https://plstatyba.lt/

Apatinis trikotažas ypatingoms progoms

Adresas: Pakalnės g. 7C, Domeikava, Kauno r., LT-54355

Vadovas: Cupid Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 301649603
 • PVM kodas:
Kontaktai:
Įmonės straipsniai / Naujienos:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Internetinėje parduotuvėje Cupid.lt rasite platų asortimentą seksualių apatinių bei sekso prekių. Seksualinio gyvenimo mylėtojams turime paruošę galybę intymių priemonių, kurios aistringas akimirkas pavers nepamirštamomis. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje bei išsirinkite sau ar savo mylimajai/mylimajam tobulą dovaną, kurios malonumais mėgausitės dviese. Mūsų asortimentas susideda iš seksualaus apatinio trikotažo bei sekso prekių.

  Mes Jums siūlome:

  Korsetus, kurie yra laikomi vienais seksualiausių apatinio trikotažų tipų. Išryškintas liemuo, pakelta krūtinė bei prisegamos kojinės. Atrodo, nieko negali būti seksualiau, tiesa?

  Bodžius, pabrėšiančius kiekvienos figūros tipo savininkės jausmingumą bei romantiškumą.

  Chalatus ir naktinukus, kurių paskirtis gali būti ne tik šildyti vėsiais žiemos vakarais, bet ir įkaitinti atmosferą miegamajame su mylimuoju.

  Liemenėles ir kelnaičių komplektus. Be abejo nepamiršome Jums pasiūlyti ir šių moters seksualumą pabrėžiančių detalių.

  Na o, kad Jūsų vieniši ar su mylimuoju/mylimąja leidžiami vakarai būtų dar labiau įsimintini, mes Jums esame paruošę gausų sekso prekių asortimentą: vibratorius, lubrikantus, dildo ar bet kurį kitą maloniems pojūčiams skirtą priemonę. Apsilankykite Cupid.lt internetinėje parduotuvėje ir palepinkite save ar savo artimąjį maloniomis staigmenėlėmis.

  Filialai/Padaliniai:
  Leaflet | © OpenStreetMap contributors
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/