LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
Birželio 26-28 d. vyks paroda "Agrovizija '2019" Spausdinti
Birželio 26-28 dienomis vyks žemės ūkio technologijų paroda "Agrovizija '2019"
 
 
Agrovizija – viena didžiausių žemės ūkio technikos ir technologijų parodų Lietuvoje, skirtų žemės ūkio verslo profesionalams, kuri organizuojama kas antri metai. Tai gyva paroda, kurioje po atviru dangumi realiomis lauko sąlygomis auginamos įvairių žemės ūkio augalų veislės, demonstruojami traktoriai, sėjamosios, savaeigiai purkštuvai ir kita galinga žemės ūkio technika. 
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 16–18 d. paroda - Baltijos miškai '2019 Spausdinti
Žurnalas „Miškai“ 2019 metais gegužės 16–18 d. jau septintą kartą rengia tarptautinę miškininkystės parodą „Baltijos miškai 2019“.


Parodos „Baltijos miškai 2019“ tematika:

• Miškų priežiūros ir tvarkymo technika
• Miškų priežiūros ir tvarkymo technika
Skaityti daugiau...
 
Specialiu ženklu žymėtam medui – aukštesni kokybės reikalavimai Spausdinti
Lietuvos bitininkų sąjunga (LBS) savo narių medų netrukus pradės žymėti specialiu ženklu „Lietuvos bitininkų sąjungos nario medus“.
 

Taip LBS siekia padėti vartotojams atskirti jai priklausančios bitininkų draugijos ar kito jos nario bityne gaminamą tikrą medų.
„Tai puiki iniciatyva, kurios tikslas – padėti vartotojams greičiau surasti ir atskirti aukštos kokybės produkciją. Tikimės, kad bitininkų pavyzdžiu – susikurti savo prekės ženklą – paseks ir kitos šalies gamintojų organizacijos. Tokios iniciatyvos naudingos tiek vartotojams, tiek gamintojams“, – sako žemės ūkio viceministrė Ausma Miškinienė.
Skaityti daugiau...
 
Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas – nuo balandžio 15 d. Spausdinti
Nuo balandžio 15 d. šalies žemdirbiai kviečiami deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir pasėlius.
 
 
Deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus tiesioginėms išmokoms gauti bus galima iki birželio 7 d., o pavėluotai – iki liepos 2 d.

Žemės ūkio ministerija, supaprastinusi tiesioginių išmokų taisykles, sumažino administracinę naštą pareiškėjams.
Dabar Nacionalinė mokėjimo agentūra iš pareiškėjų reikalaus žemės valdymo teisės (nuosavybės, nuomos ar panaudos pagrindais) patvirtinimo dokumentų tik tuo atveju, jei plotų, kurių valdymo teisę būtina pagrįsti, dokumentų po einamųjų metų rugpjūčio 1 d. nebus Valdų registre.
Skaityti daugiau...
 
Investicijoms į žemės ūkio valdas – papildomos paramos lėšos Spausdinti
Projektų atrankos komiteto (PAK) posėdyje nutarta papildomai skirti paramą paraiškoms, kurios surinko vienodą atrankos balų skaičių.
 
 

Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Investicijos į žemės ūkio valdas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ buvo renkamos 2018 m. gruodžio 1-31 d. Iš viso šiuo laikotarpiu buvo pateikta 270 paraiškų.

 
Pareiškėjai iš viso paprašė 37,29 mln. eurų paramos.
Skaityti daugiau...
 
Trosinė mėšlo šalinimo sistema Spausdinti
Trosinė mėšlo šalinimo sistema gali išvalyti iki keturių takų ir dirbti su aštuoniais skreperiais. Visi takai valomi vienu metu. Tai užtikrina greitą tvarto išvalymą. Sistema susideda iš vienos varomosios stotelės, kurioje ant būgno vieno krašto užvyniojamas, o nuo kito krašto nuvyniojamas nerūdijančio plieno arba nerūdijančio plieno, dengto plastiku trosas. Plastikinės kreipiančiosios trosą ant būgno vynioja vienu sluoksniu. Tai gerokai prailgina troso tarnavimo laiką.
 
 
Lengvai sumontuojama tiek naujuose, tiek esamuose tvartuose
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis