LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Ar žinote, kad elektrą galite pirkti pigiau? Spausdinti
Kodėl mes kreipiamės į Jus?
Nuo 2013 m. nepriklausomą elektros energijos tiekėją privalo pasirinkti visi juridiniai asmenys. Iki šiol „Energijos kodą“ pasirinkę vartotojai jau dabar sutaupo ženklias sumas.

 
 
Kodėl verta rinktis „Energijos kodą”?
- Už elektros energiją mokėsite net 2-3 centais pigiau, nei šiuo metu mokate garantiniam tiekėjui AB „Lesto”.
Skaityti daugiau...
 
Patvirtinti aukštos kokybės garso barjerai Spausdinti
Glivicės (Lenkija) Aukštojoje Technikos Mokykloje atlikti bandymai parodė aukštus Soundblocks garso pralaidumo mažinimo  ir absorbavimo parametrus.
 
 
 
2011 metais Glivicėse esančioje Aukštosios Technikos Mokyklos Statybų fakulteto garso laboratorijoje buvo atlikti bandymai su iš gabionų pagamintais Soundblocks garso barjerais.
 
Išorinės gabionų krepšių sekcijos buvo užpildytos trimis skirtingais užpildais:
Skaityti daugiau...
 
Skiedrų stogai Spausdinti

Paskutiniu metu užsakovas kelia vis aukštesnius ekologinius reikalavimus statant ar renovuojant savo bustą. Vis atidžiau ir atsakingiau renkasi statybines medžiagas, tame tarpe ir stogų dangą, todėl pasirenkantys stogų dangą vis didesnį dėmesį atkreipia į natūralias medžiagas.


Mediena - labiausiai paplitusi statybinė medžiaga. Medienos teigiamos savybės yra žinomos nuo gilios senovės, todėl Lietuvoje viena iš stogo dangų yra skiedros. Iki šių dienų skiedros gaminamos dalinai rankiniu būdu, tik arklius, sukančius peilį, pakeitė elektros varikliai.

Skaityti daugiau...
 
Betafence tvoros saugo „Donbass Arena“ stadioną Donecke Spausdinti
Donbass Arena – vienas iš keturių Ukrainoje esančių stadionų, kuriame vyko 2012 metų Europos Futbolo Čempionatas. Stadiono konstrukcija – ovalo forma ir stiklo fasadas – imituoja NSO (neatpažintą skraidantį objektą), ypač tai išryškėja tamsiu paros metu, kai įžiebiamas mėlynos spalvos apšvietimas. 
 
 
 
Stadionas buvo pradėtas statyti 2006 ir baigtas 2009 metais. Paskutiniaisiais statybos metais buvo įrengtos aptvėrimų ir prieigos kontrolės sistemos. Pilkos spalvos segmentinių tvorų sistema Nylofor 2D Super su D stulpais, specialūs vartai Nylofor 2D Super ir kiti prieigos kontrolės elementai (specialūs vartų stulpai, įėjimų stogeliai ir kiti) buvo pagaminti Verle ir Kotlarnioje.
Skaityti daugiau...
 
Kovo 26-29 d. vyks paroda "Baldai 2015" Spausdinti
2015 m. kovo 26-29 dienomis vyks paroda "BALDAI 2015"
 
 
 
Paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS ne pirmą dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją. Kasmet paroda suburia baldų gamintojus ir pardavėjus, baldų dizaino, interjero kūrėjus, architektus, projektuotojus bei galutinius vartotojus, besidominčius naujovėmis baldų rinkoje.
Skaityti daugiau...
 
Irdaiva atstovaus Lietuvai European Business Awards konkurse Spausdinti
Statybos įmonė UAB „Irdaiva“ tapo prestižinio konkurso „The European Business Awards“ (toliau – EBA) 2012–2013 m. nacionaline finalininke kategorijoje „Tarptautinė metų augimo strategija“ ir kartu su 14 kitų šalies pretendentų tęs kovą dėl garbingo apdovanojimo. Konkurso laimėtojai iš viso 11-oje kategorijų paaiškės 2013 m. balandį.
 
 
„Labai džiaugiamės dėl tokio aukšto įvertinimo. Nuo veiklos pradžios 2005-aisiais kasmet, net ekonominio sunkmečio metais, sparčiai augome, diegėme ir puoselėjome socialinės atsakomybės versle principus, – sako Irmantas Kubilius, UAB „Irdaiva“ direktorius.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis