LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Židiniai ir krosnelės: kaip išssirinkti? Spausdinti
Racionalus žmogus prieš priimdamas sprendimą įsigyti naują daiktą visuomet įvertina savo galimybes, siekius ir yra suinteresuotas pasiekti ekonomiškumo ir estetikos balanso. Kadangi šiais laikais žmogus yra apkrautas milžiniškos pasiūlos, iš daugelio variantų sunku išsirinkti tinkamiausią.
 
 
 
Židinių kainos ir pasirinkimas - pagrindiniai kylantys klausimai, norintiems įsirengti židinį savo namuose. Juos  renkasi žmonės norintys ne tik sukurti namų jaukumą ir padidinti jų pridėtinę vertę, bet ir ieškantys efektyvaus šilumos šaltinio.
Skaityti daugiau...
 
Gelžbetoniniais žingsniais į naujas rinkas Spausdinti
AB „Ukmergės gelžbetonis“ ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) praeitą savaitę pasirašė kuklią, palyginti su kitų 6 100 LVPA kuruojamų projektų, tačiau ypač prasmingą projekto eksporto plėtrai tikslinėse rinkose administravimo ir finansavimo sutartį.
 
 
 
Europinius standartus atitinkančią produkciją Lietuvos statyboms gaminančiai bendrovei iš Europos regioninės plėtros fondo skirtas 56 518 Lt finansavimas padės šiuo metu į Latviją, Estiją ir Lenkiją savo produkciją eksportuojančiai įmonei surasti naujų prekybos partnerių ir klientų Baltijos šalių, Skandinavijos ir Baltarusijos rinkose.
Skaityti daugiau...
 
Ar žinote, kad elektrą galite pirkti pigiau? Spausdinti
Kodėl mes kreipiamės į Jus?
Nuo 2013 m. nepriklausomą elektros energijos tiekėją privalo pasirinkti visi juridiniai asmenys. Iki šiol „Energijos kodą“ pasirinkę vartotojai jau dabar sutaupo ženklias sumas.

 
 
Kodėl verta rinktis „Energijos kodą”?
- Už elektros energiją mokėsite net 2-3 centais pigiau, nei šiuo metu mokate garantiniam tiekėjui AB „Lesto”.
Skaityti daugiau...
 
Patvirtinti aukštos kokybės garso barjerai Spausdinti
Glivicės (Lenkija) Aukštojoje Technikos Mokykloje atlikti bandymai parodė aukštus Soundblocks garso pralaidumo mažinimo  ir absorbavimo parametrus.
 
 
 
2011 metais Glivicėse esančioje Aukštosios Technikos Mokyklos Statybų fakulteto garso laboratorijoje buvo atlikti bandymai su iš gabionų pagamintais Soundblocks garso barjerais.
 
Išorinės gabionų krepšių sekcijos buvo užpildytos trimis skirtingais užpildais:
Skaityti daugiau...
 
Skiedrų stogai Spausdinti

Paskutiniu metu užsakovas kelia vis aukštesnius ekologinius reikalavimus statant ar renovuojant savo bustą. Vis atidžiau ir atsakingiau renkasi statybines medžiagas, tame tarpe ir stogų dangą, todėl pasirenkantys stogų dangą vis didesnį dėmesį atkreipia į natūralias medžiagas.


Mediena - labiausiai paplitusi statybinė medžiaga. Medienos teigiamos savybės yra žinomos nuo gilios senovės, todėl Lietuvoje viena iš stogo dangų yra skiedros. Iki šių dienų skiedros gaminamos dalinai rankiniu būdu, tik arklius, sukančius peilį, pakeitė elektros varikliai.

Skaityti daugiau...
 
Betafence tvoros saugo „Donbass Arena“ stadioną Donecke Spausdinti
Donbass Arena – vienas iš keturių Ukrainoje esančių stadionų, kuriame vyko 2012 metų Europos Futbolo Čempionatas. Stadiono konstrukcija – ovalo forma ir stiklo fasadas – imituoja NSO (neatpažintą skraidantį objektą), ypač tai išryškėja tamsiu paros metu, kai įžiebiamas mėlynos spalvos apšvietimas. 
 
 
 
Stadionas buvo pradėtas statyti 2006 ir baigtas 2009 metais. Paskutiniaisiais statybos metais buvo įrengtos aptvėrimų ir prieigos kontrolės sistemos. Pilkos spalvos segmentinių tvorų sistema Nylofor 2D Super su D stulpais, specialūs vartai Nylofor 2D Super ir kiti prieigos kontrolės elementai (specialūs vartų stulpai, įėjimų stogeliai ir kiti) buvo pagaminti Verle ir Kotlarnioje.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis