LTkatalogas

Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Ką rinktis: banką ar kredito uniją? Spausdinti

Dauguma pagalvojame ar galime ekonominiu sunkmečiu pasitikėti finansines paslaugas teikiančiomis įstaigomis. Svarstome ką rinktis komercinį banką ar kredito uniją?

Banko reputacija yra svarbiausias kriterijus pastarąjį pusmetį konservatyviai investavusiems indėlininkams, parodė vtv.lt užsakymu atliktas tyrimas. Tačiau krizės metu, savo finansus patikėti užsienio bankams gali būti labai rizikinga. Jau kuris laikas matome, kad „ paskolų portfelis bankų sistemoje mažėja – kitaip tariant, į bankus sugrįžta daugiau pinigų, negu šie paskolina.

Skaityti daugiau...
 
Pažintis su Rytų kovos menu - Wudang Tai Chi Spausdinti

Rytų kovos menai sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir tampa populiaresni visame pasaulyje ir Lietuvoje. 

TaiChiTao mokykla kiekvieną šeštadienį kauniečiams organizuoja nemokamą pažintinę Wudang taichi ir kungfu treniruotę. Užsiėmimų metu bus pristatomos taoistų qigong praktikos, supažindinama su jų teikiama nauda fiziniam kūnui ir sąmonei. Lankytojai susipažins su Wudang vidinio kovos meno pagrindais, stovėsenomis ir žingsneliais. Vėliau atliks keletą Sang Feng taichi 13 formos judesių.

Skaityti daugiau...
 
Artėjant maudynių sezonui – intensyvūs mokymosi plaukti užsiėmimai Spausdinti

Birželio mėn. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks intensyvieji mokymosi plaukti, šuolių į vandenį, nardymo ir kt. kursai baseine, skirti 5 –18 m. vaikams ir jaunuoliams. Šie 2–3 savaičių trukmės užsiėmimai organizuojami siekiant kuo daugiau vaikų išmokyti plaukti, nardyti, teisingai ir saugiai nušokti į vandenį bei saugiai elgtis vandenyje. Taip tikimasi mažinti skęstančiųjų bei patiriančiųjų traumas vandenyje skaičių.

Jau nuo birželio 1 d. LVJC Mažajame baseine rengiami mokymo plaukti užsiėmimai 5–12 m. vaikams.

Skaityti daugiau...
 
Kaip prižiūrėti kailinius Spausdinti
"Vilko kailiniai"- tai lietuviška originalių, kokybiškų ir patogių kailinių gamybos tradicija. Čia kuriami ir gaminami moteriški, vyriški ir vaikiški natūralaus kailio gaminiai. Modeliuojami ir siuvami kailiniai pagal užsakymus.

 
 
Kailinių / kailio priežiūra 
*  Kabinkite kailį ant tvirtos plačios pakabos,taip kaklo ir pečių linija išliks nepakitusi,o svoris pasiskirstys tolygiai.
*  Nelaikykite kailinio gaminio plastikiniame maišelyje.
Skaityti daugiau...
 
Kūrybinėse dirbtuvėse - užsiėmimai teikiantys džiaugsmą Spausdinti

Vėlyvą rudenį, kai orai subjūra, vis anksčiau temsta, pradedame skųstis bloga nuotaika. Nuolatos norisi miego, apima apatija, nerimas ir liūdesys. Vis mažiau saulės spindulių, pegeltusių medžių lapų krūvos po kojomis. Grėsmingai niūrus dangus, kasdien nukandantis po gabalėlį dienos ir pilkas rūkuose ištižęs asfaltas..

Viskas sutelpa rudens margumyne - slegianti melancholija ir atsikartojantis gyvybės cikliškumas, tylūs apmąstymai apie kažko pabaigą ir kažko pradžią. Ruduo - akimirka begalinėje ir nesuskaidomoje būtyje, kaip ir ši diena, kurią pradėjo mūsų akys ir mūsų širdys..

Skaityti daugiau...
 
Vasarą LVJC – net 17 skirtingų vasaros programų Spausdinti

Šią vasarą Lietuvos vaikų ir jaunimo centras rengia rekordinį skaičių – net 17 skirtingų vasaros programų, skirtų įvairaus amžiaus, būdo, pomėgių vaikams ir jaunuoliams nuo 5 iki 18 metų. Šiose programose jų laukia daugybė įspūdžių, veiksmo, savęs atradimo ir net pasirengimo būsimai karjerai. Dienos stovyklos vyks Vilniuje, išvykstamosios – miškuose, ežerų pakrantėse, pajūryje.

Ikimokyklinukams: šią vasarą LVJC startuoja pirmoji 5–6 m. vaikams skirta kūrybiškumo ir aktyvių veiklų dienos stovykla „Nykštukas“, kurioje organizuojama daugybė smagių veiklų, padedančių  augti bei pamažu ruoštis mokyklai. Kartu su dailininkais, muzikais, patyrusiais ugdymo specialistais vaikai čia pieš, lipdys, vaidins, dainuos, muzikuos, šoks, sužinos angliškų žodžių, draugaus ir visą dieną išbus be tėvelių.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis