LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Pacientas gali pasirinkti ne tik šeimos gydytoją Spausdinti

Dabar pacientai turi galimybę atskirai pasirinkti ir šeimos gydytoją, ir pirminėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje dirbantį psichiatrą. Taip numatyta šių metų kovo viduryje sveikatos apsaugos ministro įsakymu pakeistoje Gyventojų prisirašymo prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tvarkoje.
  Primename, kad kiekvienas asmuo gali laisvai pasirinkti arčiausiai jo gyvenamosios vietos esančią arba jam patogiau pasiekiamą pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigą (PASPĮ), šeimos gydytoją.
   Pagal naująją tvarką dėl psichiatro paslaugų pacientas gali kreiptis ir į kitą tos pačios savivaldybės PASPĮ.

Skaityti daugiau...
 
Gautas Europos Komisijos sutikimas pratęsti draudimą parduoti žemę užsieniečiams Spausdinti

Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius iš Liuksemburgo pranešė džiugią žinią: Europos Komisija leido dar trejiems metams (iki 2014 m.) pratęsti pereinamąjį laikotarpį, draudžiantį užsieniečiams Lietuvoje įsigyti žemės ūkio ir miškų ūkio paskirties žemę.
   Š.m. balandžio 30 d. baigiasi Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą Sutartyje numatytas 7 metų pereinamasis laikotarpis, draudžiantis užsieniečiams įsigyti žemės ūkio ir miškų ūkio paskirties žemę. Lietuva pasinaudojo jai Sutarties suteikta teise prašyti Europos Komisijos pratęsti šį laikotarpį dar trejiems metams ir šiandien tokį sutikimą gavo.

Skaityti daugiau...
 
Eksporto apimčių šuolis centrinį ūkio raidos scenarijų keičia iš esmės Spausdinti

Paskutinių mėnesių Lietuvos prekių eksporto augimas labai sparčiai greitėjo, o eksporto rinkų augimo perspektyvos išliko teigiamos, todėl Finansų ministerijos atnaujintame centriniame ūkio raidos scenarijuje numatomas iš esmės spartesnis bendrojo vidaus produkto augimas 2011 m. – apie 5,8 proc. Nors ES ekonominio augimo perspektyvos išlieka rizikingos, Europos centrinio banko ir ES šalių narių vykdoma ūkio valdymo politika leidžia tikėtis, kad toliau sparčiai formuosis palankios prielaidos Lietuvos ūkio augimui ir 2012 – 2014 metų laikotarpiui: 2010 metų III ketvirtį akivaizdžiai prasidėjęs investicijų atsigavimas tęsis 2011 – 2012 metais ir leis sukaupti pakankamai gamybinių pajėgumų užtikrinančių 4,7 procentų BVP  augimą 2012 metais.

Skaityti daugiau...
 
Bus galima legaliai prekiauti sendaikčių turguose Spausdinti

Vyriausybės posėdyje pritarta Ūkio ministerijos teiktam Mažmeninių prekybos taisyklių pakeitimui – nuo šiol naudotų prekių prekyba bus leidžiama ne tik turgavietėse ir specializuotose parduotuvėse, bet ir savivaldybės tarybos nustatytose viešose vietose. Taip siekiama sudaryti palankesnes sąlygas smulkiesiems prekybininkams verstis naudotų prekių prekyba, o fiziniams asmenims – parduoti naudotas prekes sendaikčių turguose.
 Šis taisyklių pakeitimas priimtas taip pat dėl to, kad naudotų prekių prekyba prisideda prie gyventojų užimtumo didinimo, socialinių ir kitų problemų sprendimo.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas teikti paraiškas pagal antrąją Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programą Spausdinti

2011 m. kvietimas teikti paraiškas pagal antrąją Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programą (2008-2013 m.) 

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal antrosios Bendrijos veiksmų sveikatos srityje programos (2008-2013 m.) 2011 m. darbo planą numatytoms priemonėms dotuoti: bendriesiems veiksmams, projektams, veiklai, konferencijoms. Dotacijos skiriamos priemonėms, kuriomis siekiama įgyvendinti pagrindinius Programos tikslus: gerinti piliečių sveikatos saugumą, skatinti sveikatingumą, įskaitant sveikatos netolygumų mažinimą, kaupti ir skleisti informaciją ir žinias apie sveikatą.

Skaityti daugiau...
 
Nedidelių įmonių naujovėms – inovacinių čekių už 1 mln. litų Spausdinti

Nuo kovo 7 d. priimamos paraiškos gauti paramą inovaciniais čekiais. Įmonė, norinti gauti inovacinį čekį, turi kreiptis į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą (MITA) ir pateikti užpildytą trumpą paraiškos formą bei smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaraciją. Parama teikiama inovacijas diegti siekiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms. 
Inovaciniai čekiai skirti bendradarbiavimui tarp mokslo ir verslo atstovų skatinti ir mokslo pasiekimams pritaikyti, vykdant inovacinę veiklą. Mokslo ir studijų institucijos, naudodamosi inovaciniais čekiais, gali atlikti verslo poreikius atitinkančius mokslinius tyrimus ir orientuoti savo veiklą į mokslinių tyrimų komercializavimą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis