LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
Tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje „BIOFACH 2016“ bus pristatyta lietuviška ekologiška produkcija Spausdinti
Europoje, Vokietijos bavariškoje dalyje Niurnberge kasmet vykstanti ekologiškų produktų paroda „Biofach-Vivanes“ yra viena didžiausių ir sutraukia lankytojų iš viso pasaulio. Šiemet vasario 10 – 13 dienomis paroda įvyks jau 27-ąjį kartą, o gamintojai iš Lietuvos pristatys savo geriausius produktus.
 
 

Paroda „Biofach 2016“ yra įvardijama kaip stambiausias pasaulio ekologiškų produktų gamintojų forumas, kurio metu vyksta įvairūs renginių ciklai, diskusijos, skirti su ekologišku ūkininkavimu bei ekologiškos produkcijos gamyba susijusiomis temomis. Didelio parodos dalyvių ir lankytojų dėmesio sulaukia kasmet teikiami „Geriausio ekologiško vyno“, „Geriausio ekologiško alyvuogių aliejaus“ apdovanojimai, o ypatingai „Geriausio naujo produkto“ nominacija, kuriame kompetentingi atstovai lankytojams pristato ekologiškos produkcijos naujienas iš skirtingų pasaulio šalių.
Skaityti daugiau...
 
Nustatyti išmokų už deklaruotus plotus dydžiai Spausdinti
2015 m. lapkričio 23 d. žemės ūkio ministro įsakymu nustatyti išmokų už 2015 m. deklaruotus ir paramos tiesioginėmis išmokomis reikalavimus atitinkančius žemės ūkio naudmenų plotus dydžiai.
 
 
Įsakymu nustatyta, kad už 2015 metais deklaruotus ir paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus atitinkančius žemės ūkio naudmenų plotus bus mokama:
pagrindinė išmoka – 55,66 Eur už hektarą;
išmoka už pirmuosius 30 hektarų – 48,80 už hektarą;
Skaityti daugiau...
 
Bitininkystės sektoriui – daugiau nei 624 tūkst. eurų Spausdinti
Patikslintos Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programos priemonių įgyvendinimo taisyklės. Paramos paraiškos priimamos nuo š. m. lapkričio 23 iki 2016 m. sausio 8 d., paramai skirta daugiau nei 624 tūkst. eurų.
 
 

Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2014–2016 metų programa susideda iš šių priemonių: „Techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms“; „Varozės kontrolė“; „Avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas“; „Medaus fizinių ir cheminių savybių analizė“; „Bičių šeimų atnaujinimas“; „Bitininkystei ir bitininkystės produktams skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos“.
Skaityti daugiau...
 
Išskirtinė ES parama pieno gamintojams – jau šį mėnesį Spausdinti
Š. m. lapkričio pabaigoje pieno gamintojų sąskaitos pasipildys laikinąja išskirtine ES parama – 12,23 mln. eurų.
 
 
ES visoms šalims narėms skyrus išskirtinę laikinąją paramą susidariusioms problemoms rinkose spręsti, nukentėjusiems Lietuvos gyvulininkystės sektoriaus ūkininkams atiteko 12,63 mln. eurų. Kadangi ES šalys narės šią tikslinę paramą galėjo panaudoti savo nuožiūra, Lietuva iš šios sumos 12,23 mln. eurų nusprendė skirti savo pieno gamintojams, parduodantiems pieną perdirbti.  
Skaityti daugiau...
 
Pratęsiama: veislinius gyvulius turi įsigyti iki gruodžio 10 d. Spausdinti
Gyvulių augintojams, pasinaudojusiems parama veisliniams gyvuliams įsigyti, pratęsiamas įsigijimo laikas iki š. m. gruodžio 10 d.  Per š. m. paraiškų priėmimo gegužės ir liepos mėnesius  Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos gavo daugiau nei 240 paraiškų. Bendra paramos suma – beveik 2 mln.  Eur.
 
 

Jei ūkinis gyvūnas nebuvo laiku įsigytas dėl ilgo vakcinacijos ar karantinavimo proceso, vykusio trečiojoje šalyje, arba įsigijus krito, buvo pavogtas, išbrokuotas dėl traumos ir kt., pagalbos gavėjas apie tai per 10 darbo dienų turi informuoti  Valstybinę gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybą prie Žemės ūkio ministerijos  ir pateikti atitinkamus dokumentus. 
Skaityti daugiau...
 
Pakoreguotas paraiškų surinkimo grafikas Spausdinti
Informuojame, kad 2015 m. spalio 15 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu pakoreguotas Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) paraiškų surinkimo grafikas.
 
 
Remiantis nauju grafiku, nuo 2015 m. lapkričio 16 d. iki 2015 m. gruodžio 18 d. bus renkamos paraiškos pagal KPP priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą (pieno sektoriui).
 
Pakoreguotame grafike pakeista priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“ paraiškų rinkimo data. Paraiškos pagal šią veiklos sritį bus renkamos nuo 2016 m. vasario 2 d. iki 2016 m. kovo 25 d.  
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis