LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Bus galima legaliai prekiauti sendaikčių turguose Spausdinti

Vyriausybės posėdyje pritarta Ūkio ministerijos teiktam Mažmeninių prekybos taisyklių pakeitimui – nuo šiol naudotų prekių prekyba bus leidžiama ne tik turgavietėse ir specializuotose parduotuvėse, bet ir savivaldybės tarybos nustatytose viešose vietose. Taip siekiama sudaryti palankesnes sąlygas smulkiesiems prekybininkams verstis naudotų prekių prekyba, o fiziniams asmenims – parduoti naudotas prekes sendaikčių turguose.
 Šis taisyklių pakeitimas priimtas taip pat dėl to, kad naudotų prekių prekyba prisideda prie gyventojų užimtumo didinimo, socialinių ir kitų problemų sprendimo.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas teikti paraiškas pagal antrąją Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programą Spausdinti

2011 m. kvietimas teikti paraiškas pagal antrąją Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programą (2008-2013 m.) 

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal antrosios Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programos (2008-2013 m.) 2011 m. darbo planą numatytoms priemonėms dotuoti: bendriesiems veiksmams, projektams, veiklai, konferencijoms. Dotacijos skiriamos priemonėms, kuriomis siekiama įgyvendinti pagrindinius Programos tikslus: gerinti piliečių sveikatos saugumą, skatinti sveikatingumą, įskaitant sveikatos netolygumų mažinimą, kaupti ir skleisti informaciją ir žinias apie sveikatą.

Skaityti daugiau...
 
Nedidelių įmonių naujovėms – inovacinių čekių už 1 mln. litų Spausdinti

Nuo kovo 7 d. priimamos paraiškos gauti paramą inovaciniais čekiais. Įmonė, norinti gauti inovacinį čekį, turi kreiptis į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą (MITA) ir pateikti užpildytą trumpą paraiškos formą bei smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaraciją. Parama teikiama inovacijas diegti siekiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms. 
Inovaciniai čekiai skirti bendradarbiavimui tarp mokslo ir verslo atstovų skatinti ir mokslo pasiekimams pritaikyti, vykdant inovacinę veiklą. Mokslo ir studijų institucijos, naudodamosi inovaciniais čekiais, gali atlikti verslo poreikius atitinkančius mokslinius tyrimus ir orientuoti savo veiklą į mokslinių tyrimų komercializavimą.

Skaityti daugiau...
 
Ūkininkai galės draustis daržoves, vaisius ir uogas Spausdinti

Planuojama, kad šį pavasarį ūkininkai galės draustis daržoves, vaisius ir uogas krušos, audros ir liūčių padarytiems nuostoliams atlyginti.
Š.m. vasario 17 d. įvykusiame darbo grupės pasiūlymams dėl sodo ir daržo augalų draudimo sąlygų parengti posėdyje pasėlių draudimo bendrovės „Vereinigte Hagel“ atstovai po ilgų derybų  su žemdirbiais  pristatė jų kompanijos siūlomas daržovių, vaisių  ir uogų draudimo sąlygas, kurias numatoma siūlyti žemdirbiams nuo šių metų pavasario.

Skaityti daugiau...
 
Pradėjo veikti lietuviška ES naujienų ir informacijos svetainė Spausdinti

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis tinklalapio skaitytojams skirtame sveikinime pabrėžė, kad Lietuva tapo pirmąja Baltijos ir Šiaurės šalimi, kurios kalba pradėjo veikti „EurActiv“ svetainė.
 „Tikiuosi, kad lietuviškas portalas suteiks puikias galimybes gauti aktualią informaciją apie kasdieninį politinį ES gyvenimą ir prisidės prie efektyvių visuomenės diskusijų Lietuvos narystės ES ir bendrijos ateities vizijos klausimais. Ne mažiau svarbu ir tai, kad „EurActiv“ sudaro galimybę pristatyti Lietuvą kitoms šalims narėms“, – rašoma ministro sveikinime.

Skaityti daugiau...
 
Įmonės kurs aukštos pridėtinės vertės produktus, kuriais žada konkuruoti su pasaulio gamintojais Spausdinti

Daugiau kaip 3 milijonai litų iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų skatins Lietuvos įmones investuoti į naujų produktų ir technologijų kūrimą. Parama pagal priemonę „Intelektas LT“ ūkio ministro įsakymu skirta 5 bendrovėms.
 „Ši parama padeda Lietuvos įmonėms investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą. Tai leidžia įmonėms ne tik plėstis ir dirbti su moderniausiomis technologijomis, bet ir konkuruoti su pasaulyje pripažintais gamintojais“, – sako ūkio ministras Dainius Kreivys.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>