LTkatalogas

Žiniasklaida, informacija, naujienos
Kam klausos aparatai turėtų būti skiriami nemokamai Spausdinti
Kasmet tūkstančiai Lietuvos gyventojų kreipiasi į specialistus dėl pablogėjusios klausos. Daugeliui tenka įsigyti klausos aparatus. Ar žinote, kad klausos aparatą galite įsigyti nemokamai, jei esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu? Už jį sumoka ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) fondo lėšų. Neapsidraudusieji turėtų sumokėti nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių litų – nelygu koks klausos aparatas.
 
 

2012 m. klausos aparatams pirkti buvo skirta 1,4 mln. litų PSD fondo lėšų, 819 asmenų pasinaudojo galimybe gauti kompensaciją, dar 45 asmenims buvo implantuoti kochleariniai implantai, kuriems buvo išleista 3,7 mln. litų.
 
Ką daryti pablogėjus klausai
Skaityti daugiau...
 
Verslo konsultacinė kompanija VITAKONSULT - paslaugos "vieno langelio" principu Spausdinti

UAB "VITAKONSULT" - verslo konsultacinė kompanija, kurioje dirba daug patirties turintys atsakingi bei profesionalūs specialistai.

Pagrindinis mūsų uždavinys yra tiek pradedančiam verslininkui, tiek ir veiklą vykdančiai įmonei vienoje vietoje suteikti visas svarbiausias paslaugas, reikalingas verslui pradėti bei sėkmingai vystyti. Pats svarbiausias dalykas, ką savo klientams padeda pasiekti verslo paslaugas teikianti “Vieno langelio” principu dirbanti įmonė – sutaupyti brangų laiką ir pinigus. Kompanijos konsultacinės veiklos sfera yra ganėtinai plati. Dirbame visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau...
 
Kai pirmą kartą tampi tėčiu Spausdinti
Pirmą birželio sekmadienį minima Tėvo diena. Tapti tėvu yra didelis džiaugsmas, bet, kaip pastebi Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichologė R. Vaitkienė, neretai tai tampa ir iššūkiu. Ypač, kai toks potyris patiriamas pirmą kartą gyvenime.
 
 
 
Vaiko gimimas yra įspūdingas reiškinys, o apie jį galvodami ir jį planuodami tėvai dažnai pamiršta šalia to džiaugsmo vykstančius pasikeitimus, kurie gali būti tiek teigiami, tiek neigiami. Vaiko gimimas sukelia stresą motinai, tėvui ir pačiam vaikui. Prisitaikymas prie naujo žmogaus, naujo vaidmens ir naujų gyvenimo taisyklių mamai ir tėčiui trunka ne vieną dieną.
Skaityti daugiau...
 
Nedarbas baisiau už blogėjančią sveikatą Spausdinti
Kas ketvirtas žmogus Lietuvoje labiau bijo netekti darbo ar mažėjančio atlyginimo nei blogėjančios sveikatos, o privalomieji darbuotojų sveikatos tikrinimai yra neefektyvūs. Tai parodė Higienos instituto specialistų atliktas tyrimas.
 
 
 
Profesinių ligų valstybės registro duomenimis, per pastaruosius penkerius metus profilaktiškai tikrinant sveikatą įtarta tik 5-19 proc. profesinių ligų, kurios vėliau buvo užregistruotos. Didžioji dauguma ligų įtarta darbuotojui pačiam kreipusis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kai liga jau buvo vėyvos stadijos ir žmogus tapo iš dalies ar visiškai nedarbingas. Beveik nenustatoma kai kurių grupių profesinių ligų, pavyzdžiui, onkologinių, alerginių, infekcinių, kurias sukelia kenksmingi cheminiai, biologiniai darbo aplinkos veiksniai.
Skaityti daugiau...
 
Informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą – vienu ligonių kasų telefono numeriu Spausdinti
Nuo praėjusių metų pabaigos ligonių kasos teikia informaciją apie privalomąjį sveikatos draudimą naujuoju gyventojų aptarnavimo telefono numeriu
8 700 88 888 ir el. pašto adresu info@vlk.lt . Skambinti galima iš visos Lietuvos bei užsienio fiksuotais ir mobiliaisiais telefonais.
 
 
 
Paskambinę telefono numeriu 8 700 88 888 ar parašę el. pašto adresu  info@vlk.lt, Jūs galite gauti aktualią informaciją apie:
• draustumą privalomuoju sveikatos draudimu,
Skaityti daugiau...
 
8 faktai apie organizmo valymą Spausdinti
Atėjus pavasariui daugelis mūsų jaučia poreikį sustiprinti organizmą, įgyti daugiau energijos, atsikratyti nereikalingų kilogramų. Ne vienas žmogus išmėgina organizmo valymą, tačiau tik nedaugelis žino, kaip teisingai reikėtų tai daryti. Gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė teigia, jog sveikas gyvenimo būdas yra svarbesnė ir tinkamesnė priemonė, norint išsaugoti savo organizmo sveikatą, nei dirbtinai metodai, kurių imasi daugelis. Dietologė pateikia keletą svarbiausių taisyklių, kurios padės palaikyti tinkamą natūralaus organizmo valymosi balansą.
 
 
 
„Mūsų kūnas turi unikalią sistemą, kuri pati padeda apvalyti organizmą nuo žalingų medžiagų. Organizme nuolat susidaro kenksmingi junginiai, tačiau kepenys juos neutralizuoja, o inkstai pašalina. Kaip šalinimo sistema veikia ir mūsų oda, o iškvepiamame ore taip pat yra kenksmingų medžiagų.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis