LTkatalogas

Valstybinės įstaigos, institucijos, organizacijos
Įsipareigojo gerinti maitinimą ligoninėse ir švietimo įstaigose Spausdinti
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) kartu su Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija (LRVVKA) bei Lietuvos dietologų draugija (LDD) pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo bus siekiama sudaryti kuo geresnes sąlygas organizuoti maitinimą ligoninėse ir švietimo įstaigose.

Pagal šį susitarimą, artimiausiu metu planuojama parengti pavyzdinius valgiaraščius, kuriais tiek gydymo, tiek švietimo įstaigos galės naudotis nemokamai. Įvertinus maisto ligoninėse ir švietimo įstaigose patikrinimo rezultatus, planuojama parengti naują maitinimo organizavimo gydymo įstaigose tvarkos aprašą ir tobulinti švietimo įstaigoms skirtą tvarkos aprašą. Na, o sveikatai palankaus maisto gaminimo bus apmokyti gydymo bei švietimo įstaigų virėjai.
Skaityti daugiau...
 
Gripo epidemijos metu – nedarbingumo pažymėjimas telefonu Spausdinti
Šalyje didėjant gripo atvejų skaičiui, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad teritorijose, kuriose paskelbta gripo epidemija, susirgus ir negalint atvykti pas šeimos gydytoją, į gydymo įstaigą galima kreiptis ir telefonu. Tokiu atveju nedarbingumo laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai pacientas kreipėsi į gydymo įstaigą, o vizitas pas gydytoją nukeliamas vėlesniam laikui. Tokia yra supaprastinta ir šiuo metu galiojanti kreipimosi tvarka gripo epidemijos metu.
 
 

Sergančiajam paskambinus į savo polikliniką, paciento sveikatos istorijoje gydytojas surašo jo nusiskundimus, surinktą anamnezę, suteiktas režimo bei gydymo rekomendacijas. Tokiu atveju pacientui nebereikia vykti į gydymo įstaigą, gaišti laiko ir jis gali greičiau pradėti gydytis, pagal gydytojo paskirtą režimą.
Skaityti daugiau...
 
Paskelbtas priemonės „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas energijos gamybai“ kvietimas Spausdinti
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas energijos gamybai“, kuria siekiama didinti energijos gamybos ir vartojimo efektyvumą ir atsinaujinančių energijos ištekliu vartojimą.

Priemonės „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas energijos gamybai“ lėšomis finansuojama:

• katilinių, tiekiančių šilumą į aprūpinimo šiluma sistemas, modernizavimas – naudojamo kuro keitimas į biomasę;

• termofikacinių elektrinių, tiekiančių šilumą į aprūpinimo šiluma sistemas, modernizavimas – naudojamo kuro keitimas į biomasę;
Skaityti daugiau...
 
Stiprinama būsto paskolas draudžianti bendrovė Spausdinti
Vyriausybė, siekdama sustiprinti įmonę, teikiančią būsto paskolų draudimo paslaugas gyventojams ir padedančią tiems, kurie susidūrė su finansiniais sunkumais, išsaugoti turimą būstą bei tęsti įsipareigojimų vykdymą, Finansų ministerijos teikimu didina bendrovės „Būsto paskolų draudimas“ įstatinį kapitalą 30 mln. litų. Tam bus išleidžiama 30 tūkst. paprastų vardinių akcijų.

Šiuo metu bendrovėje apdrausta 35 000 šeimų būsto paskolų, tai sudaro apie 18 proc. būsto paskolų rinkos. Absoliučiai didžioji dalis bendrovėje apdraustų būsto paskolų buvo panaudotos įsigyti vieninteliam šeimos būstui.
Skaityti daugiau...
 
Lietuvos projektas pripažintas geriausiu ES Spausdinti
Lietuvoje įgyvendinto ES paramos lėšomis finansuoto projekto socialinė reklama pripažinta geriausia ES ir pelnė garbingą „RegioStars 2013“ apdovanojimą.

Savo kategorijoje nugalėjo viešosios įstaigos „Respublikinis kurčiųjų reabilitacijos centras„ vykdyto ir Europos socialinio fondo finansuoto projekto "Darbo link" socialinė reklama, skirta kurti teigiamą kurčiųjų asmenų įvaizdį darbo rinkoje ir visuomenėje. 

Lietuvos pateiktas darbas buvo pripažintas geriausiu Informacijos ir komunikacijos kategorijoje „Trumpi filmukai, pristatantys ES regioninę politiką“.
Skaityti daugiau...
 
Finansų ministerija vidaus rinkoje pasiskolino 600 mln. litų Spausdinti
Finansų ministerija vidaus rinkoje išplatino 600 mln. litų nominaliosios vertės obligacijų emisiją, kurios pelningumas - 1 proc. Dvišalių derybų būdu išplatinta emisija bus išperkama po pusantrų metų - 2014 m. rugpjūtį.

Siekdama didinti skolinimosi vidaus rinkoje dalį ir didelius tarptautinius įsipareigojimus (pvz., euroobligacijų emisijas) iš dalies refinansuoti vidaus rinkoje pasiskolintomis lėšomis, 2012 m. pabaigoje Finansų ministerija vietos finansų įstaigoms išsiuntė kvietimus pateikti pasiūlymus dėl skolinimo trumpam ir vidutinės trukmės laikotarpiui.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis