LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Paslaugų sfera, įdarbinimas, kursai, nuoma
„Rabbit island” vaikiški drabužiai kuria jų pačių istoriją Spausdinti
Kokių drabužėlių ieškote savo mažyliui? Kiekviena mama pasakys,  kad vaiką stengiasi rengti patogiais, praktiškais rūbeliais ir būtinai iš natūralių audinių.  Šiuo metu vaikiškiems darbužėliams vis dažniau pasirenkami naujos kartos natūralūs audiniai: organinė medvilnė, linas, trikotažas. Lietuviškas prekės ženklas „Rabbit island” šį pavasarį pristato antrąją tokių drabužėlių kolekciją trims amžiaus grupėms – kūdikiams, mažiems vaikams ir paaugliams. 
 
 
Naujos kartos natūralių audinių ir minimalizmo komfortas
Skaityti daugiau...
 
Stulbinantis gero miego atradimas Tavo geresniam rytui Spausdinti
Gyvename sparčiai besikeičiančioje visuomenėje, tai tikrai sunkus metas, tad šiuolaikinė moteris turi būti labai stipri – nori ar nenori, bet reikia kovoti dėl visko - dėl darbo, dėl padėties visuomenėje, dėl vaikų...
 
 
Dailiosios lyties atstovės turi įdėti nemažai emocinių ir fizinių pastangų kelyje į sėkmę. O siekis visur ir visada būti geriausia išsunkia ir stipriausias.
Daugelis iš mūsų puikiai žino, kokia diena išaušta po nemigos nakties – atsikeliame irzlios, pavargusios, mums sunku sutelkti dėmesį, jaučiame nepasitenkinimą ir trokštame tik vieno – kuo greičiau sulaukti vakaro. Išvaduokite save nuo šių minčių – pakeiskite savo senąjį čiužinį į ortopedinį Sinuflex S-16.
Skaityti daugiau...
 
AR PASIKEITĖT ĮMONĖS ĮSTATUS ! Spausdinti
Primename, kad įvedus eurą, pagal LR Akcinių bendrovių įstatymą iki 2016 m. gruodžio 31 d. būtina pakeisti bendrovės įstatus, konvertuojant įstatinį kapitalą iš litų į eurus.
 
 
Atkreipiame dėmesį, kad pagal ATPK 1722 str. už teiktinų dokumentų nepateikimą juridinių asmenų registrui teisės aktų nustatyta tvarka užtraukia baudą juridinio asmens, jo filialo ar atstovybės, užsienio juridinio asmens ar kitos organizacijos filialo ar atstovybės vadovui ar kitam įstatymuose arba steigimo dokumentuose nurodytam asmeniu.
Skaityti daugiau...
 
Spąstai mūsų buityje Spausdinti
Alergija - šio amžiaus liga? Dėl daugybės alergizuojančių medžiagų esančių ne vien tik maiste, bet ir mūsų buityje bei visoje aplinkoje, pastaruoju metu žymiai išaugo nuo alergijos kenčiančių žmonių skaičius. Taigi, kaip kovoti su alergija bei ją sukeliančiais dirgikliais?
 
 
 
Buityje pagrindinis alergenas yra dulkių erkutės. Jų dauginimąsi bei egzistavimą lemia trys pagrindiniai veiksniai: drėgmė, tinkama temperatūra ir maistas. Temperatūra nulemia erkučių gyvybinę veiklą, kai šilta, jos dauginasi labai sparčia, o drėgmė prailgina jų gyvenimo trukmę.
Skaityti daugiau...
 
Atsakingai žiūrime į Jūsų sveikatą Spausdinti
UAB „Interjerų vizija“ misija – atsakingas požiūris į Jūsų sveikatą. Dirbame su 9 čiužinių gamintojais. Kryptingai dirbame ekologijos ir sveikatos temomis. Į mus dažnai kreipiasi žmonės, turintys sveikatos problemų: kenčiantys nugaros, kaklo-pečių skausmus ar po operacijų – tad nuolat atnaujiname žinias, konsultuodamiesi su gydytojais, pediatrais, ortopedais bei kitais specialistais. 
 
 
Dažnai klientai kreipiasi į mus teigdami, jog „gydytojas rekomendavo pasikeisti čiužinį”. Stengiamės išsiaiškinti kiekvieno kliento individualias problemas, jų poreikius ir parinkti geriausią čiužinuką. 
Skaityti daugiau...
 
7 būdai prailginti spausdintuvų darbą Spausdinti
Kokia pirmoji mintis šauna į galvą, kai spausdintuvas pradeda spausdinti blankiai, išilgai puslapio driekiasi pilkos juostos arba lapai apskritai lieka balti, kaip buvę? Turbūt vienintelė – laikas pakeisti dažų kasetę. Tačiau yra būdų priversti spausdintuvą atspausdinti 10-15 proc. daugiau lapų su ta pačia kasete. 
 
 

„Naudojantis keliomis mažomis gudrybėmis prailginamas spausdintuvų, kopijavimo ir faksų aparatų – visos įrangos, kurioje naudojamos kasetės su dažais – darbo laikas ir sumažinamos eksploatavimo išlaidos, – sako spausdintuvų kasečių pakartotinio užpildymo ir platinimo bendrovės „Sinerta LDC“ padalinių vadovė Dalia Buckutė, pabrėždama, kad rekomenduojami būdai įrangai nekenkia.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis