Nerūdinių medžiagų gavyba, bendrastatybiniai darbai, transporto ir mechanizmų paslaugos Spausdinti
Statybos įmonės, statybos darbai ir paslaugos
UAB "Šilinė" vykdo veiklą nerūdinių medžiagų gavybos ir realizacijos, bendrastatybinių darbų, transporto ir mechanizmų paslaugų srityse.
 
 
Gamyba ir prekyba: Bendrovė gamina ir parduoda įvairią žvyro, skaldos, žvirgždo, mišinių bei smėlio produkciją. Bendrovės parduodama produkcija apskaitoma tonomis, sveriama elektroninėmis svarstyklėmis. Visa bendrovės gaminama produkcija yra kokybiška, atitinkanti LST EN reikalavimus. 
Pagrindinė siūloma produkcija:
SIJOTAS SMĖLIS fr.0/8 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis pagrindams)
SIJOTAS ŽVYRAS fr.0/4 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis betono užpildas)
SIJOTAS ŽVYRAS fr.0/8 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis betonui)
SIJOTAS ŽVYRAS fr.0/16 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis betonui)
SIJOTAS ŽVYRAS fr.0/32 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis pagrindams)
ŽVIRGŽDAS fr.4/16 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis betono užpildams)
SKALDOS-ŽVYRO MIŠINYS fr.0/45 (apsauginis, šalčiui atsparus sluoksnis pagrindams)
ŽVYRO SKALDA fr.4/16 (betono užpildas)
ŽVYRO SKALDA fr.22/45 (pagrindams)
ATSIJOS (akmens dulkės)
 
 

Darbai: Iš savo pagamintos produkcijos ir turimų mechanizmų, UAB Šilinė konkurencigomis kainomis atlieka žemės ir gerbuvio darbus (trinkelių klojimas, kelių aikštelių įrengimas). Įmonė turi sukaupusi didelę patirtį montuojant pamatus iš pamatų blokų ar lauko akmenų gyvenamiesiems namams, kitiems pastatams, taip pat lauko inžineriniams tinklams (vandentiekis, nuotekos). Taip pat gamina medžio drožles biokurui iš natūralių išteklių. Bendrovės turima mobili technika gali šį darbą atlikti ir užsakovų (klientų) pasirinktose vietose Lietuvos Respublikos teritorijoje.
 
Technikos nuoma: Įmonė nomuoja sunkųjį transportą, skirto krovinių pervežimui. Teikiamos sunkiųjų mechanizmų (buldozeriai, greideriai, autokranai, ekskavatoriai) paslaugos. 
 
Investicijos: Investuojama į tolesnį medžiagų kokybės gerinimą, aplinkosaugą, darbo našumo didinimą bei inovacijas. Tai padeda išlaikyti patikimo tiekėjo vardą bei didinti klientų skaičių. Bendrovė taip pat nuomoja transportą krovinių pervežimui, nuomoja sunkiuosius mechanizmus (buldozerius, greiderius, autokranus, ekskavatorius).


Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Gen. Direktorių Vidutį Matelį:
Tel. 8-389-51984
Mob. 8-685-12293
 
www.siline.ltwww.siline.lt