LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Susikurkite savo svajonių namus! Spausdinti

Galvojantys apie namo statybą, neretai susiduria su problema, kaip greitai pasistatyti kokybišką, komfortabilų o svarbiausia pagal savo individualų išplanavimą, namą.

Jūs galite sukūrti savo namą su UAB "Kriautė" specialistais! Tam tereikia pasirinkti projektą iš pateiktų mūsų intenetiniame puslapyje arba su architekto pagalba susikurti savo namą, pagal asmeninius poreikius. Kiekvienas namas pagamintas mūsų bendrovėje priskiriamas prie individualių projektų, nes užsakovas turi galimybę keisti namo išplanavimą.

Skaityti daugiau...
 
Statome namą iš Kerapor blokų Spausdinti

Namų sienų konstrukcijos iš blokų “Kerapor”
Sienų konstrukcijos yra trijų tipų: vienasluoksnės, dvisluoksnės, trisluoksnės.


Vienasluoksnės mūro sienos yra tokios, kurioms nereikia būtinos šiluminės varžos, arba kai konstrukcinės medžiagos varža yra pakankama. Tokios sienos tinka buitinėms ir pagalbinėms patalpoms, ūkiniams pastatams ir garažams, kur reikalinga ne žemesnė kaip 4 °C temperatūra. Blokai gali būti tinkuojami, dengiami dailylentėmis, stogas turi būti nuleistas, kad ant sienos mažiau pakliūtų arba visai nepakliūtų lietaus.

Skaityti daugiau...
 
Balandžio 09-12 d. vyks paroda Namų pasaulis '2015 Spausdinti
2015 m. balandžio 09-12 d. vyks Specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda "Namų pasaulis 2015"
 
 

Parodoje:
dalyvaujančių įmonių naujienos, produktų bei paslaugų pristatymas;
statybų verslo aktualijos ir rinkos naujienos;
naudingi specialistų patarimai, konsultacijos;
kontaktai, bendradarbiavimo galimybės;
Skaityti daugiau...
 
Betafence gabionai „Vandens centre“ Spausdinti
Varšuvos žemės ūkio universitetui priklausančiam mokslo ir didaktikos centre demonstruojamos gabionų konstrukcijų panaudojimo galimybės. Daugiau nei 14 tūkst. kv.m. teritorijoje įrengtas vandens parkas, kuris atkuria natūralų vandens cirkuliavimą gamtoje. 
 
 

Įkurtame parke vandens cirkuliaciją užtikrinama naudojant siurblius, o tekėjimo vaga suformuota iš gabionų ir grunto. Tam buvo panaudoti 15-20 metrų ilgio, vieno metro pločio ir aukščio gabionų krepšiai, sumontuoti nuokalnėje keturiomis eilėmis, kas leidžia užtikrinti upės tekėjimą. 
Skaityti daugiau...
 
Židiniai ir krosnelės: kaip išssirinkti? Spausdinti
Racionalus žmogus prieš priimdamas sprendimą įsigyti naują daiktą visuomet įvertina savo galimybes, siekius ir yra suinteresuotas pasiekti ekonomiškumo ir estetikos balanso. Kadangi šiais laikais žmogus yra apkrautas milžiniškos pasiūlos, iš daugelio variantų sunku išsirinkti tinkamiausią.
 
 
 
Židinių kainos ir pasirinkimas - pagrindiniai kylantys klausimai, norintiems įsirengti židinį savo namuose. Juos  renkasi žmonės norintys ne tik sukurti namų jaukumą ir padidinti jų pridėtinę vertę, bet ir ieškantys efektyvaus šilumos šaltinio.
Skaityti daugiau...
 
Gelžbetoniniais žingsniais į naujas rinkas Spausdinti
AB „Ukmergės gelžbetonis“ ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) praeitą savaitę pasirašė kuklią, palyginti su kitų 6 100 LVPA kuruojamų projektų, tačiau ypač prasmingą projekto eksporto plėtrai tikslinėse rinkose administravimo ir finansavimo sutartį.
 
 
 
Europinius standartus atitinkančią produkciją Lietuvos statyboms gaminančiai bendrovei iš Europos regioninės plėtros fondo skirtas 56 518 Lt finansavimas padės šiuo metu į Latviją, Estiją ir Lenkiją savo produkciją eksportuojančiai įmonei surasti naujų prekybos partnerių ir klientų Baltijos šalių, Skandinavijos ir Baltarusijos rinkose.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis