LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
Rugsėjo 21-24 d. vyks IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas Spausdinti
2015 m. Rugsėjo 21-24 dienomis vyks "IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas 2015"
 
 

Lietuvos pienininkai ruošiasi dar neregėto mąsto renginiui – š. m. rugsėjį Vilniuje vyks IDF Pasaulinis pienininkystės kongresas 2015, į sostinę pritrauksiantis iki 1000 svečių. Organizatoriai planuoja, kad šis beveik savaitę truksiantis pasaulio pienininkų suvažiavimas apskritai bus vienas didžiausių verslo renginių Lietuvos istorijoje.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 1-3 d. vyks paroda - Sprendimų ratas 2015 Spausdinti
2015 m. spalio 1-3 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete vyks aštuntoji miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda
„Sprendimų ratas 2015“
 
 
 
Parodos tematika:
miškų ūkis;
medžioklė;
gyvulininkystė;
fermų įranga;
komunalinis ūkis;
Skaityti daugiau...
 
Respublikinis renginys Derlius – 2015 Spausdinti
Žemės ūkio rūmai š. m. rugsėjo 18 - 20 d. Vilniuje organizuoja respublikinį renginį „Derlius – 2015“.
 
 
 
Renginio tikslas - padėkoti žemei ir ją dirbančiam žemdirbiui. Šiais metais renginys skirtas Etnografinių regionų metams paminėti, nes viena svarbiausių Europos Sąjungos regioninės politikos krypčių yra būtent regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimas ir puoselėjimas.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 25-27 d. vyks Derliaus ir Amatų Šventė Spausdinti
Respublikinė Derliaus ir Amatų Šventė 2015 m. rugsėjo 25-27 d. Kaune - kviečiame apsilankyti.
 
 

Vyks š.m. rugsėjo 25-26-27 dienomis, 9-19 val. Kaune Laisvės al., Vilniaus g. (iki Birštono g.), Miesto sode ir Vasario 16-osios g. 
Čia įsikurs ūkininkai, smulkūs verslininkai, amatininkai, tautodailininkai, aludariai, kalviai, liaudies meistrai, dzūkų, suvalkiečių, žemaičių, aukštaičių, kaimo turizmo, tautodailininkų, tautos paveldo kiemeliai. 
Skaityti daugiau...
 
Pieno supirkimo tvarkos naujovės – nuo rugpjūčio 1 d. Spausdinti
Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo reikalavimus.
 
 
 
Nauja tai, kad Seimui priėmus Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą, sudarant pieno pirkimo-pardavimo sutartis privaloma vadovautis ir jame įtvirtintomis nuostatomis.
Skaityti daugiau...
 
Ūkio darbų pradžia – nustatytą dieną Spausdinti
Ūkininkai, kurie toliau laikosi įsipareigojimų pagal su plotu susijusias ankstesnio laikotarpio programos priemones ir prisiėmė įsipareigojimų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones, turėtų nepamiršti laiku atlikti būtinuosius ūkio darbus, bet kai kuriuos galima pradėti dirbti ne anksčiau kaip liepos 15 d.
 
 
 
Tęstinius įsipareigojimus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Kraštovaizdžio tvarkymas“ veiklas „Natūralių ir pusiau natūralių pievų tvarkymas“, „Šlapynių tvarkymas“, „Melioracijos griovių tvarkymas“ ir „Vandens telkinių pakrančių apsaugos juostos tvarkymas pievose“ prisiėmę asmenys šienavimo darbus gali pradėti ne anksčiau kaip liepos 15 d.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis