LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Specializuota paroda - Avis aprengs ir pamaitins 2018 Spausdinti
Žemės ūkis, agrotechnika, paslaugos
2018 m. birželio 16 dLietuvos avių augintojų asociacija kartu su UAB "Šeduvos avininkystė" bei rėmėju Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija kviečia į specializuotą avininkystės parodą "Avis aprengs ir pamaitins 2018″ 
 
 

Parodos tikslas - supažindinti su avininkystės pasiekimais, stiprinti mokslo ir naujovių sklaidą, didinti šalies avių augintojų ir veisėjų žinomumą, plėsti potencialių pirkėjų ratą.
Renginio programa:
 Lietuvoje auginamų avių veislių ekspozicija;
 Tradicinių ir naujų amatų pristatymas;
 Avininkystės sektoriaus produkcija, gaminiai;
 Žemės ūkio technikos bei avininkystės reikmenų ekspozicija ir mugė;
 Avių kirpimo varžytuvės;
 Įdomūs ir informatyvūs seminarai.

 
Parodos dalyviai – avių augintojai, gyvulininkystės ir veislininkystės šakas atstovaujantys valstybės, mokslo institucijos bei įmonės, teikiančios paslaugas žemės ūkio ir gyvulininkystės sektoriui.

Parodos lankytojai turės galimybę susipažinti su žemės ūkiui ir gyvulininkystei skirtos produkcijos naujovėmis: žemės ūkio technika, pašarų ruošimo technika, veterinariniais preparatais, ūkio reikmenimis, paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Susirinkusius linksmins Baisogalos kultūros centro netradicinė kapelija „Dainorėliai“ ir DJ Rimas. Vyks loterija – totalizatorius ir smagūs žaidimai.

Paroda "AVIS APRENGS IR PAMAITINS 2018" vyks 2018 m. birželio 16 d. (šeštadienį), pradžia 10:00 val. UAB ,,Šeduvos avininkystė“ adresas: Arimaičių g. 1, Pavartyčių k., Radviliškio r.

Maloniai kviečiame dalyvauti parodoje!
 
LR ŽŪM inf. 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis