LTkatalogas

Žiniasklaida, informacija, naujienos
Kaip atgauti dailias kūno linijas po didžiųjų metų švenčių? Spausdinti
Didžiosios metų šventės Lietuviams pirmiausia asocijuojasi su gausiai vaišėmis nukrautu stalu. Deja, neretai „šventinės dietos“ baigiasi ne tokia džiugia savijauta. Dažną kankina virškinimo sutrikimai, energijos trūkumas, sunkumo jausmas.  Ne gana to, mėgaujantis lietuviškos virtuvės skanumynais, vos per keletą dienų nesunku priaugti ir papildomų kilogramų, o numesti juos gali nepakakti ir kelių savaičių.
 
 
 
Kas padėtų atgauti dailias kūno linijas po švenčių maratono ir ką daryti, kad ateityje išvengti nemalonių pojūčių ir svorio pokyčių? Apie tai pasakoja gydytoja dietologė Žana Antonova.
Skaityti daugiau...
 
Šv.Agotos - duonos globėjos dieną apie gerąsias duonos savybes Spausdinti
Šią dieną buvo kepama duona ir tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui ir norint apsisaugoti nuo ligų. Kiekvieną rytą milijonai žmonių visame pasaulyje siekia duonos riekelės. Paprastai ne visi suvokia, kokią naudą šis kasdieninis produktas suteikia mūsų organizmui, todėl Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo specialistai nori Jums priminti gerąsias duonos savybes.
 
 

Duonoje slypintys lobiai
Skaityti daugiau...
 
Pasaulinė vandens diena - gerkime kokybišką vandenį Spausdinti
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, pažymėdamas Pasaulinę vandens dieną, primena, jog vanduo yra būtina žmogaus organizmui, nes be vandens, žmogus sunkiai išgyventų savaitę. Nors atrodo, jog gauti vandens mums nėra sunku, bet reikia atkreipti dėmesį į vandens kokybę. 
 
 
 
Norint palaikyti gerą savijautą, žmogui kasdien reikia išgerti 2–3 litrus vandens. Labai svarbu, kad jis būtų švarus ir grynas. Vartojant  mikrobiologiškai užterštą vandenį galima susirgti infekcinėmis ligomis. 
Skaityti daugiau...
 
Velykoms artėjant. Ką žinome apie kiaušinius? Spausdinti
Artėja viena gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykos. Neatsiejamas šios šventės atributas – velykiniai margučiai. Jau senovėje žmonės vertino unikalias kiaušinių savybes. Kiaušiniai – vienas vertingiausių maisto produktų, juose daug žmogaus organizmui reikalingų medžiagų.
 
 
 
Tačiau šiandienos pasiūlos gausoje vartotojai dažnai nebežino, kaip išsirinkti norimos kokybės kiaušinius. Ar kiaušinių maistinės savybės priklauso nuo lukšto spalvos ar vištų auginimo būdo, pašarų? Kaip atskirti netinkamus vartoti kiaušinius ir kiek ilgai juos galima saugoti šaldytuve? Į šiuos ir kitus klausimus atsako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas Jonas Stanius.
Skaityti daugiau...
 
Nuo 2013 sausio 1 d. keičiasi PSD įmokos dydis Spausdinti
Nuo 2013 m. sausio 1 d. minimali mėnesinė alga didinama iki 1000 litų, todėl nuo tos dienos keičiasi privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis
 
 
Nutarimą Nr. 1543 „Dėl minimaliojo darbo užmokesčio didinimo“ Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė 2012 m. gruodžio 19 dieną. Jis priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso (Žin., 2002, Nr. 64-2569; 2012, Nr. 80-4143) 187 straipsnio 1 dalimi ir Lietuvos Respublikos trišalės tarybos 2012 m. gruodžio 18 d. teikimu. Paskutinį kartą minimali mėnesinė alga buvo didinama nuo 2012 m. rugpjūčio 1 d. – tąkart ji buvo padidinta iki 850 litų.
Skaityti daugiau...
 
Tėvams apie valgymo sutrikimus. Kaip to išvengti? Spausdinti
“Tai, ką mes valgome, didžiąja dalimi yra apspręsta kultūrinių, socialinių ir psichologinių faktorių. Kultūrinis ir socialinis spaudimas turi įtakos tam tikro maisto prieinamumui ir tinkamumui, o individualius mitybos įpročius suformuoja mūsų aplinkiniai, ypač šeima”, - taip Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichologė R. Vaitkienė pradeda kalbą apie valgymo sutrikimus.
 
 
Valgymo sutrikimai iš tiesų nėra mitybos problemos, o žemos savivertės ir nepasitenkinimo savimi išraiška.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis