https://plstatyba.lt/

Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla

Adresas: T. Kosciuškos g. 11, Vilnius, LT-01100

Vadovas: Romualdas Kondrotas Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 111966952
 • PVM kodas: LT100001744711
Kontaktai:
Įmonės straipsniai / Naujienos:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Mokymo skyriai: Muzikos skyrius; Baleto skyrius; Dailės skyrius; Šokio teatras.

  Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla – gilias tradicijas turinti ugdymo įstaiga, skirta itin menui gabiems vaikams.Mokyklos veikla pagrįsta Lietuvos švietimo tradicijomis, meninės, praktinės bei metodinės veiklos patirtimi ir Europos klasikinio meno ugdymo principais, metodika ir programomis, praplečiant ugdymo turinį šiuolaikinės meninio ugdymo pedagogikos naujovėmis ir technologijomis. Mokyklos absolventams suteikiamos kompetencijos studijuoti Lietuvos ir užsienio šalių meninio profilio aukštosiose mokyklose, laiduojant aukščiausio meistriškumo profesionalų rengimo tęstinumą.

  Mokymasis - Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos auklėtiniai gauna ne tik meninį, bet ir bendrąjį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, kuris atitinka visas LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas bendrojo ugdymo programas ir Bendruosius ugdymo planus

  Muzikos skyrius - muzikos skyriuje mokoma šių specialybių: fortepijono, styginių, pučiamųjų instrumentų, chorinio dirigavimo, muzikos teorijos ir kompozicijos, akompanimento. Be specialybės ir bendrojo lavinimo dalykų, kiekviename skyriuje moksleiviai mokosi muzikos istorijos ir muzikos teorijos, fortepijono, solfedžio. 10-12 klasėse – harmonijos ir muzikos kūrinių analizės dalykų. Moksleiviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, meistriškumo pamokose, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

  Baleto skyrius - baleto skyriuje moksleiviai rengiami darbui profesionaliuose teatruose (Nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno ir Klaipėdos muzikiniuose teatruose, Kauno šokio teatre „Aura", Valstybiniame Lietuvos dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva" ir kt.), taip pat studijoms Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose.

  Dailės skyrius - dailės skyriuje veikia parodos.

  Šokio teatras - Čia mokosi ir kuria būsimieji baleto artistai, taip pat, tai nauja erdvė menininkų kūrybos raiškai skleistis: savo sumanymus gali įgyvendinti šokėjai, muzikai, dailininkai, aktoriai, režisieriai, choreografai. (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius; Mob.: 8609 98057; teatras@ciurlioniomm.lt) - www.sokioteatras.lt

  Mūsų misija-suteikti moksleiviams aukščiausio lygio bendrąjį ir meninį išsilavinimą, ugdyti kūrybingas ir pilietiškas asmenybes, sudaryti galimybes rinktis bet kurias Europos meninio profilio aukštąsias mokyklas.

  Mes feibuke: www.facebook.com/ciurlioniomm/

  Filialai/Padaliniai:
  Galerija:
  Leaflet | © OpenStreetMap contributors
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/