LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Saulės energijos kolektoriai Spausdinti
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos

Sausi, šilti, gaivūs ir išvėdinti namai – ištisus metus! Saulės energijos kolektoriai naudojami vasarnamiuose, rūsiuose, palėpėse, garaže ar kitose patalpose, kurias norite išlaikyti sausomis ir išvėdintomis be papildomų išlaidų.

Po žiemos namas paprastai būna prisigėręs drėgmės. Dabar atsirado puiki galimybė patalpas išlaikyti sausomis, bei puikiai išvėdintomis į patalpų vidų iš lauko įpučiant gryną orą, metų metus ir jokių papildomų išlaidų. Drėgmė pradings, grynas ir gaivus oras ne tik džiugins, bet ir teigiamai veiks sveikatą.

Kiekvieną kartą šviečiant saulei, oras esantis saulės panelėje sušildomas. Ventiliatorius pradeda veikti nuo saulės energijos ir pučia gryną ir sausą orą į namą, vasarnamį ir t.t.
 Ventiliatoriaus našumas apytikriai yra nuo 20-120m3 per valandą. Išpučiamas oras pašildomas 10oC – 40oC, tai užtikrina, kad drėgmė ar nemalonus kvapas bus pakeistas grynu oru. Drėgmė ir nemalonus kvapas greitai bus pašalinti. Kuo saulė šviečia stipriau, tuo greičiau dirba ventiliatorius. Sumažinus pučiamo oro srovę, pakeliama pučiamo oro temperatūra. Paprasta, efektyvu ir jokių papildomų išlaidų eksploatacijai. 
 Nėra dalių, kurios galėtų sugesti, o Jums neesant namuose galima visai atjungti elektrą. Saulės energijos kolektoriai yra labai ploni tik 55mm -105mm storio, kompaktiški ir atrodo elegantiškai. Jie gali būti montuojami vertikaliai arba horizontaliai pietinėje pusėje. Oro ventiliatorius gali būti viršuje, apačioje arba šone. Tvirtinant reikia atkreipti dėmesį į medžius, pastatus ir kitus objektus, kurie gali mesti šešėlį, užstoti saulę, ypač žiemą, kai saulė yra žemai. 
 Saulės energijos kolektorius gali būti tvirtinamas tiesiai prie sienos arba prie stovo ar stulpo, esančio netoli sienos ar stogo. Oras įleidžiamas į vidų per nedidelį lankstų vamzdelį. 
 Saulės energijos kolektorius hibridas gali šildyti ne tik orą bet ir 100litrų -150litrų vandens baką. 12V pompa – visa tai veikia nuo saulės energijos!

Leiskite saulei nemokamai šildyti ir džiovinti Jūsų namus ištisus metus

   Jums būtinai reikia saulės energijos kolektoriaus jei: 

 

 

  - Patalpose jaučiasi drėgmė, nemalonus kvapas 
  - Yra pelėsio, grybelio požymių arba norite sumažinti jų atsiradimo riziką 
  - Norite palaikyti patalpas sausas, šiltas ir išvėdintas 
  - Patalpose nėra šildymo, kuris palaikytų patalpas sausas, šiltas ir išvėdintas, arba nenorite juo naudotis dėl didelių sąnaudų. 
  - Jums neesant namuose, norite visiškai atjungti elektrą ir palaikyti patalpas sausas, šiltas ir išvėdintas. 
  - Patalpose jaučiate diskomfortą, kurį sukelia alergenai - grybai  
  - Jums patinka naudotis inovacijomis, kurių eksploatacija nieko nekainuoja!

 

 

 

 

 

 

 

UAB Inovacinė firma "MKDS"
Piliakalnio g.68, Nemenčinė, Vilniaus r.

 

LTkatalogas.lt

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis