LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Kompensacijoms už kasos aparatus – palankesnė tvarka Spausdinti
Siekdama sudaryti sąlygas visiems gyventojams, turintiems teisę pasinaudoti kasos aparatų (EKA) įsigijimo išlaidų kompensavimo programa, Finansų ministerija siūlo dviem savaitėm pratęsti jų įsigijimą pagrindžiančių dokumentų pateikimo mokesčių inspekcijai terminą. Vyriausybė tam pritarė, atitinkami teisės aktai bus priimti jos posėdyje trečiadienį.

Iki gruodžio 21 d. EKA įsigijimą pagrindžiančius dokumentus teritorinei valstybinei mokesčių inspekcijai (TVMI) gali pateikti ir tie gyventojai, kurie kreipėsi į kasos aparatus aptarnaujančią įmonę iki spalio mėn. 31 d.,  tačiau įmonė įregistravo juos po spalio 31 d., t.y. vėliau nei įgyjama teisė į kompensaciją.
Skaityti daugiau...
 
Atnaujinta ES projektų pirkimų plano forma ir pildymo instrukcija Spausdinti
Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) atkreipia dėmesį, kad nuo š. m. lapkričio 29 d. atnaujinta Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos pareiškėjams ir projektų vykdytojams skirta pirkimų plano forma ir jos pildymo instrukcija.

Ši informacija aktuali visų priemonių pareiškėjams ir projektų vykdytojams, kurie LVPA privalo pateikti pirkimų plano formas ir jose nurodyti, kokie pirkimai bus atliekami, kokia jų suma ir kt.
Skaityti daugiau...
 
Dažniausiai užduodami klausimai apie projektą „Parama pirmajam darbui“ Spausdinti
Klausimai / Atsakymai

1. Nuo kada bus galima kreiptis dėl paramos?

Ne anksčiau kaip spalio mėnesį. Apie konkrečią datą bus paskelbta interneto svetainėse www.esparama.lt, www.socmin.lt, www.invega.lt, darbdaviai taip pat bus informuoti per „Sodros“ elektroninę draudėjų aptarnavimo sistemą EDAS.
Skaityti daugiau...
 
Steigti mažąją bendriją jau bus galima nuo rugsėjo 1 d. Spausdinti
Nuo rugsėjo 1 d. norintys pradėti savo verslą jau galės steigti naujos teisinės formos įmonę – mažąją bendriją. Mažoji bendrija turėtų būti labai patogi žmonėms, siekiantiems kurti smulkųjį, didelių investicijų nereikalaujantį šeimos verslą.

„Mažoji bendrija sudarys galimybę žmonėms be didesnių išlaidų ir gerokai paprasčiau pradėti savo verslą. Tikimės, kad ši nauja įmonės teisinė forma paskatins aktyviau užsiimti smulkiuoju šeimos verslu, nes iki šiol esamos juridinių asmenų teisinės formos ne visais aspektais atitiko smulkiojo verslo poreikius. Būtent mažoji bendrija spartins smulkiojo verslo pradžią, leis greitai ir minimaliomis išlaidomis pradedantiesiems verslininkams žengti į rinką.
Skaityti daugiau...
 
Marijampolietiški pabėgiai guls NVS šalyse Spausdinti
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) pasirašius projekto finansavimo ir administravimo sutartį su Marijampolėje įsikūrusia įmone "Swetrak", pastarosios  projektui pagal ES struktūrinių fondų  priemonę „Naujos Galimybės“ bus skirta 40 829 Lt.
Iš savų lėšų pridėjusi dar tokią pačią sumą, įmonė  planuoja gauti sertifikatą savo gaminamai produkcijai, kuris leistų ją eksporti į Rusijos Federaciją.
„Europos Sąjungoje yra tokia tvarka – statybos produktų sąrašas, kurie turi būti sertifikuoti, panaši tvarka ir Rusijoje ar Baltarusijoje. 
Skaityti daugiau...
 
Alytuje kyla pirmoji kakavos produktų gamykla Spausdinti
Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir UAB „Premium Cocoa“ pasirašė stambaus investicinio projekto administravimo ir finansavimo sutartį pagal priemonę „Invest LT-2“.
Projekto tikslas – pastatyti pirmąją kakavos produktų gamyklą Baltijos šalyse ir visoje Rytų Europoje. Imtis ambicingo projekto įmonės steigėjus paskatino dvylikos metų patirtis žaliavų prekybos srityje, išplėtoti ryšiai su žaliavos augintojais bei būsimais produkcijos pirkėjais.
 Lietuvos rinka tesudarė tik 5 proc. įmonės pardavimo apimčių, todėl įgyvendinus projektą ji tikisi tiekti kakavos ruošinius Lietuvos šokolado gamintojams, taip pat didinti eksporto apimtis ir tarptautinį konkurencingumą.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>