LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Žemės ūkio paskolų garantijų fondas plečia bendradarbiavimo su kredito įstaigomis ratą Spausdinti
Žemės ūkio paskolų garantijų fondas pastaraisiais mėnesiais  žymiai išplėtė bendradarbiavimo su kredito įstaigomis ratą – kreditų garantijos už žemdirbių, kaimo verslininkų bei žemės ūkio produktų perdirbėjų imamus kreditus jau teikiamos 78 kredito įstaigoms – 11 komercinių bankų ir 67 kredito unijoms.
 
 „Siekdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas žemdirbiams ir kaimo verslininkams pasiskolinti iš kredito įstaigų, Žemės ūkio paskolų garantijų fondas aktyviai ieško naujų partnerių – kredito įstaigų bei kredito unijų, – teigia Žemės ūkio paskolų garantijų fondo direktorė Danguolė Čukauskienė. 
Skaityti daugiau...
 
Tarp reikalavimų kredito įstaigoms – mažesnė marža studentų paskoloms Spausdinti
Finansų ministerija paskelbė kvietimą kredito įstaigoms teikti pasiūlymus dėl valstybės remiamų paskolų studentams 2012 metais. Pasiūlymų laukiama iki kovo 13 d.

Tarp keliamų reikalavimų – šiemet kredito įstaigų siūloma maksimali marža už valstybės remiamas paskolas studentams turės būti ne didesnė nei 2,3 proc. (praėjusiais metais – 2,5 proc.). Visą valstybės remiamos paskolos studentams palūkanų normą sudaro kredito įstaigų marža ir 3 mėnesių tarpbankinės palūkanų litais (VILIBOR) arba eurais (EURIBOR) normos.
Skaityti daugiau...
 
Lietuvai pasirengti pirmininkauti ES Tarybai padės užsienio ekspertai Spausdinti

Iš Slovėnijos ir Prancūzijos atvykę ekspertai praėjusią savaitę pradėjo valstybės tarnautojų mokymų, padėsiančių pasiruošti Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos (ES) Taryboje ir gerinti Lietuvos interesų atstovavimą ES bendrijoje, ciklą. Mokymus vykdo konkurso būdu atrinkti tiekėjai: pirmininkavimo ES mokymų srityje besispecializuojanti, aukšto rango Prancūzijos politikus ruošianti mokymo įstaiga Ecole Nationale d'Administration (ENA), VšĮ „Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai“ (ESTEP) ir Vilniaus universitetas (VU).
 „Suplanuotas 184 mokymų sesijas ves lektoriai iš Prancūzijos, Čekijos, Slovėnijos, Vengrijos, Švedijos ir kitų ES Taryboje jau pirmininkavusių valstybių.

Skaityti daugiau...
 
Nuo 2012 m. sausio 1 d. ribojama prekyba alkoholiniais gėrimais Spausdinti
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas primena, kad nuo 2012 m. sausios 1 d. įsigalioja draudimas kioskuose prekiauti gamyklų supilstytais į tarą natūralios fermentacijos sidru, alumi ir alaus mišiniais. Lietuvoje įvedus prekybos alkoholiu laiko apribojimus, nemažai mažmeninės prekybos įmonių pakeitė savo veikos pobūdį į viešojo maitinimo veiklą ir prisidengdamos šia veikla įgijo teisę prekiauti alkoholiniais gėrimais išsineštinai visą parą.

2011 m. gruodžio 23 d. buvo priimtos Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos, kuriomis nustatomas dar griežtesnis alkoholio prekybos reglamentavimas.
Skaityti daugiau...
 
Nauja paslauga – garantijos lizingo bendrovėms Spausdinti

2012 m. sausio 1 d. įsigaliojo nauja Žemės ūkio paskolų garantijų fondo nuostatų redakcija, pagal kurią fondas pradės teikti naują paslaugą – garantijas ne tik bankams ir kredito unijoms, bet ir finansinės nuomos (lizingo) bendrovėms.
  Žemės ūkio ministerija, siekdama dar labiau paskatinti žemės ūkio ir kaimo plėtrą bei finansavimo šaltinių įvairovę, 2011 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 3D-950 pakeitė bei papildė Žemės ūkio paskolų garantijų fondo veiklos nuostatus ir suteikė teisę garantijas teikti ir finansinės nuomos (lizingo) bendrovėms už jų klientų įsigyjamą įrangą.

Skaityti daugiau...
 
Taupymo lakštų naujovė patraukė investuotojų dėmesį Spausdinti
Vakar baigta platinti pirmoji dviejų metų trukmės Vyriausybės taupymo lakštų emisija sulaukė didžiausio investuotojų susidomėjimo nuo 2009 metų gegužės, kai buvo atnaujintas taupymo lakštų platinimas.

Praėjusių metų gruodžio viduryje Finansų ministerija pasiūlė investuotojams naujovę – dvigubai ilgesnės trukmės taupymo lakštų už 2,9 proc. metines palūkanas. Per tris savaites investuotojai įsigijo šių Vyriausybės vertybinių popierių už 8,9 mln. litų – tai kol kas didžiausia per pastaruosius trejus metus išplatinta taupymo lakštų emisija.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis