LTkatalogas

Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Sėkmingo veikimo principai konkurencinės rinkos sąlygomis Spausdinti

Pastaruoju metu neretai kyla klausimas kaip išgyventi sunkmetį. Dėl vyraujančios sunkios padėties šalyje, dažnai susimąstome iš kur gauti papildomų lėšų? Taigi, vertėtų žinoti, kas tikslinga ir naudinga šiais laikais tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims?

Kiekvienos įmonės pagrindinis tikslas yra harmonizuoti santykius tarp paslaugų gavėjų ir jų teikėjų. Šių tikslų siekia tiek smulkios ir vidutinės, tiek ir stambios įmonės.

Skaityti daugiau...
 
Mada. Мados ir kūrybos studijos - ne tik modelio karjerai Spausdinti

Vieni vaikai gana tiksliai žino, ko nori - groti, piešti ar žaisti krepšinį - dar to net neišbandę, kiti ieško ir vis neranda tokio laisvalaikio užsiėmimo, kuris ir malonumo teiktų, ir kantrybės jam užtektų.

Visi tėvai puikiai žino, kad 3-6 metų amžiaus mažylio nepriversi nieko daryti, jei jam tai neįdomu. Toks vaikas kaskart turi atrasti ką nors nauja, kad jam užsiėmimas nepabostų. Tėvai į Mados studiją mažylius atveda, siekdami įvairių tikslų. Kai kurie mano, jog teisiog reikalingas būrelis, kad vaikas galėtų vystytis ir tobulėti.

Skaityti daugiau...
 
Pinigų nuvertėjimas infliacijos metu Spausdinti

Kaip teigia ekonomistai infliacija, kelianti prekių ir paslaugų kainas tiek mums litų savininkams, tiek užsieniečiams, eurų savininkams, yra nuožmiausias priešas mūsų prekybai, mūsų ekonomikos kilimui ir mūsų šviesesnės gerovės perspektyvoms“.

Infliacija yra viena opiausių ir sudėtingiausių šiuolaikinių makroekonominių problemų. Ji pasireiškia prekių kainų kilimu, o tai sąlygoja pinigų nuvertėjimą ir neigiamai veikia ekonomiką, dėl to už tą patį kiekį pinigų galima nusipirkti vis mažiau. Kuo didesnė infliacija, tuo pinigai mažiau verti.

Skaityti daugiau...
 
Pilvo šokio ritmu... Spausdinti

“Atėjo žmogus pas išminčių ir sako jam: “O išminčiau, išmokyk mane skirti tiesą nuo melo, grožį nuo bjaurumo. Išmokyk mane gyvenimo džiaugsmo”. Pagalvojo išminčius ir išmokė žmogų... šokti”.

Šokiai — viena iš seniausių žmogaus kultūrinės veiklos išraiškų. Jau akmens amžiuje, kaip rodo piešiniai ant uolų,  žmonės šoko. Einant civilizacijos link, šokiai kito.

Skaityti daugiau...
 
Kviečia dailės praktikos klubas " Kūryba Tau" Spausdinti

Dailės praktikos klubas "Kūryba Tau" organizuoja kursus vaikams, jaunimui ir suaugusiems, kuriuose supažindina su įvairiomis dailės praktikomis.


Užsiėmimų metu skambės MOCARTO muzika, kuri padės susikaupti, atsipalaiduoti ir išlaisvinti kūrybinę dvasią.

Skaityti daugiau...
 
Aikido - vienas iš gražiausių šiuolaikinių Japonijos kovos menų Spausdinti

Įvairiems žmonėms šis pavadinimas sukelia skirtingas asociacijas. Vieniems - tai su paslaptinga Rytų mistika susijęs dalykas, kitiems - jauniausio ir ko gero sudėtingiausio kovos meno kryptis, tretiems - tiesiog gyvenimo būdas.

 

Iš tiesų Aikido fenomenas pasaulyje įsitvirtino palyginti neseniai. Už jo atsiradimą turėtume būti dėkingi jo įkūrėjui - Morichėjui Uešibai (Morihei Ueshiba 1883 - 1969).

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis