LTkatalogas

Čirvinių blynų ir grybukų keptuvės Spausdinti
Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Jei Jus aplanko vaikystės prisiminimai... kvapai, skoniai, vaizdai... gal prisimenate Čirvinius blynus ir mamą, stovinčią prie viryklės ir vartančią seną gerą čirvinių blynų keptuvę. Ar atsimenat tokią?
 
 

Čirvinių blynų keptuvės korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio. Keptuvė yra tvirta, stabili, nepaprastai patvari, ilgaamžė, atspari korozijai bei  itin aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams. Keptuvės korpusas  optimaliai perduoda karštį, leidžianti greitą ir tolygų šilumos pasiskirstymą visoje keptuvėje. Todėl čirvinių blynų keptuvės korpusas tolygiai įkaista ir idealiai tinka traškių ir skrudintų blynų kepimui. 
Kepami blynai keptuvėje  nesvyla, o kepa tolygiai. Iškepti čirviniai blynai pasižymi itin geru skoniu yra mėgstami tiek vaikų, tiek suaugusių žmonių.

 Ši mūsų ir mūsų pirkėjų išbandyta bei geriausiais atsiliepimais įvertinta čirvinių blynų  keptuvė išpildo visus  tokioms keptuvėms keliamus reikalavimus.
 
 

 
Kas jaučia nostalgiją šiems skanėstams, kuriuos kepė mama ar močiutė, bus proga nusipirkti Lietuvoje pagaminta „Grybukų“ keptuvę ir savo šeimą pradžiuginti naminiais saldumynais. 
 
 
 
 
Prekybos vietos:
Gaminius galyte įsigyti mūsų parduotuvėje kuri randasi Gamyklos g. 31E, Mažeikiuose.
Taip pat visoje Lietuvoje prekybiniuose centruose: "Maxima", "Ermitažas", "Senukai", "Topo centras", "Elektromarkt", "Ogmina",  "Avitela", "Moki veži", "EURONICS", "TECHNORAMA", "Techasas", "Bikuva".

 
Pirk prekę pagamintą Lietuvoje - UAB "Migiris"
 
Daugiau informacijos: www.migiris.ltwww.migiris.lt
 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis