LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Marijampolietiški pabėgiai guls NVS šalyse Spausdinti
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) pasirašius projekto finansavimo ir administravimo sutartį su Marijampolėje įsikūrusia įmone "Swetrak", pastarosios  projektui pagal ES struktūrinių fondų  priemonę „Naujos Galimybės“ bus skirta 40 829 Lt.
Iš savų lėšų pridėjusi dar tokią pačią sumą, įmonė  planuoja gauti sertifikatą savo gaminamai produkcijai, kuris leistų ją eksporti į Rusijos Federaciją.
„Europos Sąjungoje yra tokia tvarka – statybos produktų sąrašas, kurie turi būti sertifikuoti, panaši tvarka ir Rusijoje ar Baltarusijoje. 
Skaityti daugiau...
 
Alytuje kyla pirmoji kakavos produktų gamykla Spausdinti
Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir UAB „Premium Cocoa“ pasirašė stambaus investicinio projekto administravimo ir finansavimo sutartį pagal priemonę „Invest LT-2“.
Projekto tikslas – pastatyti pirmąją kakavos produktų gamyklą Baltijos šalyse ir visoje Rytų Europoje. Imtis ambicingo projekto įmonės steigėjus paskatino dvylikos metų patirtis žaliavų prekybos srityje, išplėtoti ryšiai su žaliavos augintojais bei būsimais produkcijos pirkėjais.
 Lietuvos rinka tesudarė tik 5 proc. įmonės pardavimo apimčių, todėl įgyvendinus projektą ji tikisi tiekti kakavos ruošinius Lietuvos šokolado gamintojams, taip pat didinti eksporto apimtis ir tarptautinį konkurencingumą.
Skaityti daugiau...
 
Priimami elektros skirstymo sistemos modernizavimo ir plėtros projektai Spausdinti
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) liepos 13 d. paskelbė ketvirtąjį priemonės „Elektros skirstymo sistemos modernizavimas ir plėtra“ kvietimą teikti paraiškas. 
Priemonės lėšomis bus finansuojamos šios veiklos:
1. Elektros skirstymo linijų, transformatorių pastočių ir skirstyklų statyba.
2. Transformatorių pastočių ir skirstyklų modernizavimas.
3. Orinių elektros linijų keitimas kabelinėmis.
4. Automatizuotų valdymo, duomenų rinkimo ir perdavimo, energijos apskaitos sistemų diegimas.
Skaityti daugiau...
 
Darbdaviai apie darbuotojo įdarbinimą „Sodrai“ turės pranešti prieš dieną Spausdinti
Nuo rugpjūčio 1 d. įsigalioja Darbo kodekso pakeitimai, kuriuose nustatoma, kad darbuotojas privalo pradėti dirbti kitą po darbo sutarties sudarymo dieną, jeigu vėlesnė darbo pradžia nenustatyta šalių susitarimu.

Darbdavys turės pranešti „Sodrai“ apie asmens darbo  pradžią ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatytos darbo pradžios.

Taip tikimasi sumažinti nelegalaus darbo ir piktnaudžiavimo atvejų, nes nesąžiningi darbdaviai negalės remtis paaiškinimais, neva darbuotojas tik šiandien pradėjo darbą, o darbo sutartis dar rengiama.
Skaityti daugiau...
 
Žaliosios energetikos projektai laukia ministro parašo Spausdinti
Artimiausiu metu Lietuvos Respublikos ūkio ministras pasirašys įsakymą dėl atrinktų ir patvirtintų priemonės „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas energijos gamybai“ trylikos projektų finansavimo, kurie prisidės prie Nacionalinėje energetikos strategijoje apibrėžto valstybės tikslo - iki 2020 metų padidinti atsinaujinančių energijos išteklių dalį galutiniame energijos suvartojime iki 23 procentų. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino visus priemonės kvietimo teikti paraiškas Nr. 02 projektus.

Pagal šį kvietimą į Europos Sąjungos (ES) struktūrinę paramą pretendavo 65 pareiškėjai, kurie prašė 338,8 mln. Lt., nors bendras kvietimo biudžetas buvo 75 mln. Lt. 
Skaityti daugiau...
 
D. Jankauskas: „Apie paramą pirmajam darbui turėtų žinoti kiekvienas absolventas“ Spausdinti
Ministrų kabinetas šiandien pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) siūlomai naujai priemonei „Parama pirmam darbui“, pagal kurią nuo rugpjūčio 1 d. „Sodros“ lengvatą darbdaviui, įdarbinusiam jauną žmogų, pakeis dalies darbo užmokesčio kompensavimas.

„Matome, kad mokestinė lengvata skatina verslą aktyviau darbinti jaunus žmones. Šiuo metu tai galėtų būti itin aktualu, pavyzdžiui, ką tik studijas baigusiems aukštų mokyklų absolventams, dar niekada neturėjusiems darbo santykių. Todėl raginčiau jaunus žmones domėtis ir žinoti savo galimybes, ypač apie valstybės paramą pirmajam darbui turėtų žinoti kiekvienas absolventas.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis