LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Betafence Niurnbergo parodoje Spausdinti
Naujieji Fortinet vartai sudomino daugelį parodos lankytojų 
 
 
 
Šių metų sausio 17-19 dienomis Niurnberge vyko Perimetro Apsaugos Paroda. 83 dalyviai pristatė savo gaminius ir paslaugas 2154 lankytojams.  

Betafence Vokietijos divizija įrengė 111 m2 plotą užimantį stendą, kuriame demonstravo perimetro apsaugos ir kontrolės segmentui skirtus prekinius ženklus. Keletas iš  jų: Modivia segmentinė tvora ir Modivia stumdomieji vartai, Secura Pulse ir Bekamatic stumdomieji vartai su Securifor panelės užpildu.
Skaityti daugiau...
 
„SunJoy“ tausoja sveikatą ir šilumos energiją Spausdinti

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai "SunJoy" yra unikalus Pietų Korėjos mokslininkų išradimas,  neturintis  analogų. Tai ne tik šildytuvas – tai ištisa šildymo sistema, dezodoruojanti  ir teikianti sveikatingumo efektą jūsų aplinkai.

Bene labiausiai iš kitų infraraudonųjų spindulių šildytuvų „SunJoy“ prietaisus išskiria „Silver Nano“ technologija, paremta brangakmeniais ir tauriaisiais metalais. Turmalino ir sidabro dėka šie prietaisai gali pasigirti tolimosiomis infraraudonosiomis bangomis ir anijonine spinduliuote, teigiamai veikiančia ne tik žmogaus, bet ir naminių gyvūnėlių bei augalų būklę.

Skaityti daugiau...
 
Kodėl namuose rasoja langai? Spausdinti

Niekam nėra malonu, kai namuose rasoja langai. Vidinis lango stiklas pasidengia rasos lašeliais, kurie varva ant lango rėmų ir palangių. Viena iš priežasčių prastas vėdinimas ir didelė patalpų drėgmė. Taip pat blogai įrengtos ar netinkamai eksploatuojamos vėdinimo ar šildymo sistemos.

Rasos lašeliai susikaupia dėl per didelio šilumos ir šalčio skirtumo, todėl kitu metų laiku tokių nepatogumų nepatiriame. Žiema, kai lauke labai šalta, langai gali netgi apledyti.  Kodėl taip nutinka?

Skaityti daugiau...
 
Kreditas - verslo plėtra, augimo galimybės, būtinos prekės Spausdinti

Dauguma šiandien susiduria su problemomis norint pasiskolinti iš banko, žmonės piktinasi per ilgu delsimu dėl kredito suteikimo atsakymo, ne visuomet įstengia patenkinti visų pageidaujančių gauti paskolas poreikius, todėl vis daugiau žmonių kreipiasi pinigų į greitųjų kreditų kompanijas.

Tačiau ar pagalvojate, kokios ten palūkanos, ir ne metinės, o mėnesinės? Šios finansinės įmonės tikrai skolina gerokai didesnėmis palūkanomis, tik pasirašius sutartis paaiškėja, kokias palūkanas žmogus turės mokėti per laikotarpį.

Skaityti daugiau...
 
Panelinės tvoros - kokybiškos, ilgaamžiškos Spausdinti

Reikia tvoros, bet sunku išsirinkti - UAB "Gesolita" Jūms tikrai padės.


Metalinės panelinės tvoros skirtos tiek didelės, tiek ir mažos teritorijos aptvėrimui. Tvoros gali būti naudojamos ne tik gyvenamosiose zonose, bet ir specialios paskirties objektams aptverti, puikiai dera prie šiuolaikiškų gyvenamųjų namų, sodybų, ar visuomeninių pastatų. Lengvai ir greitai montuojamos, atsparios korozijai, ilgaamžiškos.
 

Skaityti daugiau...
 
Spindulinis šildymas elektra–racionalus sprendimas pramoniniuose pastatuose Spausdinti

Elektrinis spindulinis šildymas arba infraraudonųjų spindulių šildymas pramonėje kasdien tampa vis populiaresniu dėl daugybės pranašumų lyginant su tradiciniu oriniu arba konvenciniu šildymu. Ir tai nėra tik ženkliai sumažėjusios šildymo išlaidos.


Kad suprastume, kodėl spindulinis šildymas elektra yra tinkamas pramoninių pastatų šildymui, visų pirma mums reikia suprasti pačių pastatų pobūdį.
Standartiniai pramoniniai pastatai

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis