LTkatalogas

Reklaminis skydelis
2018 balandžio 25-28 d. vyks paroda Resta" 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 balandžio 25 - 8 dienomis vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda Resta" 2018
 
 

RESTA – skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje kasmet pristatomi skaitmeniniai sprendimai ir statybų sektoriaus naujovės, medžiagos, įranga ir įrankiai bei aplinkotvarkos tendencijos.

Parodai RESTA - 25-eri!

Paroda pirmą kartą buvo surengta 1994 m. Šiuo metu RESTA – viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.


Parodos RESTA 2018 tema – UNIVERSALI STATYBA

Šių metų parodoje akcentuojama – universalaus dizaino principais paremta statyba, kai statiniai ir aplinka kuriama taip, kad juose gyventi, dirbti, ilsėtis ir naudotis jais būtų patogu visiems.

Universalios statybos tematika apjungia visas statybos bei susijusias sritis, aiškiai atitinka visuomenės poreikį gyventi, dirbti ir ilsėtis patogiai, naudoti lanksčiai, paprastai, intuityviai. Paroda RESTA 2018 kviečia pristatyti universalius sprendimus, produktus, paslaugas, idėjas – pristatyti universalią, tinkančią visiems statybą ir jos produktus, architektūrą ir inžinerinę bei susisiekimo infrastruktūrą, universalius aplinkos elementus ir paslaugas.

Parodoje pirmą kartą bus surengta ir tarptautinė konferencija "Universali statyba. Patogus gyvenimas žmonėms - naujos galimybės verslui" . Daugiau informacijos apie renginį.

Universali statyba glaudžiai susijusi ir su pastaraisiais metais parodoje akcentuota skaitmeninės statybos tematika. Lietuvoje savo pozicijas jau įtvirtinusi skaitmeninė statyba – modernus įrankis, kuriuo būtina kurti modernius, universalius, visuomenės poreikius atitinkančius pastatus, infrastruktūrą, aplinką.

Parodoje trečius metus veiks Skaitmeninės statybos salė (3 parodų salė).

Parodoje taip pat akcentuojama: 
PROTINGI NAMAI. Skaitmeniniai namai, būsto valdymo ir apsaugos sistemos
NEKILNOJAMASIS TURTAS. Nekilnojamojo turto pasiūlymai, gyvenamų pastatų projektai, sklypai, projektavimo paslaugos
GREEN DECO. Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra.


Parodos vieta:
Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Parodų salės 1, 2, 3, 4, 5 ir lauko aikštelė.


Organizatorius:
LITEXPO 
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis