LTkatalogas

Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Tikras karys nenugalimas, kadangi jis su niekuo nekovoja Spausdinti

“Aikido nėra varžybų. Tikras karys nenugalimas, kadangi jis su niekuo nekovoja”  (Morihei Ueshiba)


 Šis Aikido įkūrėjo teiginys šiandienos pasaulyje turbūt aktualus kaip niekada. Pasaulyje, kur smurtas, įtampa, stresas tapo norma...


 Aikido klubas vaikams – tai kaip tik ta vieta, kurioje siekiame apsaugoti juos nuo pražūtingos tokio pasaulio įtakos. Užsiėmimų metu pirmiausia vystome pasitikėjimą savo jėgomis, laviname valią, dėmesingumą bei fizinę-psichologinę pusiausvyrą.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Kaip leopardui pakeisti savo kailio dėmes? Spausdinti

Kas vaikystėje nėra gavęs tėvų nurodymo: „Gerai mokykis, įstosi į universitetą, įgysi profesiją – tai ir yra sėkmė!“. 

Kam tai suveikė? Ar turite pažįstamų,  gaudavusių ne daugiau penketo, kurie ramiai ir sėkmingai viską gyvenime pasiekia? Ar yra Jūsų pažįstamų tarpe pirmūnų, kurie iki šiolei krapštosi kažkokiame darbe už labai vidutinį atlyginimą?  Ir atvirkščiai. Tokių, kurie nieko nepasiekė nei mokykloje,  nei po jos?  Ir tokių, kurie puikiausiai susitvarko ir ten, ir ten? Vadinasi, geri pažymiai mokykloje visai negarantuoja sėkmės gyvenime.

Skaityti daugiau...
 
Nepriekaištingos vestuvinės nuotraukos–ne tik fotografo nuopelnas! Spausdinti

Iš tiesų, nepriekaištingos vestuvinės  nuotraukos – tai ne tik fotografo, bet ir visažisto nuopelnas.

Bet kuris, ne pirmus metus dirbantis fotografas patvirtins, jog kad ir kaip besistengtumei, kad ir ką bedarytumei, bet nuo visažisto darbo didele dalimi priklauso jo darbo kokybė. Per daugelį darbo metų teko matyti įvairiausių stilistų - visažistų. Ir gerų, ir blogų, ir tiesiog jokių, ir tokių, apie kuriuos sakoma „nuo Dievo“.

Skaityti daugiau...
 
Vestuviniai kuriozai Spausdinti

Daugelyje pasaulio šalių iki šiolei gyvos gan kurioziškos tradicijos, vienaip ar kitaip įtakojančios bendrą sutuoktinių gyvenimą.

Indijoje, pavyzdžiui, pagrindinėmis moters dorybėmis laikomas kuklumas ir nuolankumas: žmona turi visu kuo įtikti vyrui, namuose atlikti pačius purviniausius darbus. Bet, vieną kartą metuose Indijos provincijoje paskelbiamas matriarchatas...

Skaityti daugiau...
 
Vestuvės. Kas žinotina apie jaunosios veliumą Spausdinti

Ko gero pradėti reikėtų nuo to, ką būtina žinoti kiekvienai jaunajai – aksesuarai turi tokią pat svarbią reikšmę, kaip ir visa kita, kas yra susiję su vestuvių iškilmėmis.

O, iš visų aksesuarų ypatingą vietą užima aksesuaras, kurio istorija yra tokia pat sena, kaip ir pati vestuvių ceremonijos... Pakalbėkime apie veliumą.

Skaityti daugiau...
 
Privatūs prekių ženklai Spausdinti

Modernioje verslo aplinkoje be prekės ženklo neapsieisi. Tai tokia pati būtinybė, kaip patalpos, vizitinės kortelės ar elektroninio pašto adresas.

Prekės ženklas yra universalus komunikacijos įrankis. Tai gali būti įmonės, produktų linijos ar konkretaus produkto „veidas“. Žodžiai „Ariel“, „Senukai“, „Olialia“, „Electrolux“, „Kauno diena“, „Pampers“, „Google“ mūsų žodyne turi daugybę konkrečių asociacijų, nusakančių konkrečią veiklos sritį, produktą, jo kokybę, tikslinę grupę.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis