LTkatalogas

Žiniasklaida, informacija, naujienos
Export Portal paleidžia naują interneto puslapį, skirtą padėti verslui augti tarptautiniu mastu Spausdinti
GLENDEILAS (JAV Kalifornijos valstija). Labiausiai laukiamas tarptautinės prekybos portalas ExportPortal.com šiandien paskelbė, kad paleidžia visiškai naują savo interneto puslapį eksporto ir importo kompanijoms. Šis naujas pasaulinio verslo projektas atviras visiems pardavėjams, pirkėjams bei pervežėjams, įsitraukusiems į tarptautinę prekybą. Tūkstančiai kompanijų visame pasaulyje laukia, kada galės pradėti vystyti savo verslą puslapyje dėl jo užtikrinamos tarptautinės prekybos.
 
 
Įsikūręs Los Andžele, Kalifornijos valstijoje, Export Portal – tai vartai stambiam verslui vykdyti globalius sandorius.
Skaityti daugiau...
 
Į Lietuvos rinką ateina Latvijos išmaniųjų telefonų prekinis ženklas Just5 Spausdinti
Nuo šių metų rugsėjo mėn. Lietuvos prekybos vietose jau pasirodė Latvijoje sukurto prekinio ženklo Just5 išmanieji telefonai, kurie Latvijos rinkoje jau sulaukė didelio pirkėjų dėmesio. 
 
 

„Plėsdami įmonės veiklą, nusprendėme Just5 telefonus pasiūlyti ir artimiausiems kaimynams – Baltijos šalims. Jeigu Latvijos pirkėjai palankiai vertina vietinį prekinį ženklą, tikimės, kad savo produkcija taip pat sugebėsime nudžiuginti Lietuvos pirkėjus”, - apie motyvaciją išplėsti eksporto rinką pasakoja Just5 valdybos narys Dmitrijs Maceraliks.
Skaityti daugiau...
 
Kodėl Lietuvos paaugliai fiziškai neaktyvūs? Spausdinti
Fiziškai aktyvūs tik 50,9 proc. paauglių, o kiti neturi motyvacijos, noro ir laiko judėti, be to, jie menkai suvokia fizinio aktyvumo naudą. Aktyviai leisti laisvalaikį neskatina ir didelis atstumas tarp mokyklos ir namų, menka pasiūla užsiimti patrauklia fiziškai aktyvia veikla, – tai nustatė Higienos instituto specialistai, apklausę 2962 trylikos–keturiolikos metų 7-8 klasių mokinių tėvus ar globėjus 6 šalies savivaldybėse. Specialistai siekė išsiaiškinti, kokie veiksniai galėtų paskatinti mokinius judėti.
 
 

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad reguliarus fizinis aktyvumas yra viena esminių geros sveikatos ir gerovės prielaidų. Jis naudingas psichikos sveikatai – mažina nerimo, depresijos atsiradimo tikimybę.
Skaityti daugiau...
 
Skanus ir naudingas užkandis – į mokyklą ar darželį Spausdinti
Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.
 
 
Užkandžiai puikiai padeda numalšinti alkį, tačiau jie neturėtų tapti vieninteliais dienos patiekalais. Pusryčiams, pietums ir vakarienei reikėtų rinktis virtus, troškintus, rečiau keptus patiekalus, o tarp trijų keturių pagrindinių valgymų, užkąsti rekomenduojama vaisių, uogų, daržovių, riešutų, pieno ir grūdinių produktų.
 
Kasdien – po obuolį, kriaušę ar slyvą
Skaityti daugiau...
 
Tai įdomu. 10 mitų apie „Borjomi“ Spausdinti

120 metų „Borjomi“: nuo legendinio atradimo iki mūsų dienų ir tolimosios ateities

Pirmasis J. Gagarino prašymas žemėje – stiklinė „Borjomi“
Įdomu kokie pirmieji poreikiai užvaldo kosmonautus, pasiekus žemę? Turbūt kiekvienam skirtingi, bet pirmojo į kosmosą pakilusio žmogaus prašymas tapo įsimintinu komplimentu „Borjomi“. Po pirmojo skrydžio į kosmosą į žemę grįžęs kosmonautas Jurijus Gagarinas pirmiausiai ko paprašė, tai atsigerti „Borjomi“ mineralinio vandens. Būtent tokį kosmonauto prašymą prisimena profesorius V. Volovičius, kuris buvo atsakingas už šios operacijos medicininį aprūpinimą.

Skaityti daugiau...
 
Anglijos įdarbinimo agentūra kviečia į susitikimą Vilniuje Spausdinti
Noras daugiau užsidirbti negalinčius to padaryti Lietuvoje veja ieškoti darbo užsienyje. Tai taip pat puiki galimybė studentams – užsidirbti pinigų ir naudingai praleisti vasaros atostogas. Susirasti darbą svetur, būnant Lietuvoje, nėra lengva, o ir nežinia, kas laukia pasiryžusio padirbėti užsienyje. Geriausia viską išsiaiškinti dar namuose. 
 
 

Ketinantis vykti uždarbio svetur tikriausiai nesitiki, kad darbdavių atstovai gali patys atvykti į Lietuvą ir suteikti visą dominančią informaciją. Besidairantiems darbo Anglijoje pasisekė – jiems tokia galimybė bus balandžio 27 d. Anglijos įdarbinimo agentūra Scope HR Solutions Vilniuje rengia nemokamą konferenciją apie gyvenimą ir darbą Jungtinėje Karalystėje. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis