LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai – tai šiluma šviesos greičiu Spausdinti

Technologija ir veikimas
Daugelis seniai rinkoje esančių šildytuvų šildo orą patalpoje. Dėl to žmonėms pasidaro šilta tik tada, kai sušyla oras. Čia galima pastebėti trūkumą: žmogui sušildyti, visų pirma reikia sušildyti orą. Todėl šiluma nėra jaučiama iškart, įjungus prietaisą, kadangi oro įšilimui reikia laiko, per kurį praradama nemažai energijos.


Elektriniai infraraudonųjų spindulių arba kitaip dar vadinami spinduliniai šildytuvai (lauko šildytuvai) pasaulyje yra labai populiarūs.

Skaityti daugiau...
 
Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės–sveikas ir ekonomiškai efektyvus šildymas Spausdinti

64 m2 butо savininkė naujos statybos name Vilniuje už 2010 sausio mėnesio šildymą sumokėjo 198 Lt. Bute buvo palaikoma 20 oC temperatūra. Klientė džiaugėsi maloniu šilumos pojūčiu ir nesausėjančiu oru namuose, o taip pat du kartus sumažėjusiomis sąskaitomis už šildymą.
 

  Tai pavyko pasiekti įprastus konvekcinius radiatorius pakeitus šildymo plokštėmis.
Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema
dar vadinama „spindulinio“ šildymo sistema.

Skaityti daugiau...
 
"Lazertechas": organinis stiklas paklūsta modernioms technologijoms Spausdinti

UAB "Lazertechas" naudodamas modernias technologijas, gamina įvairius produktus iš plastiko ir kitų medžiagų.

Gaminiai puikiai tinka prekybos įmonių bei pramonės reikmėms. Naudojamos technologijos idealios reklamos gamybai, taip galima sukurti išskirtinius gaminius.

Investicijos į inovacijas
"Lazertechas", nuo 2000 metų veikianti įmonė, smarkiai plėtė gamybos bazę, investavo į modernią rangą.

Skaityti daugiau...
 
Originalūs vienetiniai židiniai Spausdinti

Faraonas 
Projekto autorius Arūnas Matulis,  „Ekoprana", 2000 metai.

Nesunku suprasti, kaip turėjo jaustis ne vienos židinių montavimo firmos specialistas, sužinojęs užduotį:... židinio ugnis turi matytis iš visų netaisyklingos formos patalpos taškų ir iš kiemo šonų per stiklines sienas; sutilpti tarp dviejų 60 cm atstumu esančių konstruktyvo stulpų, tik ant jų turi ir remtis; turi būti prijungtas prie jau įrengto dūmtraukio, kad būtų matoma kuo aukštesnė ugnis; židinį reikia montuoti visiškai įrengtose patalpose ir už ribotas lėšas.

Skaityti daugiau...
 
Namai iš medžio Spausdinti

Atlikusi Lietuvos medinių namų statybos rinkos marketingo tyrimus, įmonė “Baltegas” priėjo išvadą, kad yra paklausa vidutinės kainų kategorijos rankų darbo patvariems namams.

Tam, kad būtų užpildyta ši niša, mūsų kompanija nusprendė nuo 2004 metų birželio mėnesio pradėti tiekti Lietuvos ir ES šalių rinkoms rentinius iš šiaurės pušų. Mes nepuolėme pataikauti madai, o suradome alternatyvą suomiškoms tradicijoms amžių patikrintose rusų medinės architektūros tradicijose: mūsų veiklos akcentu tapo ekskliuzyviniai rąstiniai namai ir pirtys,

Skaityti daugiau...
 
Keramika - Ekologinė medžiaga statyboms Spausdinti

Keraminiai blokai – natūralus mineralinis, ekologiškai švarus produktas, gautas naudojant natūralias žaliavas ir paprastą gamybos technologiją.


Žaliavų pagrindas molis – įvairių mineralų (kaolinito, montmorilonito, hidrožėručių, nontronito) ir kristalinių uolienų irimo produktas, kasamas 3-11 m žemės gylyje. Drėkinant molį vandeniu, jis virsta plastiška molio tešla, iš kurios formuojami įvairūs gaminiai. Džiovinant kietėja, kaitinant iki 700 oC netenka kristalinio vandens ir praranda savo plastiškumą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis