LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
„Rinkis prekę lietuvišką” parodoje - apie sveiką mitybą Spausdinti
„Lietuviškas standartas“ –  šių žodžių reikšmę žino kiekvienas, Lietuva savo produktais garsėja ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje. Dar kartą įsitikinti gaminių įvairove bus galima parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ Kaune.  „Apie lietuvišką standartą esame girdėję ne kartą, tikrai galime didžiuotis vietinių produktų kokybe. Todėl labai svarbu informuoti žmones, kad yra tikrai gausus produktų pasirinkimas ir kiekvienas vartotojas gali pasirinkti tai, kas šviežia, skanu ir kokybiška. Galime tikrai pasikliauti savo kraštu“, – teigia žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
 
 
 
Žemės ūkio ministerija dalyvauja parodoje, kur ne tik pristatys geriausius produktus, bet ir papasakos apie sveikos mitybos ypatumus. Ministerijos stende savo produktus taip pat pristatys ūkininkai.
Skaityti daugiau...
 
Žemės konsolidacijos projektams – 3,35 mln. eurų Spausdinti
Žemės konsolidacijos priemonei iš viso per 2014–2020 m. programinį laikotarpį skirta 3,35 mln. paramos. Paraiškos projektams įgyvendinti priimamos nuo š. m. rugsėjo 1 iki gruodžio 31 d.
 

Žemės konsolidacija – tai žemėtvarkos dalis, kai kompleksiškai pertvarkomos tam tikroje kaimo gyvenamosios vietovės teritorijoje esančių žemės sklypų ribos, šiuos žemės sklypus sujungiant taip, kad būtų suformuotos racionaliai tvarkomos žemės ūkio valdos, pagerinta jų struktūra, sukurta reikiama kaimo infrastruktūra ir įgyvendinti kiti žemės ūkio, kaimo plėtros ir aplinkos apsaugos politikos tikslai ir uždaviniai.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 21-24 d. vyks IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas Spausdinti
2015 m. Rugsėjo 21-24 dienomis vyks "IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas 2015"
 
 

Lietuvos pienininkai ruošiasi dar neregėto mąsto renginiui – š. m. rugsėjį Vilniuje vyks IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas 2015, į sostinę pritrauksiantis iki 1000 svečių. Organizatoriai planuoja, kad šis beveik savaitę truksiantis pasaulio pienininkų suvažiavimas apskritai bus vienas didžiausių verslo renginių Lietuvos istorijoje.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 1-3 d. vyks paroda - Sprendimų ratas 2015 Spausdinti
2015 m. spalio 1-3 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete vyks aštuntoji miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda
„Sprendimų ratas 2015“
 
 
 
Parodos tematika:
miškų ūkis;
medžioklė;
gyvulininkystė;
fermų įranga;
komunalinis ūkis;
Skaityti daugiau...
 
Respublikinis renginys Derlius – 2015 Spausdinti
Žemės ūkio rūmai š. m. rugsėjo 18 - 20 d. Vilniuje organizuoja respublikinį renginį „Derlius – 2015“.
 
 
 
Renginio tikslas - padėkoti žemei ir ją dirbančiam žemdirbiui. Šiais metais renginys skirtas Etnografinių regionų metams paminėti, nes viena svarbiausių Europos Sąjungos regioninės politikos krypčių yra būtent regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimas ir puoselėjimas.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 25-27 d. vyks Derliaus ir Amatų Šventė Spausdinti
Respublikinė Derliaus ir Amatų Šventė 2015 m. rugsėjo 25-27 d. Kaune - kviečiame apsilankyti.
 
 

Vyks š.m. rugsėjo 25-26-27 dienomis, 9-19 val. Kaune Laisvės al., Vilniaus g. (iki Birštono g.), Miesto sode ir Vasario 16-osios g. 
Čia įsikurs ūkininkai, smulkūs verslininkai, amatininkai, tautodailininkai, aludariai, kalviai, liaudies meistrai, dzūkų, suvalkiečių, žemaičių, aukštaičių, kaimo turizmo, tautodailininkų, tautos paveldo kiemeliai. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis