LTkatalogas

Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Vaikai – tai mūsų ateitis Spausdinti

Vaikai, jų mokymas, pradedant ikimokykliniu ugdymu - tai mūsų ateitis. Kokią tą ateitį susikursime, tokią ir turėsime...


Vaikas mokosi labai greitai ir pakankamai lengvai. Pagrindinė mažo žmogaus mokykla, žinoma, yra šeima. Ir visi mes nuoširdžiai norime būti gerais tėvais. Netgi geresniais, nei buvo mūsų tėvai. Tačiau, nuodėmingas ratas, kuriame iš kartos į kartą perduodamos ne pačios geriausios auklėjimo strategijos ir mokymas, vis sukasi - apsisukimas po apsisukimo.

Skaityti daugiau...
 
Vestuvinių scenarijų įdomūs faktai Spausdinti

Ar kada susimąstėte, iš kur atėjo tradicija pamergių ir pabrolių pulkui? Ir kodėl jų apranga mažai kuo skiriasi nuo jaunųjų?

Tai labai sena tradicija. Romos įstatymas reikalavo, kad vestuvių ceremonijoje dalyvautų dešimt liudininkų. Kai kurie iš jų rengdavosi kaip ir jaunikis ir jaunoji, tuo klaidindami piktąsias jėgas, kurios jauniesiems galėjo pakenkti.

Skaityti daugiau...
 
Vestuvinė suknelė: pirkti ar nuomoti? Spausdinti

Įsižiūrėdama į savo puikų atvaizdą veidrodyje, Jūs nejučia imate šypsotis, nujausdama būsimus susižavėjusio jaunikio ir svečių žvilgsnius...

Vestuvinės suknelės įsigijimas – tai turbūt vienas iš pačių maloniausių ir labiausiai jaudinančių momentų visoje prieššventinių rūpesčių grandinėje. Bet, modelių įvairovė tokia didelė, jog paieškos gali užsitęsi neapibrėžtą laiką, o „ypač sunkiais atvejais“ ir ne vienam mėnesiui.

Skaityti daugiau...
 
Vaikų meno dienos stovykla Spausdinti

Jūsų šeimos atžala mėgsta piešti ir lipdyti? Mėgsta skaityti, vaidinti ir groti? Yra kūrybingas, vietoje nenustygstantis smalsiausias pasaulio gyventojas? Tuomet, jo jau laukia kelionė į užburiantį meno pasaulį!

Į spalvomis išmargintą, kvepiančią pasakomis, natomis skambančią kelionę leisimės iš Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro „Meno kiemo“. O kad mažiesiems kūrėjams būtų linksma ir įdomu, šioje kelionėje juos lydės profesionalūs menininkai.

Skaityti daugiau...
 
IIZI - drauskis patogiai, greitai, geromis sąlygomis, ir už gerą kainą Spausdinti

Draudimo brokerių įmonė IIZI įkurta šiuolaikiniam Lietuvos vartotojui, kuris vertina savo laiką.

Mūsų misija yra padaryti draudimo procesą paprastu ir patogiu, kad Jūs išvengtumėte su draudimu susijusių rūpesčių, apsidraustumėte greitai, kokybišku draudimu, ir už teisingą kainą.
Mes bendradarbiaujame su visomis Lietuvos draudimo kompanijomis ir galime Jums pasiūlyti palankiausias draudimo sąlygas draudžiant jūsų turtą, automobilį, ar civilinę atsakomybę.

Skaityti daugiau...
 
Gyventojų turtą saugos GSM apsaugos sistema Spausdinti

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ drauge su įmone „Eldes“ pristato naują protingų namų sprendimą – GSM apsaugos sistemą „Epir“.

Lietuvos gamintojų kuriama sistema fiksuoja įsilaužimus į saugomą patalpą ir nedelsiant informuoja šeimininką trumpąja žinute arba skambučiu. „Epir“ apsaugos sistemą su „Bitė Link“ ryšiu galima įsigyti be jokių sutarčių. „GSM apsaugos sistema leidžia šeimininkams patiems rūpintis patalpų saugumu – nereikia papildomai mokėti apsaugos kompanijoms.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis