https://plstatyba.lt/

Jadvygos Balvočiūtės ūkis, UAB Jadvygos žolės

Veikla ir teikiamos paslaugos:

Jadvygos Balvočiūtės ekologinis vaistažolių ūkis - žinomas žolelių arbatų gamintojas. Čia dažnai užsuka lankytojai - įsigyti arbatų, sužinoti apie vaistažoles, žolelių rinkimą ir ruošimą, ekologinį ūkininkavimą. Ūkyje yra vaistinių augalų ekspozicija po atviru dangumi, norintiems pravedamos ekskursijos. Jadvyga Balvočiūtė šį ūkį įkūrė 1991 m., grįžusi gyventi į Žemaitiją, savo gimtąjį Gyvolių kaimą. 1994 m. ji įstojo į Lietuvos ekologinės žemdirbystės bendriją „Gaja“ (dabar - asociacija), o 1999 m. pradėta ūkio ekologinio sertifikavimo procedūra, kuri truko dvejus metus.

Nuo 2001 m. „Ekoagros“, kaip kontroliuojanti įstaiga, kasmet iš naujo peržiūri ūkio atitikimą ekologinės gamybos ūkio statusui, taip pat perdirbamą produkciją ir išduoda sertifikatus vieneriems metams. Jie garantuoja, kad ūkio produkcija yra ekologiška, kaip šį terminą apibrėžia ES dokumentai ir Lietuvos įstatymai, įskaitant tai, kad augalai nėra genetiškai modifikuoti.

Nuo ūkininkavimo pradžios J. Balvočiūtė Gyvoliuose sukūrė turtingą augalų kolekciją. Ėmusi ekologiškai ūkininkauti ji didino jų plotus. 2006 m. vaistažolių auginimui buvo skirta 12,75 hektaro sertifikuoto ekologinio ploto; 2019 metais ekologiniai plotai sudarė 14,19 hektaro. Jadvygos Balvočiūtės sodyba su paupio pieva ir augalų kolekcija - ekspozicija yra Ventos regioninio parko teritorijoje.

Arbatos pagal individualius receptus: Jadvyga Balvočiūtė sudaro žolelių arbatas pagal gydytojo nurodytą receptą arba gydytojo nustatytą diagnozę. Pacientai priimami pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais užsiregistravus iš anksto.

Jei norite atvykti, būtina išankstinė registracija (telefonu 8-443-37118; 8-670-26810 ar el.paštu info@jadvyga.lt; pardavimai@jadvyga.lt ).

Žolių mišinių ir žolelių arbatų galite įsigyti vaistinėse www.jadvyga.lt/kur-dar-galima-nusipirkti/

Arba mūsų elektroninėje parduotuvėje kasdieninės, bei žolelių arbatos  www.jadvyga.lt/herbal-teas-2/

Filialai/Padaliniai:
Galerija:
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/