LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
Nemokamos psichologų konsultacijos internetu Spausdinti

Siekiant užtikrinti geresnį informacijos apie psichikos sveikatą ir psichikos sveikatos paslaugų prieinamumą gyventojams, jų tęstinumą, taip pat pagerinti psichikos sutrikimų profilaktiką, Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje pradėtos teikti psichologinio konsultavimo ir informavimo paslaugos internetu.

 
Norite gauti nemokamą kvalifikuotą psichologo konsultaciją internetu? Kreipkitės į Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės specialistus.

Skaityti daugiau...
 
Lietuviškų vestuvių planavimo ypatumai Spausdinti

Turbūt ne taip daug Lietuvoje yra sužadėtinių, kurie nuoširdžiai pageidautų  užsikrauti visą savo vestuvių organizavimo naštą sau.


Juk absoliučiai daugumai būtų kur kas maloniau visiškai atsiduoti svaiginančiam laukimo jauduliui, galimų variantų pasirinkimui, o ne „skęsti“ nesibaigiančių darbų darbelių rutinoje.
Vestuvių organizavimas sužadėtiniams turėtų būti malonumas, o ne sunkus ir varginantis darbas, ar ne? Juolab, kad pirmą kartą niekada negali būti visiškai tikras, jog galutinis rezultatas gausis būtent toks, kokio pageidauji...

Skaityti daugiau...
 
Lazertecho lyderystę užtikrina dėmesys technologijoms Spausdinti

Įmonė „Lazertechas“ stiprina savo pozicijas išorinės reklamos gamybos rinkoje Lietuvoje ir jau turi užsakymų Airijoje, Latvijoje bei Skandinavijos šalyse. Pasak bendrovės „Lazertechas“ direktoriaus Dainiaus Slavinsko, konkuruoti sudėtingame reklamos versle padeda domėjimaisis naujausiomis technologijomis, gamybos bazės modernizavimas, suburtas kūrybingas kolektyvas.

„Turėdami gerą gamybos bazę galime daug greičiau, pigiau ir kokybiškiau įgyvendinti klientų užsakymus, nes viską gaminame po vienu stogu“, - aiškino D.Slavinskas. 

Skaityti daugiau...
 
Kaip išsirinkti vestuvinio pobūvio vietą? Spausdinti

Dažniausiai šis klausimas iškyla, vos tik išaiškėja santuokos data ir nusprendžiama, kas pobūvyje turėtų dalyvauti.


Taigi, kaip iš daugybės pasiūlos - kavinės, restoranai, viešbučiai, šventinės salės, kaimo turizmo sodybos, gamta ir t.t. – pasirinkti vietą, kad po to nesigailėti? Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo svečių kiekio, vestuvių trukmės, šventės tematikos, Jūsų poreikių bei vestuvių biudžeto. Žinoma, šventės vietos pasirinkimą įtakoja dar daug visokių kitokių dalykų, bet išvardintieji yra pagrindiniai.

Skaityti daugiau...
 
Floristinė vestuvių puošyba Spausdinti

Nuotakos puokštė - Pagal senovinius papročius nuotakos puokštė buvo ir bus moters žydėjimo simbolis. Senovėje puokštės buvo prisegamos prie suknelės, vėliau prie diržo.

 

Ir tik XIX amžiaus pabaigoje nuotakos ėmė puokštes laikyti rankose. Šiandien, kaip ir senovėje vestuvinė puokštė susideda iš rozmarinų (kad neužmirštų), rožių (kad mylėtų), mirtos (kad vedybos būtų laimingos) ir gebenės (kad vedybos stipriai įsišaknytų ir niekas negalėtų jų sunaikinti).

Skaityti daugiau...
 
Degalinių paieškos sistema padės rasti kelią iki pigiausios degalinės Spausdinti

Transporto priemonių aptarnavimo keliuose bendrovė „DKV Euro Service" pristato atnaujintą degalinių paieškos sistemą, kuri nuo šiol sujungta su maršrutų sudarymo programa. Tai naudingas įrankis Lietuvos vežėjams Europos keliuose, padedantis rasti automobilių servisus ir degalines, kuriuose galima atsiskaityti DKV kuro kortele, ir sužinoti, kurioje degalinėje dyzelinas yra pigiausias.

Kompanijos interneto svetainėje publikuojamas žemėlapis, kuriame yra nurodytos visos DKV kuro kortelėmis aptarnaujam tinklui priklausančios degalinės ir automobilių servisai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis