LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
ES parama – žemės ūkio produktų perdirbėjams Spausdinti
Žemės ūkio produktų perdirbėjai aktyviai domisi galimybėmis išplėsti savo veiklą naudodamiesi Europos Sąjungos lėšomis. Tai įrodė pasibaigęs Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“ paraiškų priėmimas, kurio metu pateiktos 29 paraiškos 8 mln. eurų paramai gauti.
 
 
Daugiausia – 11 paraiškų – pateikta augalininkystės produktų perdirbimo ir (ar) rinkodaros, atliekų perdirbimo veiklai. 
Skaityti daugiau...
 
Pateikti paraiškas laiko liko nedaug Spausdinti
Spalio 31 d. baigiasi paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškų priėmimo terminas, kai vėlavimą lėmė nuo pareiškėjo valios nepriklausančios (force majeure) aplinkybės. Po šios dienos paraiškos nebus priimamos.  
 
 
Šiais metais ūkininkai paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškas galėjo teikti pavėluotai iki liepos 3 d. Tačiau, jei paraiškos nebuvo galima pateikti dėl nuo pareiškėjo valios nepriklausančių aplinkybių, galutinis paraiškos teikimo terminas – spalio 31 d. Paminėtina, kad apie force majeure aplinkybes pareiškėjas ar jo įpėdinis turi pranešti per 15 darbo dienų nuo to dienos, kai sužinojo arba galėjo apie jas sužinoti.  
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis