LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
Respublikinis renginys Derlius – 2015 Spausdinti
Žemės ūkio rūmai š. m. rugsėjo 18 - 20 d. Vilniuje organizuoja respublikinį renginį „Derlius – 2015“.
 
 
 
Renginio tikslas - padėkoti žemei ir ją dirbančiam žemdirbiui. Šiais metais renginys skirtas Etnografinių regionų metams paminėti, nes viena svarbiausių Europos Sąjungos regioninės politikos krypčių yra būtent regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimas ir puoselėjimas.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 25-27 d. vyks Derliaus ir Amatų Šventė Spausdinti
Respublikinė Derliaus ir Amatų Šventė 2015 m. rugsėjo 25-27 d. Kaune - kviečiame apsilankyti.
 
 

Vyks š.m. rugsėjo 25-26-27 dienomis, 9-19 val. Kaune Laisvės al., Vilniaus g. (iki Birštono g.), Miesto sode ir Vasario 16-osios g. 
Čia įsikurs ūkininkai, smulkūs verslininkai, amatininkai, tautodailininkai, aludariai, kalviai, liaudies meistrai, dzūkų, suvalkiečių, žemaičių, aukštaičių, kaimo turizmo, tautodailininkų, tautos paveldo kiemeliai. 
Skaityti daugiau...
 
Pieno supirkimo tvarkos naujovės – nuo rugpjūčio 1 d. Spausdinti
Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo reikalavimus.
 
 
 
Nauja tai, kad Seimui priėmus Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą, sudarant pieno pirkimo-pardavimo sutartis privaloma vadovautis ir jame įtvirtintomis nuostatomis.
Skaityti daugiau...
 
Ūkio darbų pradžia – nustatytą dieną Spausdinti
Ūkininkai, kurie toliau laikosi įsipareigojimų pagal su plotu susijusias ankstesnio laikotarpio programos priemones ir prisiėmė įsipareigojimų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones, turėtų nepamiršti laiku atlikti būtinuosius ūkio darbus, bet kai kuriuos galima pradėti dirbti ne anksčiau kaip liepos 15 d.
 
 
 
Tęstinius įsipareigojimus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklas „Natūralių ir pusiau natūralių pievų tvarkymas“, „Šlapynių tvarkymas“, „Melioracijos griovių tvarkymas“ ir „Vandens telkinių pakrančių apsaugos juostos tvarkymas pievose“ prisiėmę asmenys šienavimo darbus gali pradėti ne anksčiau kaip liepos 15 d.
Skaityti daugiau...
 
Kaip apsaugoti galvijus nuo įvairių vabzdžių? Spausdinti
Lietuvoje kiekvienais metais tūkstančiai naminių galvijų nukenčia nuo įvairių vabzdžių, kurie platina ligas, patekę į gyvūnų kvėpavimo takus, gali juos užkimšti. Sukandžiotiems gyvūnams neretai pabrinksta liežuvis, padidėja limfmazgiai ir net sutrinka širdies darbas. Tad ūkininkai patiria nemažų nuostolių. Kokie parazituojantys vabzdžiai ypač pavojingi ir kaip nuo jų apsaugoti gyvulius, pataria Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus vyriausiasis veterinarijos gydytojas Sigitas Siriukaitis.
 

Tvarto musės. Jos gyvena ir veisiasi gyvulių bei paukščių mėšle, žmonių išmatose, virtuvės atliekose, pūvančiuose augaluose, ežerų pakrantėse.
Skaityti daugiau...
 
Dėl PVM įstatymo pakeitimo Spausdinti
Atkreipiame dėmesį, kad paramos gavėjai, siekiantys, jog jų patirtos išlaidos būtų kompensuotos, nuo šių metų liepos 1 d. privalo laikytis atnaujinto Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo nuostatų.
 Ši informacija aktuali paramos gavėjams, kurie yra pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtojai ir kuriems, remiantis paramos priemonių įgyvendinimo taisyklių nuostatomis, PVM gali būti kompensuojamas paramos lėšomis.
 
 
 
Tais atvejais, jei paramos gavėjas įsigyja statybos darbus rangos būdu, atsiskaityti privaloma taip:
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis