LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Mokėjimo prašymus LVPA dar kartą prašo teikti kas mėnesį Spausdinti
Kad projektų vykdytojai nevėluotų atsiskaityti su rangovais, paslaugų ir prekių tiekėjais, o pastarieji galėtų laiku išmokėti darbuotojams algas, LVPA pakartotinai prašo projektų vykdytojų savo mokėjimų prašymus teikti agentūrai kas mėnesį, o ne kartą per ketvirtį.
 LVPA nuomone, susiklosčiusi praktika, kuomet projektų vykdytojai teikia Agentūrai mokėjimų prašymus, kuriuose yra deklaruojamos patirtos ir apmokėtos išlaidos tik kartą per tris mėnesius, remiasi klaidingai perskaityta ES struktūrinių fondų lėšomis remiamų Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių (PAFT) VII skyriaus 118 punktu, kuriame nurodoma, kad „projekto vykdytojas ne rečiau kaip kas 3 mėnesius teikia įgyvendinančiai institucijai mokėjimo prašymus“.
Skaityti daugiau...
 
Per bankus taupymo lakštų išplatinta už beveik 70 mln. litų Spausdinti
Prieš dvi savaites Finansų ministerijai pradėjus taupymo lakštų platinti per bankus  investuotojai įsigijo šių Vyriausybės vertybinių popierių už beveik 70 mln. litų. Tai sudaro beveik pusę per pastaruosius trejus metus išplatintų taupymo lakštų sumos.
„Pirmųjų per bankus išplatintų emisijų rezultatai rodo, kad sprendimas pateisino lūkesčius. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti investuotojams platų taupymo lakštų įsigijimo tinklą visoje Lietuvoje ir tuo, kad kredito įstaigos, kaip ir ankstesni partneriai, prisideda prie taupymo lakštų populiarinimo. Savo ruožtu augantis susidomėjimas taupymo lakštais taip rodo investuotojų pasitikėjimą savo valstybe ir dabartine Vyriausybe“ – sakė finansų ministrė Ingrida Šimonytė.
Skaityti daugiau...
 
Finansinės rizikos valdymo gairės valstybės valdomoms įmonėms Spausdinti
Finansų ministerija kartu su Ūkio ministerijos specialistais parengė finansinės rizikos valdymo gaires valstybės valdomoms įmonėms.
 Šiomis gairėmis rekomenduojami esminiai principai, kuriais remiantis būtų formuojama valstybės valdomų įmonių finansinės rizikos valdymo politika. Finansų ministerija tikisi, kad gairės bus naudingos įmonių vadovams  ir įmonės peržiūrės esamus arba patvirtins naujus savo finansinės rizikos valdymo politikos aprašus. Tai padidins finansinių įmonių išteklių valdymo efektyvumą. Finansinės rizikos valdymo gairės yra rekomendacinio pobūdžio, dėl to įmonės gali pasirinkti kitus rizikos valdymo kriterijus, nes tinkamas rizikos valdymas yra kiekvienos įmonės vadovybės atsakomybės sritis.
Skaityti daugiau...
 
Gegužę valstybiniai miško sklypai aukcionuose sėkmingai parduoti už beveik 1,2 mln. litų Spausdinti
Gegužės mėnesį septyni Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos suprojektuoti valstybinės miškų žemės sklypai parduoti už 1,2 mln. litų. Penki miško ūkio paskirties žemės sklypai aukcionuose parduoti Kalvarijos savivaldybėje (Marijampolės apskrityje) ir du –  Švenčionių rajono savivaldybėje (Vilniaus apskrityje).  Miško sklypai, kurių plotai nuo 4 iki 22 hektarų, sulaukė pirkėjų susidomėjimo ir jų kainos aukcionuose išaugo daugiau kaip dvigubai.
 
Kalvarijos savivaldybės aukcione brangiausiai parduotas 9,02 ha sklypas. Jį įsigijo asmuo pradinę  55 659 litų kainą pakėlęs iki 200 tūkst. litų.
Skaityti daugiau...
 
Skelbiamas naujas kvietimas teikti viešosios turizmo infrastruktūros projektų aprašymus Spausdinti
Lietuvos Respublikos ūkio ministerija (toliau - Ūkio ministerija) informuoja, jog skelbiamas kvietimas teikti turizmo projektų aprašymus pagal Europos Sąjungos (toliau – ES) struktūrinės paramos priemones „Ekologinio (pažintinio) turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimas ir plėtra“ ir „Viešųjų nekilnojamųjų kultūros paveldo objektų kompleksiškas pritaikymas turizmo reikmėms“

Turizmo projektų aprašymus pagal šias priemones gali teikti valstybės ir savivaldybių biudžetinės įstaigos, viešieji juridiniai asmenys, kurių nors vienas dalyvis yra valstybės ar savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Skaityti daugiau...
 
Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) konsultuoja nemokamai Spausdinti
Paraiškų rengėjams, projektų vykdytojams ir visiems kitiems interesantams, besidomintiems Agentūros veikla LVPA primena, kad darbo dienomis LVPA komunikacijos skyriaus darbuotojai, projektų vadovai ir skyrių vedėjai konsultuoja nemokamai.
Agentūra dirba 8:00 – 17:00 val., pietauja 12:00 – 12:45 val.
Jei turite sudėtingesnių klausimų, maloniai juos siųskite info@lvpa.lt.
Taip pat galite skambinti telefonu, arba apsilankyti Agentūroje.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis