LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
D. Bitaitis: Siekiame steigti vaikų, nukentėjusių nuo seksualinės prievartos, pagalbos centrą Spausdinti

Nevyriausybinė organizacija „Paramos vaikams centras“ kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM), Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Sveikatos apsaugos bei Teisingumo ministerijomis pradeda socialinę kampaniją „Blogas prisilietimas“, skirtą paskatinti visuomenę aktyviau dalyvauti seksualinio smurto prieš vaikus prevencijoje. Šios kampanijos pristatymo metu socialinės apsaugos ir darbo viceministras Dalius Bitaitis supažindino su idėja Lietuvoje steigti specialų centrą, skirtą pagalbai vaikams, patyrusiems seksualinę prievartą.
   SADM, rengdama Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projekto „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ programą, siekia pagal pasaulyje taikomą ir pasiteisinusį modelį Lietuvoje įkurti vaikų, nukentėjusių nuo seksualinės prievartos, pagalbos centrą.

Skaityti daugiau...
 
Ūkio ministerija apdovanos Lietuvos verslo atstovus 'Už nuopelnus verslui Spausdinti

Ūkio ministerija, siekdama įvertinti verslo atstovų indėlį į Lietuvos verslo plėtrą, organizuoja jau tradicine tapusią profesinę verslo atstovų šventę – Verslo dieną, kurios metu bus apdovanotos šalies nusipelniusios įmonės.

Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti konkurse pagal šias nominacijas:
„Drąsios investicijos“
„Tvirtas žingsnis į eksporto rinkas“
„Inovatyvių sprendimų lyderis“
„Įmonė, kurioje gera dirbti“

Skaityti daugiau...
 
Pirmaisiais veiklos metais verslininkus konsultuos, bet nebaus Spausdinti

Devynios pagrindinės verslo priežiūrą atliekančios institucijos įsipareigojo verslo naujokus pirmaisiais jų veiklos metais ne bausti, o konsultuoti. Tai buvo įtvirtinta šiandien Vyriausybėje pasirašytoje Deklaracijoje dėl pirmųjų verslo metų.
 „Baudimas ar sankcijų taikymas nėra ir negali būti priežiūros institucijos uždavinys. Siekiame, kad pradėjusio verslą žmogaus negniuždytų baudos, būtų užtikrinta nuosekli kompetentingų institucijų pagalba pirmaisiais veiklos metais“, – sako ūkio ministras R. Žylius.
  Teisingumo ministras Remigijus Šimašius sako, kad verslą prižiūrinčios institucijos neretai vis dar įsivaizduoja, kad jų tikslas yra gaudyti ir bausti visus iš eilės, tačiau turi būti diegiamas naujas standartas.

Skaityti daugiau...
 
Finansų rinkų priežiūra bus patikėta Lietuvos bankui Spausdinti

Priėmus įstatymų paketą, kuriam šiandien pritarė Vyriausybė, nuo 2012 m. sausio 1 d. visosfinansų rinkos priežiūrą (tiek veiklos, tiek riziką ribojančią) vykdysviena institucija – Lietuvos bankas, o Draudimo priežiūros komisija ir Vertybinių popierių komisija bus likviduotos. Lietuvos bankui taip pat bus priskirta vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčų nagrinėjimo funkcija. Be to, keisis priežiūros sistemos finansavimo modelis.
  Finansų rinka (kurią sudaro kredito, draudimo įstaigų bei investicinių paslaugų sektoriai) yra specifinis, sudėtingas ir turintis ypatingą reikšmę visai šalies ekonomikai ūkio sektorius, kurio priežiūra atitinkamai turi būti labai kvalifikuota, reikalaujanti specifinių žinių ir specialistų.

Skaityti daugiau...
 
Kokybė, iniciatyva, bendradarbiavimas – projektų vykdytojų ir rangovų sėkmės laidas Spausdinti

Nekokybiškai parengti techniniai projektai ir pirkimų sąlygų specifikacijos dažnai sukelia projektų vykdytojų ir rangovų ginčus, kas turėtų finansuoti iš anksto nenumatytus darbus.
 
Energetikos projektų valdymo skyriaus vedėja Egida Kunigėlienė atkreipia dėmesį, kad neretai projektų vykdytojai kreipiasi į Lietuvos verslo paramos agentūrą (LVPA) prašydami finansuoti papildomus darbus iš užsakovo rezervo ar iš sutaupytų lėšų. Gana dažnai šie prašymai nėra pagrįsti ir pagrindinė to priežastis yra ta, jog, pagal pirkimo sąlygas tokie darbai turėjo būti įvertinti dar rangos darbų pirkimo metu, o prašomi papildomi darbai - įtraukti į rangovo pasiūlymą.

Skaityti daugiau...
 
LVPA- Naujas kvietimas elektroninio verslo diegimui Spausdinti

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia teikti paraiškas 2007 – 2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti pagal VP2-2.1-ŪM-02-K priemonės  „E-verslas LT“ kvietimą Nr. 03.
Pagal priemonę „E-verslas LT“ bus finansuojamos labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių investicijos į materialųjį ir nematerialųjį turtą, kurio reikia elektroninio verslo diegimo projektui toje įmonėje įgyvendinti. Atkreipiame dėmesį, kad elektroninio verslo diegimo projektai gali būti įgyvendinami tik tose įmonėse, kurios vykdo gamybą ir (ar) teikia paslaugas.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis