LTkatalogas

Žiniasklaida, informacija, naujienos
Organizatorės pirmosios priėmė iššūkį pasikeisti – parodoje išbandyk ir Tu! Spausdinti
Spalio 18-20 dienomis Klaipėdoje „Švyturio arenoje” vyks paroda „Grožis“. Šiemet parodos tema – įvaizdžio ir stiliaus formavimas. „Nesvarbu, ar realiame gyvenime esi namų šeimininkė, ar galbūt karjeros siekianti darboholikė. Kiekviena iš mūsų pirmiausia esame moteris. Norime atrodyti gražios, sulaukti dėmesio bei nuoširdžių komplimentų. Juk graži moteris – laiminga moteris– pasakoja parodos organizatorė Dovilė.
 
 
 
Parodos organizatorės pirmą kartą pačios nutarė išbandyti stiliaus pokyčius ir atsidavė į profesionalų rankas. „Sukurtas stilius pagal tavo išvaizdą, charakterį gali pakeisti ne tik išorę, bet ir vidų. 
Skaityti daugiau...
 
Rudens mugės vienija bendruomenes Spausdinti
Šį rudenį vaikai iš įvairių Lietuvos mokyklų ir globos namų nuims derlių ir surengs muges. Jaunieji daržininkai visą pavasarį plušėjo kasdami lysves ir želdindami augalus savo ugdymo įstaigų aplinkoje, o dabar džiaugsis darbo vaisiais. Jie stebi augalus nuo sėklos pasėjimo iki derliaus subrandinimo, taip išsiaiškindami gyvybe pulsuojančios gamtos paslaptis.
 
 

Globos namai ir mokyklos šiais metais organizuos derliaus šventes, kurios bus skirtos pasidžiaugti nuveiktais darbais. Vietos bendruomenės taip pat galės prisidėti prie šventiškos atmosferos kūrimo rudens mugėse.
Skaityti daugiau...
 
Sausio 25 d. vyks Aukštųjų mokyklų mugė '2014 Spausdinti
2014 m. sausio 25 d.,  Kaune  vyks tradicinė 13 – oji „Aukštųjų mokyklų mugė". Mugėje dalyvaus visos Lietuvos aukštosios  mokyklos.
 
 
 
Šiame, renginyje Lietuvos aukštosios mokyklos supažindins su savo siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka gimnazijų, vidurinių, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų moksleivius bei mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu. Aukštųjų mokyklų dėstytojai patars ir konsultuos kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vienoje ar kitoje aukštojoje mokykloje, kaip rengtis studijoms. 
Skaityti daugiau...
 
Miškininkai vykdys tradicinę akciją "Ateik ir parsinešk Kalėdas į savo namus" Spausdinti
Visų laukiamoms šventėms beldžiantis į duris Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir visos šalies miškų urėdijos gruodžio 19 d. 13 val. rengia akciją „Ateik ir parsinešk Kalėdas į namus“, kurios metu planuoja išdalinti žmonėms apie šimtą tūkstančių eglių šakų. 
 
 
 
Šiemet akcija vyks taip pat visoje Lietuvoje, didžiųjų miestų ir miestelių centrinėse aikštėse, prie papuoštų miestų eglių. Šios akcijos tikslas ne tik atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į tai, kad prieš šventes eglučių jaunuolynai tampa visų „taikiniu“, o tai skatina miškų niokojimą siekiant pasipelnyti būtent šiuo laikotarpiu, bet ir noras pasirūpinti, kad visi žmonės namuose turėtų gyvą miško dalelę – eglės šaką.
Skaityti daugiau...
 
Kauną papuošė originalūs mozaikiniai suoliukai Spausdinti
Iš atliekų galima sukurti daugybę gražių, originalių ir praktiškų daiktų. Puikų pavyzdį, kaip niekam nereikalingus daiktus panaudoti dar kartą, parodė Kauno šv. Pranciškaus mokyklos mokiniai. Jie kartu su Aleksoto mikrorajono bendruomene iš sudužusių indų ir keramikinių plytelių šukių kūrė mozaikas, kuriomis apklijuoti betono blokai tapo įspūdingais suoliukais ir papuošė poilsio aikštelę prie mokyklos. 
 
 
 
„Kad mus suptų gražesnė aplinka, nereikia didelių investicijų, pakanka šiek tiek noro, laiko ir kūrybingumo. Siekėme, kad tai suprastų ne tik mūsų mokiniai, bet ir kiti Aleksoto gyventojai: skatinome jų kūrybingumą, bendruomeniškumą ir atsakingą vartojimą“, – pasakoja Rasa Krulikauskienė, Aleksote įsikūrusios Kauno šv. Pranciškaus mokyklos anglų kalbos mokytoja. 
Skaityti daugiau...
 
Vėlinių akcija „ŽVAKUTĖ ANT UŽMIRŠTO KAPO” 2013-10-25 Spausdinti
Vilniaus etninės kultūros centras  prieš pat Vėlines organizuoja akciją „Žvakutė ant užmiršto kapo“, kurioje dalyvauja Vilniaus moksleiviai ir studentai. Ši akcija vykdoma nuo 2005 m., kai Vilniaus etninės kultūros centro rūpesčiu Vilniaus Karveliškių kapinių Beglobių kalvelėje buvo pastatyti ir pašventinti tautodailininkų sukurti du kryžiai bei koplytstulpis. Jie skirti Karveliškių kapinėse už savivaldybės lėšas laidojamiems benamiams, kurių amžinojo poilsio vietą žymi tik lentelės su palaidojimo data ir, jei žinoma, pavarde.  
 
 
 
Akcijos dalyviai ne tik uždega žvakes ant nelankomų kapų, bet ir sutvarko Beglobių kalnelio aplinką.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis