https://plstatyba.lt/

Dacijonai.lt paminklai Tauragėje ir Šilalėje

Veikla ir teikiamos paslaugos:

Dirbtuvės įsikūrusios, Tauragės rajone, Dacijonų kaime. Esame sukaupę ilgametę akmens apdirbimo patirtį. Pagrindinė mūsų veikla, antkapinių paminklų projektavimas ir gamyba. Profesionalių darbuotuojų ir pažangiausių akmens apdirbimo įrankių dėka, galime įgyvendinti bet kokį klientų sumanymą.

Antkapinius paminklus dažniausiai gaminame iš juodo ar spalvoto granito. Granitas vežamas iš Rusijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos. Nenaudojame kiniško granito, ir neprekiaujame jokiais gaminiais iš Kinijos.

Paminklui apipavidalinti (gėlės, raidės, kryželiai, kančios) naudojami aksesuarai pagaminti, tik iš bronzos, nenaudojame aliuminio ar plastmasės.

Turime tris antkapinių paminklų ekspozicijos aikšteles, išsirinkus paminklą iš ekspozicijos, užsakymą įvykdome per septynias dienas. Galime atidėti atsiskaitymą arba parduoti išsimokėtinai.

Ekspozicijos aikštelių adresai:
Pramonės g. 2, Tauragė
tel.: 8 634-36976

Vingininkų g. 13, Šilalė
tel.: 8 670-36704

Tilto g. 8, Kiduliai (Jurbarkas-Šakiai)
tel.: 8 685-85700

Veiklą vykdome Tauragės, Šilalės, Jurbarko, Raseinių, Šilutės, Kelmės rajonuose ir Pagėgių savivaldybėje. Išsirinkus paminklą iš ekspozicijos, užsakymą įvykdome per septynias dienas. Galime atidėti atsiskaitymą arba parduoti išsimokėtinai.

Filialai/Padaliniai:
Galerija:
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/