LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Gamtinių dujų sistemos modernizavimui ir plėtrai - 77 mln. Lt ES parama Spausdinti
Siekiant užtikrinti Vakarų Lietuvos aprūpinimo gamtinėmis dujomis patikimumą ir stabilumą bei sukurti prielaidas ilgalaikei šalies energetinei nepriklausomybei, AB „Lietuvos dujos“, Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) pasirašė sutartį, pagal kurią numatoma nutiesti magistralinį dujotiekį Jurbarkas – Klaipėda ir taip veikiančias dujų perdavimo sistemas Vilnius-Panevėžys-Šiauliai-Klaipėda bei Vilnius-Kaunas-Jurbarkas sujungti į žiedinę dujų perdavimo sistemą.

Šiam projektui iš ES struktūrinių fondų skirta 77 mln. litų parama.
Skaityti daugiau...
 
Pensijos senjorams ir neįgaliesiems bus atstatytos 100 procentų Spausdinti

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas tvirtina, kad senatvės pensijos senjorams ir negalią turintiems žmonėms nuo 2012 metų pradžios bus atstatomos pilnai, t.y. visu 100 procentų, kaip ir buvo žadėta anksčiau. Taigi pažadas, kuris buvo duotas, jog kitais metais žmonės gaus tokio pat dydžio pensijas, kokias gavo iki jas laikinai, dvejiems metams, sumažinant, bus ištesėtas.
 „Labai džiaugiuosi, kad pavyko rasti sutarimą Seime, su koalicijos partneriais dėl to, kad senatvės ir negalią turinčių žmonių pensijos, mokamos iš „Sodros“ biudžeto, būtų atstatytos ne dalinai, o pilnai, visu 100 proc. Dėkoju už tai koalicijos partneriams, aukščiausiems šalies vadovams.

Skaityti daugiau...
 
Rytoj pradedami platinti taupymo lakštai palankesnėmis sąlygomis Spausdinti

2011 m. gruodžio 13 d. vienu metu pradedamos platinti dvi vienerių ir dvejų metų trukmės taupymo lakštų emisijos – palankesnėmis nei anksčiau sąlygomis.
  Šie taupymo lakštai bus platinami su didesnėmis palūkanomis paliekant galimybę išpirkti juos anksčiau termino.  Išperkant lakštus anksčiau laiko, investuotojui bus ne tik grąžinama investuota suma, bet ir sumokama dalis sukauptų palūkanų.
  Vienerių metų taupymo lakštų emisijos palūkanos bus 2,5 procento, dvejų metų – 2,9 procento.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija skelbia projektų, skatinančių Tautinių mažumų kultūrų plėtotę, konkursą 2012 metams Spausdinti

Priimamos paraiškos šių kategorijų projektams finansuoti:
1. tautinių mažumų kultūros sklaida Lietuvoje ir užsienyje;
2. tautinių mažumų vaikų ir jaunimo veiklos skatinimas;
3. tautinių mažumų kultūros paveldo ir jo kultūrinės vertės išsaugojimas;
4. tautinių mažumų šeštadieninių-sekmadieninių mokyklų veikla;

Skaityti daugiau...
 
Sodra: socialinio draudimo išmokas Snoro klientai jau gali atsiimti ir didžiuosiuose banko skyriuose Spausdinti

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba („Sodra“) informuoja, kad gyventojai, kurie iki šiol negalėjo naudotis išmokomis, pervestomis į banko „Snoras“ sąskaitas, nesusietas su mokėjimo kortelėmis, dabar gali išmokas atsiimti banko skyriuose. Trečiadienį didžiuosiuose miestuose duris atvėrė trys banko „Snoras“ skyriai, praneša „Sodra“.
  Trečiadienį nuo 14 val. atidaryti banko „Snoras“ skyriai esantys Vilniuje (Gedimino pr. 2), Kaune (Taikos pr. 88A) ir Klaipėdoje (Liepų g. 50). Aptarnaujant klientus, pirmenybė bus teikiama neįgaliesiems ir pensinio amžiaus klientams, pateikusiems atitinkamą pažymėjimą. Nurodyti banko „Snoras“ skyriai trečiadienį, lapkričio 23 d., dirbs nuo 14 iki 18 val.

Skaityti daugiau...
 
Skelbiamas konkursas profesionalaus teatro meno kūrėjų premijoms Spausdinti

Konkursas profesionalaus teatro meno kūrėjų premijoms, įvertinant geriausius 2011 metų profesionalaus teatro meno kūrėjų pasiekimus ir darbus. Lietuvos Respublikos kultūros ministerija skelbia konkursą profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijoms, kuriomis siekiama skatinti profesionalaus teatro meno kūrėjų profesinę veiklą, įvertinant geriausius 2011 metų profesionalaus teatro meno kūrėjų pasiekimus ir darbus.
  Pasiūlymai Kultūros ministerijai pateikiami ne vėliau kaip iki 2012 metų sausio 15 d.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis