LTkatalogas

Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Naujovė Lietuvoje - daiktų motelis Spausdinti

Pristatome naujovę Lietuvos rinkoje – pirmąjį „Daiktų motelį“ Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. 

Vasaros pradžioje sulaukęs pirmųjų klientų – studentų – „Daiktų motelis“ plečia savo veiklą ir ima paslaugas siūlyti platesnei auditorijai: verslininkams, užsienio svečiams ar tiems, kurie tiesiog nori patikimoje vietoje palikti saugoti savo ne kasdienio naudojimo daiktus. 

Skaityti daugiau...
 
Pasiūlymas mokytis užsienio kalbų Spausdinti

Kalbų mokykla “House of English” teikia užsienio kalbų mokymo paslaugas privatiems ir verslo klientams, valstybinio sektoriaus darbuotojams. Mokykla yra įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sarašą.


Siekdama teikti tik labai kokybiškas paslaugas, mokykla kelia aukšciausius reikalavimus savo dėstytojams, mokomajai medžiagai ir mokymo programų turiniui. Mokykla yra tarptautinės anglų kalbos mokytojų ir
dėstytojų asociacijos ATEFL narė.

Skaityti daugiau...
 
Gitara - akustinė ar elektrinė? Kurią pasirinkti? Spausdinti

Gitara yra santykinai paprastas instrumentas ir išmokti ja groti nėra labai sudėtinga. Akivaizdu, jog mokytis lengviau, kai žmogus jaunesnis, bet ne vėlu pradėti ir ganėtinai brandžiame amžiuje – pavyzdžiui, keturiasdešimties. Kol turite nors pusiau funkcionuojančius pirštus ir santykinai tinkamą klausą, tikrai galite tai padaryti.


Jei Jums patinka klausyti muzikos, Jūs būtinai turite išmokti groti gitara. Tai iš ties suteikia daug džiaugsmo – groti tas melodijas, kurios tau patinka.

Skaityti daugiau...
 
Praleisk atostogas vasaros stovykloje 'LINK' Spausdinti

Gyvenime labai dažnai susiduriame su situacijomis, kuriose neužtenka paprastų taisyklių, išmoktų namuose ar mokykloje.

 

Tam, kad sklandžiai susidorotume su užduotimis ar problemomis, reikia pasitelkti kūrybą. Reikia mokėti į situaciją pažvelgti iš įvairių pusių, pritaikyti turimas žinias, aiškiai perteikti savo mintis ir dirbti komandoje su skirtingais žmonėmis. Viso to mokys stovykla „LINK“.

Skaityti daugiau...
 
2011 m. - vis dar taupymo metai Spausdinti

Vertinant ekonomikos veiksnius, nesudėtinga nustatyti, kad ir kitais metais bus svarbu planuoti ir taupyti savo pinigus. Dažnai savęs klausiame, ką daryti su santaupomis? Kur investuoti? Kaip apsaugoti santaupas nuo infliacijos?

Vienas iš veiksmingiausių ir svarbiausia saugiausių būdų investuoti pinigus yra terminuoti indėliai. "Šiandien žmonės nori taupyti.

Skaityti daugiau...
 
Finansinės įmonės ir jų pagrindiniai veiklos principai Spausdinti

Dažnai prieš renkantis finansines paslaugas iškyla klausimas į kokią finansinę įmonę geriau kreiptis? Bankai ar kredito unijos, o gal greitieji kreditai? Žmonių pasirinkimą lemia paslaugų kokybė, kainos, pasitikėjimas, reklama.

Kredito unijos daugiausia dirba su smulkiom įmonėm, mažesnes pajamas gaunančiais žmonėmis, nes aptarnavimo mokesčių beveik nėra arba minimalūs ir siūlomos palankesnės sąlygos taupyti bei imti kreditą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis