LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Elektrinė bulvių tarkavimo mašina Spausdinti
Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Elektrinės tarkavimo mašinos bulvėms bei kitoms daržovėms ir vaisiams tarkuoti yra populiarios ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Tarkavimo mašinos konstrukcija leidžia pasiekti didelį našumą (net 80 kg. daržovių per valandą). Jos tyliai veikia, labai patogiai išsiardo išvalymui, mažai vibruoja ir yra puiki dovana šeimininkėms. 
 
 

Kiekvienos šeimininkės svajonė - elektrinė tarkavimo mašina. 
 
Kažkada atrodęs ilgas ir sunkus darbas, ruošiant visų mėgstamus cepelinus, bulvinius blynus, vėdarus ar kitus daržovių patiekalus, įsigijus UAB "Migiris" tarkavimo mašiną ir sunktuvą, vienas malonumas!
 
 
 
 

Sunktuvas
Patogiai išrenkamas ir surenkamas, lengvai valomas, skirtas tarkuotų bulvių skysčiui nusunkti ir sultims spausti iš sutarkuotų daržovių arba vaisių masės buitinėmis sąlygomis. Sunktuvas pritaikytas darbui su UAB "MIGIRIS" gamybos elektrine bulvių tarkavimo mašina. Paprastas ir efektyvus naudoti. Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. 
 

Prekybos vietos:
Gaminius galyte įsigyti mūsų parduotuvėje kuri randasi Gamyklos g. 31E, Mažeikiuose.
Taip pat visoje Lietuvoje prekybiniuose centruose: "Maxima", "Ermitažas", "Senukai", "Topo centras", "Elektromarkt", "Ogmina",  "Avitela", "Moki veži", "EURONICS", "TECHNORAMA", "Techasas", "Bikuva".

 
Pirk prekę pagamintą Lietuvoje - UAB "Migiris"
 
Daugiau informacijos: www.migiris.ltwww.migiris.lt
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis