LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Kovo 26-29 d. vyks paroda "Baldai 2015" Spausdinti
2015 m. kovo 26-29 dienomis vyks paroda "BALDAI 2015"
 
 
 
Paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS ne pirmą dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją. Kasmet paroda suburia baldų gamintojus ir pardavėjus, baldų dizaino, interjero kūrėjus, architektus, projektuotojus bei galutinius vartotojus, besidominčius naujovėmis baldų rinkoje.
Skaityti daugiau...
 
Irdaiva atstovaus Lietuvai European Business Awards konkurse Spausdinti
Statybos įmonė UAB „Irdaiva“ tapo prestižinio konkurso „The European Business Awards“ (toliau – EBA) 2012–2013 m. nacionaline finalininke kategorijoje „Tarptautinė metų augimo strategija“ ir kartu su 14 kitų šalies pretendentų tęs kovą dėl garbingo apdovanojimo. Konkurso laimėtojai iš viso 11-oje kategorijų paaiškės 2013 m. balandį.
 
 
„Labai džiaugiamės dėl tokio aukšto įvertinimo. Nuo veiklos pradžios 2005-aisiais kasmet, net ekonominio sunkmečio metais, sparčiai augome, diegėme ir puoselėjome socialinės atsakomybės versle principus, – sako Irmantas Kubilius, UAB „Irdaiva“ direktorius.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 10-12 d. vyks paroda - Individuali statyba 2014 Spausdinti
Balandžio 10-12 dienomis vyks XXII-oji Tarptautinė statybų verslo paroda "Individuali statyba 2014"
Ateitis - atsakingai energetikai!
 
 
 
Tai didžiausia Vakarų Lietuvos regione rengiama paroda. Renginys skirtas Vakarų Lietuvos regiono lankytojams bei svečiams supažindinti su naujausiomis statybų verslo bei būsto įrengimo aktualijomis. Paroda „Individuali statyba“ vyks jau 22-ajį  kartą. Vieninteliai parodų ir mugių organizatoriai Vakarų Lietuvoje „Expo Vakarai“ užaugino ilgiausiai Lietuvoje rengiamą parodą ir patikimu bendradarbiavimu įgijo lojalių klientų – dalyvių. 
Skaityti daugiau...
 
Kilnojama parodų įranga Spausdinti
UAB "Dabaexpo" - Oficialiai atstovauja Mark Brick įmonę Lietuvoje
Nuo 2012m. sausio 16d. prekiaujame naujausia ISOframe sistema.
ISOframe - nauja unikali produktų linija!

Sukurta nauja MARK BRIC  ISOframe parodų įrangos sistema. Tai pirma pasaulyje visiškai lanksti kilnojama   parodų sistema iš aliuminio. Tiesiog visa siena – gali būti tokios formos, kokios jums reikia; ją galima performuoti, išplėsti arba sumažinti.
Skaityti daugiau...
 
Geoterminis šildymas Spausdinti

UAB "Kauno hidrogeologija" (KH) nuo 2003m. montuoja geoterminio šildymo sistemas individualiems namams. Iš panašaus profilio įmonių KH išsiskiria tuo, kad jos montuojamiems šilumos siurbliams žemės šiluma yra paimama iš šilumos gręžinių.

Šiems gręžiniams pritaikoma ilgametė patirtis gręžiant gręžinius gėlam vandeniui išgauti. Į šilumos gręžinį įleidžiami švedų kompanijos Pemtec kolektoriai, kurie užpildomi etilenglikolio ir vandens mišiniu. Gręžiniai kainuoja brangiau nei horizontalus kolektorius, tačiau jie užima mažiau vietos, užtikrina pastovesnę temperatūrą, nesudaro "amžino įšalo" efekto.

Skaityti daugiau...
 
Geri baldai už gerą kainą! Spausdinti

Įmonė "Vaido baldai" specializuojasi nestandartinių baldų gamyboje. Mes gaminame baldus pagal individualius klientų pageidavimus ir poreikius. Įmonės veikla orientuota į vartotoją, kuris renkasi kokybiškus baldus už prieinamą kainą.

 

Mūsų įmonės pagaminti baldai yra praktiški ir ilgaamžiai, pasižymintys ypatingu tvirtumu, išsiskiriantys individualiu dizainu ir funkcionalumu. Kūrybiškų ir jaukių namų įdėjų įgyvendinimas pagal Jūsų norus ir poreikius.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis