https://plstatyba.lt/

Alfadenta klinika, Alfadenta, UAB

Veikla ir teikiamos paslaugos:

Profesionaliai. Progresyviai. Produktyviai. Tokiomis vertybėmis grįsta estetinės odontologijos klinikos Alfadenta veikla. Klinikoje dirba patyrę „šypsenos architektūros“ profesionalai, kurie rūpinasi, kad šypsena būtų ne tik sveika, bet ir estetiškai patraukli. Juk Jūsų šypsena verta žymiai daugiau nei dantys be skausmo ir dantenos be kraujo – tai Jūsų vizitinė kortelė, kurią su savimi nešiojatės kiekvieną dieną.

Ypatingas dėmesys ALFADENTA klinikoje skiriamas dantų funkcijai ir estetikai atkurti, todėl gydytojai gali pasiūlyti įvairius sprendimus šiuolaikinėje odontologijoje:

  • estetinis plombavimas (plombavimas sluoksniavimo metodu)
  • estetinis protezavimas įvairiomis laminatėmis (porceliano, Componeer, Edelweiss)
  • bemetalė keramika
  • greitas dantų tiesinimas suaugusiems (Six Month Smiles)
  • dantų tiesinimas skaidriomis kapomis (Invisalign)
  • dantų balinimas

Viena iš labiausiai patyrusių klinikos gydytojų yra Sigita Morkuvienė, kuri yra AACD (Amerikos Estetinės Odontologijos Akademijos) narė nuo 2006 m. ir ESCD (Europos Estetinės Odontologijos Asociacijos) narė nuo 2005 m. Gydytoja dalyvauja kasmetiniuose AACD ir ESCD konferencijose.

Nuo 2012 m. klinika Prodentas yra Six Month Smiles paslaugos tiekėja. Six Month Smiles – greitas dantų tiesinimas skirtas suaugusiems. Dantys ištiesinami per labai trumpą laiką, naudojant dantų spalvos breketus. Teigiami pokyčiai jau pastebimi po kelių mėnesių, o vidutiniškai po šešių mėnesių turėsite simetrišką ir gražią šypseną. Dantų skanavimas iTero skaitmeniniu skaneriu.

SIX MONTH SMILES - greitas dantų tiesinimas. Invisalign – naujas ir pažangus dantų tiesinimo metodas permatomomis, išimamomis kapomis.

Filialai/Padaliniai:
Galerija:
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/