinaudoti ilgalaikės socialinės globos/slaugos paslaugomis Prienų globos namuose. O gal tiesiog pavargote ir norite atsikvėpti dieną, kitą, savaitę, ar net mėnesį? Tokiu atveju galime pasiūlyti trumpalaikės socialinės globos paslaugas.

  Jei už paslaugą pagal sutartį galite mokėti patys ar jūsų vaikai, tereikia su Prienų globos namais suderinti atvykimo laiką ir atvykus pasirašyti sutartį. Jei reikalinga savivaldybės lėšų dalis, pagal galiojančius LR teisės aktus Jūs turite kreiptis į savo deklaruotos gyvenamos vietos savivaldybės socialinį skyrių.

  Mūsų įkainiai:

  • suaugusiam asmeniui ar senyvo amžiaus asmeniui su sunkia negalia – 810 Eur per mėn.
  • suaugusiam asmeniui su negalia ar senyvo amžiaus asmeniui – 700 Eur per mėn.
  Filialai/Padaliniai:
  Galerija:
  Leaflet | © OpenStreetMap contributors
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/