LTkatalogas

Žiniasklaida, informacija, naujienos
Anglijos įdarbinimo agentūra kviečia į susitikimą Vilniuje Spausdinti
Noras daugiau užsidirbti negalinčius to padaryti Lietuvoje veja ieškoti darbo užsienyje. Tai taip pat puiki galimybė studentams – užsidirbti pinigų ir naudingai praleisti vasaros atostogas. Susirasti darbą svetur, būnant Lietuvoje, nėra lengva, o ir nežinia, kas laukia pasiryžusio padirbėti užsienyje. Geriausia viską išsiaiškinti dar namuose. 
 
 

Ketinantis vykti uždarbio svetur tikriausiai nesitiki, kad darbdavių atstovai gali patys atvykti į Lietuvą ir suteikti visą dominančią informaciją. Besidairantiems darbo Anglijoje pasisekė – jiems tokia galimybė bus balandžio 27 d. Anglijos įdarbinimo agentūra Scope HR Solutions Vilniuje rengia nemokamą konferenciją apie gyvenimą ir darbą Jungtinėje Karalystėje. 
Skaityti daugiau...
 
Kompiuteris vaikui – nauda ar žala? Spausdinti
Miegamajame kompiuteriui – ne vieta
Mūsų vaikai anksti susipažįsta su kompiuteriu. Jau koks trejų-ketverių metų mažylis mieliau maigo kompiuterio pelę nei žaidžia su mašinytėm ar kaladėlėm. Dažnai tėvams tai labai patogu – pasodinai vaiką prie kompiuterio, ir namuose keletą valandų būna ramu... Tačiau reikėtų nepamiršti, kad nekontroliuojama ši veikla gali neigiamai paveikti vaiko sveikatą.
 
 

Vaikams, praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio, atsiranda ne tik regos bet ir psichoneurologinių, kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų, gresia nutukimas. Todėl tėveliai turėtų prižiūrėti, kiek laiko vaikas naudojasi kompiuteriu ir užtikrinti, kad darbas juo būtų saugus.
Skaityti daugiau...
 
Kuo skiriasi šaltinio, stalo ir natūralus mineralinis vanduo Spausdinti
Renkantis fasuotą vandenį buteliuose, dažnam iškyla klausimas kokį pirkti: šaltinio, stalo ar natūralų mineralinį. Tai skirtingi produktai. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį, skaitant etiketę?
 
 

Šaltinio ir natūralaus mineralinio vandens savybės – panašios
Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Maisto skyriaus vyriausiojo specialisto Algimanto Lipnicko, vanduo supilstytas į butelius skiriasi skoniu, naudingųjų medžiagų keikiu ir net kvapu. Šaltinio vandeniu vadinamas gėrimas savo savybėmis panašus į natūralų mineralinį vandenį. 
Skaityti daugiau...
 
Darbo pokalbis: kaip pasiruošti? Spausdinti
Jūs parašėte puikų gyvenimo aprašymą, kuris sudomino darbdavį ir buvote pakviestas į darbo pokalbį?  Puiku, vienas etapas jau įveiktas! Tačiau ką daryti toliau, kad jūsų darbo paieškoms išnaudotas laikas nenueitų veltui? Kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui ir padaryti gerą įspūdį darbdaviui?
 
 
 
Perdėtas pasitikėjimas savimi ir paviršutiniškas požiūris jums tikrai nepadės pokalbio metu. Ruoštis reikia kiekvienam, priklausomai nuo įgūdžių ir  gebėjimo laisvai bendrauti.
Skaityti daugiau...
 
Kodėl augintinius svarbu paženklinti mikroschema? Spausdinti
Gyvūnų globos organizacijos kiekvieną dieną gauna po 3–5 prašymus pasidalinti informacija apie rastus ar pabėgusius augintinius. Tačiau labai dažnai suradus juos, neįmanoma grąžinti šeimininkams, nes net 95 proc. dingusių ar rastų gyvūnų yra neženklinti. Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai (spalio 4 d.), Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kodėl augintinius svarbu paženklinti mikroschema. Savo ruožtu Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija (LGTAO) kviečia pasinaudoti galimybe paženklinti savo šunį už simbolinį mokestį.
 
 

Po 14 dienų pasimetusio gyvūno šeimininkas, netenka teisės į augintinį
Skaityti daugiau...
 
Užterštas oras – ne vien ekologinė, tačiau ir sveikatai kenkianti problema Spausdinti
Prasidėjus šildymo sezonui, ragina gyventojus atkreipti dėmesį, kokį kurą namams šildyti jie renkasi ir prisiminti dažnai daromas klaidas, kurios sukelia ne vien tik ekologines, tačiau ir sveikatos problemas.
 
 
Orą teršia medžiagos, patenkančios į jį. Žmogaus veiklos sukurti oro taršos šaltiniai yra kuro, atliekų deginimas (transporto išmetamosios dujos, gamybai bei šildymui panaudoto kuro dūmai), naftos išgavimo proceso metu išsiskiriantys teršalai, tirpiklių garai iš dažų bei aerozolių, sąvartynuose susidarančios metano dujos, karo ir kita pramonė. Natūraliai gamtoje egzistuoja šie oro teršalai – dulkės, kurios susiformuoja skurdžiuose augalijos plotuose, metanas, susidarantis gyvūnams virškinant maistą, natūralūs gaisrai, ugnikalniai.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis