LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
Gluosnių auginimas – viena iš „žaliosios“ energetikos plėtros krypčių Spausdinti

Rugsėjo 3 d. Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje esančiuose UAB „Renergija“ auginamuose gluosnių laukuose, susirinks gluosnių auginimo specialistai, jau užsiimantys jų auginimu ūkininkai bei žmonės, kurie dar tik pradeda domėtis šiais energetiniais želdiniais.

Šį susitikimą paskatino didelis Lietuvos ūkininkų ir kitų žemės savininkų susidomėjimas naujomis ES remiamomis alternatyvios energijos auginimo ir panaudojimo galimybėmis.

Skaityti daugiau...
 
Ūkininkai klausia – VMI atsako Spausdinti

1 klausimas. Dėl iš biologinio turto gautos žemės ūkio produkcijos įvertinimo tikrąja verte, atėmus pardavimo vietos išlaidas. Biologinis turtas - tai specifinis turtas, kuris gali keistis kokybiškai ir kiekybiškai, dėl to nuolat kinta šio turto vertė. Dėl šių pokyčių tiksliai apskaičiuoti faktinę biologinio turto ir iš jo gautos žemės ūkio produkcijos pasigaminimo savikainą sudėtinga ir tai reikalauja didelių darbo sąnaudų. Dėl šių priežasčių dauguma ūkininkų, tvarkančių ūkio veiklos apskaitą dvejybine sistema, biologiniam turtui ir iš jo gautai žemės ūkio produkcijai vertinti taikė tikrosios vertės būdą.

Skaityti daugiau...
 
Ūkininkai klausia Spausdinti

 Šiuo metu įvairiose Lietuvos vietose vyksta Žemės ūkio ministerijos vadovybės, specialistų, Nacionalinės mokėjimo agentūros ir Mokesčių inspekcijos darbuotojų susitikimai su ūkininkais. Susitikimų metu kyla daug aktualių klausimų, dalis jų pateikiama raštu, tačiau dėl laiko stokos ne į visus klausimus žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius spėja atsakyti. Pateikiame informaciją į dar neatsakytus klausimus:

Kokia situacija su apleistomis žemėmis?

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis