LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Spindulinis šildymas namams – ekonomiška ir sveika Spausdinti

Spindulinis šildymas (arba infraraudonųjų spindulių šildymas) yra vertinamas kaip jaukiausias, maloniausias, sveikiausias ir natūraliausias šildymo būdas iš esamų. Kitaip tariant, tai natūralus šildymas.

Tikrai nedera šio šildymo būdo maišyti su ultravioletiniais, rentgeno spinduliais ar mikro bangomis.  Žmonės namuose yra šildomi tuo pačiu keliu, kaip saulė tai daro vėsią dieną lauke. Skersvėjai, šalčio taškai ir sausas oras yra eliminuojami.

Skaityti daugiau...
 
Linas – dalelė gamtos Jūsų namuose Spausdinti
Lietuviai linus augino jau nuo neatmenamų laikų, todėl šis audinys ypač vertinamas ir buvo naudojamas beveik visur. Šiandien, kai tokia didelė audinių įvairovė, linas dažnai pamirštamas. Tačiau nederėtų, nes tai natūralaus pluošto, ekologiškas audinys, turintis išskirtinių savybių. Tai paprasčiausias kelias atnešti dalelę gyvosios gamtos į mūsų miestietiškus būstus.
 
 

Lino kelias 
Linas – bene vienintelis mūsų augalas, pelnęs ypatingą pagarbą, apdainuojamas daugelyje senųjų mūsų tautos dainų. 
Skaityti daugiau...
 
„Sostenos“ verslo centras: prisitaikantis, patogus ir įvairialypis Spausdinti
Penkioms automobilių markėms atstovaujanti bendrovė „Sostena“ rekonstravo savo verslo centrą Vilniuje. Dabar naujai pastatytuose keturiuose aukštuose virš autosalonų įsikurs įvairūs biurai. Darbus organizavo statybų rangovas UAB „Conresta“.
 
 
 
Pastato vizualinė išraiška
„Sostenos“ pastatas yra šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, šalia vienos pagrindinių automagistralių Vilnius–Panevėžys (A2). „Netaisyklingos formos sklypas ir anksčiau suprojektuotas „Volvo“ pastatas (architektas Vladas Treinys, 2004 m.), buvo atspirties taškai kuriant dabartinio pastato koncepciją, vizualiai pratęsiančią ir formuojančią Ukmergės gatvės išklotinę“, – pasakojo architektė Aušra Černauskienė. 
Skaityti daugiau...
 
Kviečiame susipažinti su Lietuvoje stipriai populiarėjančia paslauga - pramoniniu alpinizmu Spausdinti
Jei turite problemų aukštyje - nebėda! Pramoninio alpinizmo dėka galima patekti ten, kur nepatenka auto-bokštelis, kranas ar pastoliai, nepasiekia kopėčios ar rankos.
 
 

Gamyklos, ryšio bokštai, kaminai, dangoraižiai ir t.t. kas juos pastato? įrengia? Dažo? Prižiūri? Remontuoja? Aukštilipiai!
Šių žmonių paslaugų ypač dažnai prireikia didiesiems gamintojams, statybininkams, tinklų, energijos operatoriams ar paprasčiausio namo gyventojams.
Skaityti daugiau...
 
Papuoškite savo jaukius namus mūsų baldais Spausdinti
Rinkdamiesi šiuolaikiškus baldus, susiduriame su daugybę pasiūlymų bei patarimų. Pasidaro sunku suprasti ir nuspręsti, kurie pasiūlymai tikrai vertingi, o kurie tik įneš sumaišties į buitį. Kadangi visų žmonių įpročiai ir pomėgiai yra skirtingi, tai nėra vieno teisingo atsakymo. Todėl baldai kuriami - individualiai kiekvienam. 
 
 
 
UAB "EEGA1" bendrovės kolektyvas stengiasi įsigilinti į kiekvieno pirkėjo poreikius. Siekdami geresnės savo ateities, mes visi ieškome racionaliausių sprendimų. Leiskite mums suprasti Jūsų norus, lūkesčius bei galimybes ir mes kartu priimsime Jums palankiausią sprendimą. 
Skaityti daugiau...
 
Pastatyti modernų, išrankaus vartotojo poreikį tenkinantį daugiabutį – irgi iššūkis Spausdinti
Statybų įmonė „Conresta“ šiuo metu darbuojasi statydama du daugiabučius gyvenamuosius namus sostinėje, Naujamiestyje ir Visoriuose.
 
 
Sostinės Savanorių pr. 6A kyla daugiabutis gyvenamasis namas su komercinėmis patalpomis, o Visorių g.16 statomas modernus gyvenamasis namas su požeminiu garažu, liftais bei neįgaliesiems pritaikyta infrastruktūra. 
Naujamiesčio namuose montuoja konstruktyvą
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis