LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
Saulės energijos kolektoriai Spausdinti

Sausi, šilti, gaivūs ir išvėdinti namai – ištisus metus! Saulės energijos kolektoriai naudojami vasarnamiuose, rūsiuose, palėpėse, garaže ar kitose patalpose, kurias norite išlaikyti sausomis ir išvėdintomis be papildomų išlaidų.

Po žiemos namas paprastai būna prisigėręs drėgmės. Dabar atsirado puiki galimybė patalpas išlaikyti sausomis, bei puikiai išvėdintomis į patalpų vidų iš lauko įpučiant gryną orą, metų metus ir jokių papildomų išlaidų. Drėgmė pradings, grynas ir gaivus oras ne tik džiugins, bet ir teigiamai veiks sveikatą.

Skaityti daugiau...
 
Balandžio 5-8 d. - Paroda Namų pasaulis 2018 Spausdinti
UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia dalyvauti 25-oje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „NAMŲ PASAULIS 2018“.
 
 
Kiekvienais metais pirmoji Lietuvoje paroda „Namų pasaulis“ paskelbia statybų rinkos sezono pradžią kviesdama įmones pristatyti naujienas, skatinti produktų, paslaugų pardavimus nuolat augančiam lankytojų skaičiui. 

Parodoje „Namų pasaulis“: 
• Statybų verslo naujienos, aktualijos; 
• Pardavimų skatinimas, aktyvinimas; 
• Naudingi specialistų patarimai, konsultacijos; 
Skaityti daugiau...
 
Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio-stiklo konstrukcija Spausdinti
Balkonų ar lodžijų įstiklinimas, tai puikus būdas sulaikyti iš gatvės sklindantį triukšmą, bei papildomai apšildyti savo būstą. 
 
Aliumininė rėminė stumdomoji sistema plačiai naudojama kotedžų, daugiabučių ar individualių namų balkonų stiklinimui. Ši sistema, kartu su varstomų ar nevarstomų aliumininių langų kombinacijomis tinka įvairios konfigūracijos balkonų, lodžijų, terasų ar verandų įstiklinimui. Ji sandari, praktiška, lengvai prižiūrima. 
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 6-9 d. Klaipėdoje vyks trys parodos Spausdinti
2017 m. balandžio 6-9 d. vyks XXV-oji tarptautinė statybų verslo paroda "Statyba 2017", vienijanti lyderius atsakingai ir darniai verslo plėtrai. Kartu vyks namų interjero ir dizaino paroda "Inter Deco 2017" ir sodo aplinkos puoselėjimo ir praktinių idėjų mugė "Sodas 2017".
 
 
Jubiliejinė paroda „Statyba 2017“ skirta industrijos specialistams, mokslo įstaigoms bei galutiniams vartotojams, kurie domisi statybų naujovėmis, stato, atnaujina savo būstą ar ruošiasi tai daryti, nori įnešti į savo namus naujų spalvų, ieško inovatyvių, aplinką tausojančių sprendimų, kokybės bei komforto.
Skaityti daugiau...
 
Paroda „Namų pasaulis“ skelbia statybų sezono pradžią Spausdinti
Kovo 16-19 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 24-oji specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis“. Kartu pirmą kartą parodoje organizuojamoje  „Būsto mugėje“ prisistatys nekilnojamojo turto įmonės bei finansų institucijos.
 
 
„Simboliška, kad jau eilę metų paroda „Namų pasaulis“ skelbia statybų sezono pradžią Lietuvoje. Parodos dalyviai jaučia, kad lankytojai priima sprendimus, atėjus pavasariui, atnaujinti savo būstą, įsigyti naują ar imtis statybų būtent šiuo laikotarpiu.
Skaityti daugiau...
 
Spindulinis šildymas namams – ekonomiška ir sveika Spausdinti

Spindulinis šildymas (arba infraraudonųjų spindulių šildymas) yra vertinamas kaip jaukiausias, maloniausias, sveikiausias ir natūraliausias šildymo būdas iš esamų. Kitaip tariant, tai natūralus šildymas.

Tikrai nedera šio šildymo būdo maišyti su ultravioletiniais, rentgeno spinduliais ar mikro bangomis.  Žmonės namuose yra šildomi tuo pačiu keliu, kaip saulė tai daro vėsią dieną lauke. Skersvėjai, šalčio taškai ir sausas oras yra eliminuojami.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis