LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Balandžio 22-25 d. vyks paroda - RESTA 2015 Spausdinti
2015 m. balandžio 22 - 25 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda "RESTA 2015"
 
 
 
RESTA - tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.
 Nuo idėjos iki sprendimų! Nuo svajonių būsto ar miesto plėtros projekto iki jo įgyvendinimo, aplinkos, žaliųjų ir viešųjų erdvių tvarkymo, šiuolaikinių “protingų” namų ar pastatų valdymo sistemų.
 Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.
Skaityti daugiau...
 
Interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2013“ Spausdinti
Rugsėjo 19 - 21 dienomis Klaipėdoje „Švyturio arenoje“  vyks interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2013“. 
 
 

Ši paroda yra ideali vieta susitikti su interjero dizaineriais, architektais, mažmenininkais, investuotojais, importuotojais ir sukurti naujas verslo galimybes. Kiekvienam dalyviui bus suteikta galimybė pristatyti savo įmonės išskirtinumą ir inovacinius sprendimus, alternatyvias interjero erdvės idėjas. 

Išskirtinis parodos elementas - atskiras segmentas - interjeras pritaikytas neįgaliesiems.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 18-20 d. vyks paroda JŪSŲ NAMAI 2013 Spausdinti
2013 m. spalio 18-20 dienomis vyks 20-toji  jubiliejinė namų apyvokos reikmenų, namų tekstilės ir interjero puošmenų paroda "JŪSŲ NAMAI 2013"
 
 
 
Šių metų parodoje „Jūsų namai“ pagrindinis dėmesys bus skiriamas VIRTUVEI kaip šeimos susitikimų ir bendravimo vietai. Pirmą kartą tradicinė paroda „Jūsų namai“ bus rengiama kartu su tarptautine Baltijos maisto ir gėrimų muge „BAF“, kurioje pristatomi išskirtiniai maisto produktai, gėrimai, prieskoniai ir delikatesai iš 7 pasaulio šalių.
Skaityti daugiau...
 
Mitai apie patalpų mikroklimatą Spausdinti

Egzistuoja daugybę mitų apie tai, kaip patalpų mikroklimatas veikia žmogaus sveikatą. Štai keletas jų.

Mitas. Dėl šiuolaikinių priemonių valymo efektyvumo mes vis rečiau liečiamės prie bet kokių nešvarumų ir todėl tampame jautresni purvui ir dulkėms.
Faktas. Tai nereiškia, kad šiandien mes valome geriau nei vakar. Be to, jautresni dulkėmis netampame, jei jomis nekvėpuojame.

Skaityti daugiau...
 
Žalvariniai elektros jungikliai interjero dekorui Spausdinti

Ispanų gamintojas Fontini siūlo išskirtinę Venezia jungiklių seriją su dekoratyviniais metalo rėmeliais.
Visos metalinės Fontini Venezia jungiklių dalys yra gaminamos iš vario lydinio - žalvario: rėmeliai, klavišai ir dekoratyvinės detalės.


Žalvaris yra dengiamas įvairiomis dangomis, suteikiančiomis įvairių metalo paviršių įspūdį: aukso, matinio nikelio, sendintos bronzos, patinuoto vario (imituojančio seną žalsvomis apnašomis padengto vario paviršių), rusvai sendinto vario. Taip pat gali būti ir tamsiai pilkos – grafito spalvos rėmelių.

Skaityti daugiau...
 
Jei namuose atsirado pelėsis Spausdinti

Pelėsiai yra grybai, dažniausiai augantys siūlais, gijomis. Šių mikroorganizmų yra visur: dirvožemyje, ore, natūraliose ir sintetinėse medžiagose, gyvuose organizmuose ir kt. Pelėsiai gali sukelti įvairias ligas, apsinuodijimus ir kitokius negalavimus.

Pelėsiai kenkia sveikatai. Patalpoje atsiradę pelėsiai teršia aplinką savo veiklos ir medžiagos irimo metabolitais, grybų sporomis ir atplaišomis, kuriuos pasklidusius ore žmogus įkvepia, o nusėdusius ant maisto suvalgo. Pelėsių išskiriamos medžiagos gali pažeisti beveik visas žmonių ir gyvūnų organizmo sistemas.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis